Переяславщину відвідав представник КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів»

18 січня 2019 року заклади загальної середньої освіти району відвідав завідувач відділу інформатики КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Валерій Федорчук з метою моніторингу ефективності використання закладами освіти району обладнання, закупленого за кошти державного та обласного бюджетів щодо роботи в умовах Нової української школи.

У ході роботи відвідано Циблівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, Лецьківське навчально-виховне об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Виповзьке навчально-виховне об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» та комунальний заклад «Переяслав-Хмельницький районний інклюзивно-ресурсний центр».

У закладах загальної середньої освіти району створено нове освітнє середовище – це сучасний простір, сукупність умов, засобів і технологій для комфортного навчання учнів, учителів і батьків.

Для  всіх 14 перших класів району придбано ноутбуки, телевізори, ламінатори, МФУ, документ камери, 142 комплекти одномісних парт і стільців та 14 кольорових шаф для дидактичного матеріалу, 14 комплектів дидактичного матеріалу з української мови, математики, природознавства та мистецтва. Всі учні 1-х класів стовідсотково забезпечені новими підручниками.

Не залишилися без уваги і 14 педагогів перших класів, для комфорту їхньої роботи облаштований осередок вчителя, оснащений столом і мобільними тумбами. Усі вчителі 1-х класів району пройшли підвищення кваліфікації та отримали сертифікати.

Валерій Федорчук отримав приємні враження від побаченого і переконався, що заклади загальної середньої освіти району  в повному обсязі використовують обладнання для роботи в умовах Нової української школи.