Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Відбувся відбірковий етап обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу «Обери майбутнє»

Професія – це не мода.

Інтереси, схильності, здібності

Під таким гаслом прохолодного осіннього дня (24 жовтня 2018 р.) учасники відбіркового етапу обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу «Обери майбутнє» дарували гарний настрій лідерам органів учнівського самоврядування навчальних закладів району. На початку заходу всіх присутніх привітала заступник голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Анна Скляренко.
До зали районного будинку культури  прибули команди «IQ 89» Гайшинського НВО «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» та «Смайл» (Стовп’язьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»).
Програмою було передбачено три конкурси на тему «Вибір професії». Кожний конкурс мав бути патріотичним. Учні дотримувалися регламенту і показали гарну підготовку. Всі команди відзначились високим художнім та тематичним рівнем програми, оригінальністю, майстерністю виконання.
Цікавим і пізнавальним був конкурс «Реклама професій», де школярі на власний вибір показували плюси і мінуси професії, яка є актуальною на ринку праці у сільському господарстві. Вибір у кожного різний: бариста, охоронець, фармацевт, хедхантер. Важливість і перспективність професії, яку обрала команда, була виражена повністю.
Виступи команд виділялись емоційністю, оригінальністю та індивідуальністю, вражали артистичністю, дотепністю та гумором практично у всіх конкурсних випробуваннях, тому їх запросили представляти наш район на обласному рівні.
Один із членів журі, директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Елла Смаль висловила свої щирі побажання та дала поради на майбутнє командам та капітанам. Голова журі, заступник директора міськрайонного центру зайнятості Любов Томченко та головний спеціаліст відділу освіти Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Катерина Безрук нагородили учасників грамотами та сертифікатом на отримання цінного подарунку.
А в обласному півфіналі профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу «Обери майбутнє» братимуть участь обидві команди.