Науково-практичний семінар педагогічних працівників

26 березня 2019 року в залі Будинку вчителя відбувся науково-практичний семінар університету психолого-педагогічних знань «Гуманістична спрямованість освіти як умова духовного розвитку особистості та громади».
У заході прийняли участь:
Таміла Дубина, начальник відділу освіти Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації;
Надія Каменська, голова ради Профспілки працівників освіти і науки Переяслав-Хмельницького району;
Олена Петрик, виконуюча обов’язки завідуючої методичним кабінетом;
            керівники закладів загальної середньої та дошкільної освіти, педагоги-організатори, практичні психологи та наукові працівники вищих закладів освіти України.
            Учасниками були розглянуті питання:
–        Духовний розвиток особистості, як основа нової світоглядної парадигми;
–        Гуманістична спрямованість інноваційних психологічних технологій у духовному розвитку особистості;
–        Українська сім'я – вісь цивілізаційного розвитку особистості;
–        Соціально-психологічне забезпечення розвитку особистості громадянина і громадянського суспільства.
Семінар  пройшов в теплій дружній атмосфері. Навіть під час кави-брейк, організованій завдяки районній організації Профспілки працівників освіти і науки, наші колеги  обговорювали питання, які виникали в ході роботи та  ділились своїми здобутками.