Семінар-практикум завідуючих закладами дошкільної освіти району

21 листопада 2018 року на базі Мазінського закладу дошкільної освіти «Ягідка» відбувся семінар-практикум завідувачів закладами дошкільної освіти «Модернізація управлінської діяльності та формування творчої особистості дитини в умовах освітніх змін». Девізом зустрічі стали слова Василя Сухомлинського «Уміння аналізувати, застосовувати узагальнення як інструмент майстерності підходу до конкретних явищ – це сама суть педагогічного керівництва».
У роботі семінару взяла участь начальник відділу освіти Таміла Дубина, сільський голова села Мазінки Раїса Лещенко, працівники відділу освіти.
З вітальним словом до учасників семінару звернулася начальник відділу освіти Таміла Дубина, яка окреслила якість дошкільної освіти в районі, її складові, пріоритети та шляхи досягнення, наголосила, що в умовах модернізації освітнього процесу головним є педагог нової формації, який повинен працювати на майбутнє.
Завідувач ЗДО «Ягідка» Любов Ткаченко презентувала досвід роботи щодо розвитку творчих здібностей у дітей дошкільного віку,  звернула увагу присутніх на те, що організація занять в сучасному дошкільному закладі залежить від уміння вихователя підготовити заняття, орієнтуватися у великому обсязі методичної літератури, вибирати з усіх представлених технологій найефективніші для реальних умов конкретного дошкільного навчального закладу, групи дітей, акцентувала увагу присутніх на тому, що педагог повинен сам виявляти глибоку увагу, повагу, турботу, любов до кожної дитини, бачити в ній індивідуальність, забезпечувати умови для її виховання як особистості.
Під час практичного блоку семінару присутні переглянули музичний колаж «В гостях у музики», який цікаво та змістовно провела досвідчений педагог Ольга Іщенко. Вихованці із задоволенням грали на різних музичних інструментах. Вихователь різновікової групи Тетяна Васьківська з дітьми провела заняття з математики «Подорож по казках з пір’їнкою».
Для завідувачів ЗДО проведені тренінгові вправи «Моє бачення творчого, компетентного вихователя», «Казковий вернісаж»,  «Крок до успіху»,  «Урок від метелика».
Підведення підсумків семінару пройшло у формі методичний мосту «Виховуємо творчу особистість дошкільника»,  який для учасників виявився надихаючим, новаторським, емоційно насиченим  і надзвичайно позитивним. Кожен учасник висловив свою думку, щодо ефективності науково-методичного супроводу професійного зростання педагогів закладу.