Свято дитинства

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими –
це зробити їх щасливими

У перший літній день в Україні, як і у цілому світі, відзначають чудове і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

30 травня 2019 року на території Великокаратульської заагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено традиційне свято дитинства для дошкільнят, присвячене Міжнародному дню захисту дітей.

На святі були присутні начальник відділу освіти Таміла Дубина та головний спеціаліст молоді та спорту Валентина Курило. Вони звернулися до дітей зі словами привітань з нагоди свята, побажали їм злагоди, миру, любові, добра, теплих і щирих посмішок, вірних друзів та якомога більше радісних та щасливих подій у їхньому житті.

Для малят була підготовлена розважальна програма «Подорож у казковий світ». У ході програми для діток була проведена ціла низка рухливих ігор, музичних вікторин, танцювальних конкурсів. Також працювали локації «Музична», «Спортивна», «Кільцекіт», «Мильні бульбашки». Малята розважалися на батутах та  розмальовувалися аквагримом, які надані приватним підприємцем Катериною Єдіною. Дошкільнята гралися в дидактичні ігри «Мишки» та «Дракон».  По завершенню програми всі учасники отримали подарунки, які надали районна організація профспілки працівників освіти і науки, сільський голова села Велика Каратуль Олександр Середній та директор ПОА «Україна» Григорій Порало.

Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні.

Олена Петрик,
методист методичного кабінету відділу освіти
Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації