Відбулося заняття обласної школи передового педагогічного досвіду під керівництвом вчителя трудового навчання Полого-Вергунівського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Ярослава Солодухи

27 березня 2019 року на базі КЗ КОР «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот» відбулося друге заняття обласної школи передового педагогічного досвіду під керівництвом вчителя трудового навчання Полого-Вергунівського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Ярослава Солодухи. Традиційно, слухачами стали вчителі трудового навчання Переяслав-Хмельницького району, міста Переяслав-Хмельницький та Київської області.
У теоретичній частині заходу Ярослав Солодуха презентував послідовність процесу проектування виробу. Особлива увага відводилася саме організаційно-підготовчому та конструкторському етапах проектування. З невичерпним ентузіазмом керівник ділився своїми оригінальними ідеями щодо художнього конструювання виробів. Присутні були вражені від творчого потенціалу Ярослава Солодухи. Не менш вражаючою стала і практична частина заняття. Слухачі із задоволенням і зацікавленністю поринули у виготовлення виробів технікою газетоплетіння. Під керівництвом талановитого, досвідченого вчителя всі долучилися до виготовлення декоративної вази. Присутні отримали емоційне задоволення під час практичної роботи.
Керівник методичної комісії вчителів трудового навчання Переяслав-Хмельницького району Анатолій Науменко поділився з присутніми своїми творчими доробками. Учасники заходу долучилися до створення виробів технікою орігамі.
Друге заняття ОШППД пройшло в поєднанні плідної творчої праці, живого спілкування та дружньої атмосфери.