Державна служби якості освіти України відвідала Переяслав-Хмельницький

Відповіднодо наказу Державної служби якості освіти України «Про вивчення діяльності органів управління освітою Київської області»16 листопада 2018 року в Переяслав-Хмельницькому районі працювала робоча група Державної служби якості освіти України щодо забезпечення організованого початку 2018/2019 навчального року в умовах Нової української школи.
У ході роботи члени робочої групи відвідали Циблівську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Гайшинське НВО "ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ" та комунальний заклад «Переяслав-Хмельницький районний інклюзивно-ресурсний центр».
У закладах загальної середньої освіти району створено нове освітнє середовище – це сучасний простір, сукупність умов, засобів і технологій для комфортного навчання учнів, учителів і батьків.
Для  всіх 14 перших класів району придбано ноутбуки, телевізори, ламінатори, МФУ, документ камери, 142комплекти одномісних парт і стільців та 14 кольорових шаф для дидактичного матеріалу, 14 комплектів дидактичного матеріалу з української мови, математики, природознавства та мистецтва. Всі учні 1-х класів стовідсотково забезпечені новими підручниками.
Не залишилися без уваги і 14 педагогів перших класів, для комфорту їхньої роботи облаштований осередок вчителя, оснащений столом і мобільними тумбами. Усі вчителі 1-х класів району пройшли підвищення кваліфікації та отримали сертифікати.