Семінар завідувачів закладів дошкільної освіти

22 лютого 2019 року в закладі дошкільної освіти «Калинонька» села Горбані відбувся семінар-практикум завідувачів закладів дошкільної освіти з теми «Мотиваційне управління як складова ефективного функціонування та розвитку закладу дошкільної освіти». Девізом зустрічі стали слова Василя Сухомлинського «Роки дитинства – це перш за все виховання серця. Виховання – це не поєднання заходів і прийомів, а мудре спілкування дорослого з живою душею дитини».

У роботі заходу взяли участь сільський голова Василь Вовчанівський та представник ПП «Євросем» Володимир Савченко.

З вітальним словом до учасників заходу звернулася виконуюча обов’язки завідувача районного методичного кабінету Олена Петрик, яка окреслила управлінську  компетентність  керівника  як  важливий  чинник результативної  діяльності закладу.

Завідувач ЗДО «Калинонька» Валентина Демченко презентувала досвід роботи щодо мотиваційного управління як складової ефективного функціонування та розвитку закладу дошкільної освіти,   звернула увагу на створенні умов для всебічного розвитку дошкільнят.

Під час практичного блоку семінару присутні переглянули заняття з екологічного виховання «Вітамінки А і В» та  свято-розвагу «Як Зима з Весною зустрічалась», які цікаво та змістовно провела вихователь Світлана Сидоренко.

Підведення підсумків заходу проведено у формі круглого столу «Сучасне освітнє середовище – шлях до розвитку та зона комфорту дитини», який для учасників виявився надихаючим, новаторським, емоційно насиченим і надзвичайно позитивним.