Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!В освітніх закладах району вшановували Героїв Небесної Сотні

19-20 лютого до Дня Героїв Небесної Сотні у Виповзькому НВО відбулися  різноманітні заходи в пам'ять про загиблих учасників Революції Гідності. Метою заходів було не тільки бажання нагадати учням про ці визначальні події у новітній історії України, а й виховувати в них патріотичну свідомість, любов до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України. Під час лінійки-реквієму «У нашій пам’яті вони назавжди залишились», на якій вшановуючи пам’ять про наших героїв, учні запалили свічку, полум’я якої символізувало данину тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Учні передавали її з рук в руки, щоб кожен зміг подякувати нашим героям. Також вихованці НВО переглянули документальні фільми, присвячені історичним подіям в Україні під час Революції Гідності. У холі школи організована виставка «А Сотня відлетіла в небеса…».  По класах пройшли виховні години «Революція Гідності в пам’яті народній». Із дошкільнятами були проведені заняття, на яких звучав Гімн України, малята притиснули свої маленькі рученята до сердець, співаючи всім знайомі зворушливі слова. Діти намалювали малюнки на тему: "Україна - наша Батьківщина". Говорили про те, що означає для кожного любити свою Батьківщину; розкривали поняття, що таке гідність, справедливість, мужність і відданість. 
Також й  учні Гайшинського НВО долучилися до вшанування пам’яті Героїв небесної Сотні. На лінійці-реквієм дітвора співала гімн "Герої не вмирають", вшанували пам’ять про справжніх героїв нашої країни та подивились тематичний фільм.
Цього дня й наймолодші вихованці Гланишівського НВО в пам’ять за загиблими героями виготовили янголів з паперу, а учні підготували та провели флешмоб «Білі лебеді у небесах…».
До Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні також долучилися й учні  Дем’янецької школи. О 10 годині у холі школи зібралися всі учні та вчителі на лінійку-реквієм  «Герої не вмирають!». Разом з ведучими Дмитром Шинкаром та Інною Петренко присутні згадали історичну довідку, з чого все почалося. На екрані демонструвалися уривки відеофільмів про буремні події на Майдані, звучали пісні, демонструвалися учням школи фото героїв, декламувались вірші, які не могли не зачепити душу кожного з присутніх.
  Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Небесної Сотні, але герої не вмирають, їх пам’ять ще довго горітиме у наших серцях.
Слава Україні!
Героям слава!