Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Управлінський вояж керівників закладів загальної середньої освіти «Національно-патріотичне виховання учнівської молоді в контексті Нової української школи»

06 лютого 2019 року на базі Українського державного медико-соціального центру  ветеранів війни відбувся управлінський вояж керівників закладів загальної середньої освіти району на тему: «Національно-патріотичне виховання учнівської молоді в контексті Нової української школи».

У роботі заходу взяли участь голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко, голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда та директор Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни Юрій Гріненко.

До присутніх звернувся голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко, який наголосив на важливості національно-патріотичного виховання учнівської молоді. Привітав учасників заходу і голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда.

Директор Українського державного медико-соціального центру  ветеранів війни Юрій Гріненко у своєму виступі окреслив концептуальні засади національно-патріотичного виховання та звернув увагу на тісній співпраці закладів загальної середньої освіти району та Українського державного медико-соціального центру  ветеранів війни. До присутніх звернувся і боєць, який нині перебуває на лікуванні та реабілітації в закладі.

Питання «Створення ефективної системи національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді» розкрила виконуюча обов’язки завідувача методичного кабінету відділу освіти Олена Петрик. Вона зазначила, що в системі освіти Переяславщини створено передумови для оновлення змісту й технологій національно-патріотичного виховання, формування громадянських цінностей, патріотичної свідомості, поваги до особистості, суспільства, держави, розвитку соціальної відповідальності.

Начальник відділу освіти Таміла Дубина окреслила основні напрямки співпраці закладів освіти району з Українським державним медико-соціальним центром  ветеранів війни в умовах Нової української школи.

Для гостей Юрій Гріненко провів огляд-екскурсію закладом.

За підсумками заходу  прийняті відповідні рішення.