Семінар-навчання керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти

13 лютого 2019 року на базі Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості відбувся семінар-навчання  на тему: «Презентація послуг, що надаються службою зайнятості та профорієнтаційна робота з учнівською молоддю».

У заході взяли участь начальник відділу освіти Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Таміла Дубина, працівники відділу освіти та керівники закладів загальної середньої та дошкільної освіти Переяслав-Хмельницького району.

Директор Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Любов Красова ознайомила присутніх з локальним ринком праці та послугами, які може надавати служба зайнятості.

Фахівець Олена Мяло проконсультувала учасників заходу із порядком заповнення інформації про попит на робочу силу (вакансії).

Було обговорено питання  щодо профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю. Акцентовано увагу на організації проведення інтерактивних уроків.

Учасникам семінару запропоновано скористатися сервісом служби зайнятості - «Електронний кабінет роботодавця».