Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Облаштування простору – частина нової української школи

Вчителі-початківці Великокаратульської ЗОШ І-ІІІ ступенів докладають багато зусиль, щоб дітям було комфортно у новому освітньому середовищі. Для цього у коридорі створено «Паркан добра», на дощечках якого  розміщено чарівні слова спілкування. На перерві та у вільний час після уроків учні можуть познайомитися з новими книгами у куточку бук-кроссінгу. Навіть батареї допомагають у навчанні – вони розфарбовані у кольори світлофора, і діти під час гри вчаться правилам дорожнього руху. В нашому закладі з’явилася «динамічна підлога», яка дає змогу дітям не тільки навчатися, але й цікаво та корисно проводити час.

У 1 класі створено осередки відповідно до рекомендацій ІМЗО. Особливо діти полюбили куточок усамітнення з сухим дощем зі стрічок, коло вибору, стіну слів, мій успіх, ранкові зустрічі. Завдяки сучасному технічному забезпеченню, школярі дізнаються багато нового.  Діти із захопленням спостерігають за 3D-картинками. А ще більше школярам самим подобається «тачити» та перегортати пальцями об’єкти.

Багато речей, які стануть частиною освітнього простору, школярі формують разом з учителями. Навчальне середовище має постійно змінюватися й доповнюватися.