Нарада керівників закладів загальної середньої освіти

10 квітня 2019 року в залі засідань Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти.
У роботі наради взяли участь голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко та начальник відділу освіти Таміла Дубина.
У ході заходу розглянуто такі  питання: про порядок завершення 2018/2019 навчального року та проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти; про хід проведення двомісячника благоустрою; про результати атестації педагогічних працівників у 2018/2019 навчальному році; про організацію національно-патріотичного виховання в районі; про проведення навчально-польових зборів та практичних стрільб з юнаками; про деякі питання організації у 2019 році підвищення кваліфікації педагогічних працівників у зв’язку  із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»; про методичні рекомендації щодо проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти в 2018/2019 навчальному році; щодо прийому дітей до перших класів у 2019 році; про формування закладами освіти району замовлення на курси підвищення кваліфікації на 2019/2020 навчальний рік; про захист неповнолітніх від негативних явищ в учнівському середовищі.
По завершенню наради прийнято відповідні рішення.

Інф. Переяслав-Хмельницького
районного методичного  кабінету