Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Вітання жителів села Виповзки

На передодні Нового року педагогічний та учнівський колектив Виповзького НВО «ЗОШ І- ІІ ступенів –ДНЗ» привітали жителів с.Виповзки.
Зі сцени звучали віншувальні слова та пісні також глядачам було представлено виставу «За двома зайцями!». Всі глядачі залишилися від переглянутого дуже задоволені та бурхливими оплесками ще довго не відпускали виступаючих зі сцени.
Із вітальним словом до присутніх звернулася директор НВО Дерев’янко Неля Віталіївна, яка побажала, щоб ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесли у кожну родину добро, мир і достаток, душевну теплоту і сімейну гармонію. Щоб ясна Віфлеємська Зоря об’єднала всіх нас чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей, осяяла усіх любов’ю і великою вірою у власні сили. А Новий рік щоб увійшов у Ваш дім з надією на краще майбутнє, вірою у добро та справедливість, любов’ю до людей та приніс в дарунок щастя, здоров’я, стабільність, добробут, впевненість у завтрашньому  дні та світлу долю.
На завершення танцювальний колектив «Віночок» подарував танок «Новорічна завірюха».
З Новим роком та Різдвом Христовим!
 
Вихованці, адміністрація та батьківський комітет Виповзького НВО висловлюють слова вдячності керівнику ПП "Земля Переяславщини" Яремі Олександру Григоровичу за фінансову підтримку у проведенні новорічного свята. Кожен вихованець НВО отримав солодкий подарунок, призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад отримали грошові винагороди, спортсмени отримали тенісні набори.