Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Методична студія керівників закладів загальної середньої освіти «Інклюзивне навчання як один із пріоритетних напрямів забезпечення рівного доступу дітей до освіти»

06 березня 2019 року на базі Комунальногозакладу «Переяслав-Хмельницький районний інклюзивно-ресурсний центр» відбулося засідання методичної студії керівників закладів загальної середньої освіти на тему «Інклюзивне навчання як один із пріоритетних напрямів забезпечення рівного доступу дітей до освіти».
З вітальним словом до учасників заходу звернулася начальник відділу освіти Таміла Дубина, яка й розкрила питання менеджменту інклюзивної освіти та наголосила на його актуальності.
Директор Комунальногозакладу «Переяслав-Хмельницький районний інклюзивно-ресурсний центр» Світлана Шульга презентувала роботу закладу та провела екскурсію-огляд центром.
Учасники отримали кваліфіковану та вичерпну інформацію щодо пріоритетного значення інклюзивного навчання для забезпечення якісної освіти усіх дітей, у тому числі дітей з особливими освітніми потребами, а також для побудови інклюзивного суспільства. Організація інклюзивного навчання у  закладах освіти забезпечує   урахування індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності дітей з особливими освітніми потребами на основі застосування особистісно орієнтованих освітніх технологій,  використання сучасного обладнання, здійснення можливості повноправної участі у житті учнівської  громади.
Також учасники методичної студії отримали рекомендації щодо алгоритму розроблення індивідуальної програми розвитку, методів, прийомів командної взаємодії в процесі спільної діяльності.
Надано поради щодо особливостей розвитку, навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами та забезпечення їх освітніх потреб.