В Переяслав-Хмельницькому районі відкрито новий заклад дошкільної освіти «Ягідка»

Днями, в Переяслав-Хмельницькому районі розпочав свою роботу заклад дошкільної освіти "Ягідка" в селі Мазінки. Ця довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків. Різнокольорові повітряні кульки, весела музика, схвильовані батьки, почесні гості і подарунки - все говорило про те, наскільки значимо відкриття дитячого садка для маленьких жителів села.
З нагоди визначної події голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрій Клименко та начальник відділу освіти РДА Таміла Дубина завітали до садочка та поспілкувавшись з завідувачем Любов’ю Ткаченко проінспектували роботу даного закладу.
Почесні гості вітаючи дітлахів та колектив працівників із відкриттям нового закладу дошкільної освіти зазначили, що завдяки злагодженій роботі у дитячому садочку забезпечено комфортні умови для виховання та навчання дітей.
Атмосфера закладу, яскраві насичені кольори, продуманий інтер’єр та екстер’єр налаштовують на позитив, розвиток і хороший настрій.