Колегія відділу освіти Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації

10 січня 2019 року в залі засідань Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації відбулася колегія відділу освіти. На засідання колегії були запрошені керівники закладів загальної, середньої та дошкільної освіти, працівники відділу освіти райдержадміністрації та районного методичного кабінету, начальник відділу молоді та спорту адміністрації Юрій Бурдонос, депутат Переяслав-Хмельницької районної ради VIІ скликання Іван Забара та вчителі фізичної культури загальноосвітніх закладів району. Засідання проводила начальник відділу освіти адміністрації Таміла Дубина.

На розгляд колегії були винесені питання:

–       про роботу комунального закладу «Переяслав-Хмельницький районний інклюзивно-ресурсний центр» Переяслав-Хмельницької районної ради Київської області;

–       про результативність роботи позашкільної освіти Переяслав-Хмельницького району;

–       про стан роботи зі зверненнями громадян у відділі освіти Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації у 2018 році.

Члени колегії та керівники закладів освіти обговорили питання, винесені на розгляд колегії, та ухвалили відповідні рішення.