Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!19 січня 2019 року розпочався ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

19-20 січня 2019 року розпочався ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році, які будуть проведені протягом січня-лютого 2019 року.

Олімпіади з української мови і літератури та екології (19 січня 2019 року) проходила на базі Боярського НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня». Її учасниками стали учні із Великокаратульської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Лецьківського НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» та Полого-Вергунівського «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Олімпіаду з математики та історії (20 січня 2019 року)проведено в режимі онлайн на базі методичного кабінету відділу освіти Переяслав-Хмельницької РДА. Олімпіадні  завдання з даних предметів виконували учні  Великокаратульської, Циблівської, Дем’янецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Виповзького та Світанківського НВО «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».