Розпочато роботу пришкільних та мовних таборів

З 27 травня 2019 року у районі розпочато оздоровчу літню кампанію 2019 року. Протягом 20-24 травня 2019 року фахівці Переяслав-Хмельницького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області Олена Вовк та Олена Катаругіна обстежили заклади загальної середньої освіти з метою належної підготовки та додержання вимог законодавства у сфері оздоровлення та відпочинку дітей. При перевірці закладів взяли участь керівник апарату адміністрації Валерій Перчук, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Сергій Тищенко та начальник відділу освіти Таміла Дубина. Всі заклади освіти району отримали Довідки комісійного обстеження та розпочали роботу 15 пришкільних та 12 мовних таборів, у яких відпочивають 730 дітей.

Відділ освіти РДА