Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!До уваги виборців з Луганської та Донецької областей!З метою забезпечення реалізації та захисту виборчих прав громадян України, виборча адреса (зареєстроване місце проживання) яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, враховуючи положення статті 1 Закону України “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях”, Закону України “Про Державний реєстр виборців” Центральна виборча комісія 05 вересня ц.р. своєю постановою за № 129 внесла зміни до Порядку тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси, затвердженого постановою ЦВК від 13 вересня 2012 року № 893 “Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси”.
Відповідно до зазначеної постанови виборці, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначаються Президентом України у порядку, передбаченому Законом України “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях”, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.
Громадяни України — переселенці з тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей, що проживають без реєстрації в Переяслав-Хмельницькому районі  можуть реалізувати свої виборчі права  на чергових виборах Президента України, проголосувати в день виборів шляхом звернення з паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації про зміну адреси місця голосування. Заяву можливо буде розглянути з дня початку виборчого процесу, а подати її до органу ведення Реєстру не пізніше, ніж за 5 днів до дня голосування. Зауважимо, що за результатом розгляду заяви про тимчасову зміну місця голосування виборцю видається посвідчення, що є підставою взяти участь у голосуванні на відповідній виборчій дільниці.
Телефон для довідок 5-14-33.
 
 
 
 

Про деякі питання забезпечення реалізації громадянами України права на отримання інформації з Державного реєстру виборців

З метою забезпечення реалізації права на отримання інформації з Державного реєстру виборців громадянами України, виборча адреса яких належить до території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, окремих територій Донецької та Луганської областей, де не функціонують органи ведення Державного реєстру виборців, Центральною виборчою комісією прийнято постанову від 20 травня 2016 року №125 “Про деякі питання забезпечення реалізації громадянами України права на отримання інформації з Державного реєстру виборців”. Даною постановою встановлено, що у разі особистого звернення громадянина України, виборча адреса якого належить до території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, окремих територій Донецької та Луганської областей, де не функціонують органи ведення Державного реєстру виборців, з письмовим запитом щодо змісту його персональних даних у Державному реєстру виборців у встановленому частинами першою або другою статті 21 Закону України “Про Державний рестр виборців” порядку до органу ведення Реєстру не за своєю виборчою адресою цей орган надсилає на всказану в запиті адресу персональні дані запитувача з дотриманням вимог частини третьої зазначеної статті;
у разі звернення такого громадяна згідно з пунктом 1 частини четвертої статті 21 Закону з письмовим запитом про надання інформації щодо персональних даних осіб, які внесені до Реєстру, повноваження якого не поширюються на територію, до якої належить зазначена виборча адреса, цей орган надсилає відповідь на запит  на вказаному в ньому адресу з дотриманням вимог частини третьої зазначеної статті 21 Закону;
у разі невідповідності зазначених у запиті ідентифікаційних персональних даних чи виборчої адреси суб'єкта звернення даним про нього у Реєстрі орган ведення Реєстру надсилає на вказану в запиті адресу відмову в задоволенні запиту із зазначенням підстави відмови.
Шановні виборці, звертаємо Вашу увагу, що на офіційному сайті (www.drv.gov.ua) функціонує програмний ресурс “особистий кабінет виборця”.
В особистому кабінеті виборця, Ви зможете перевірити інформацію про своє включення (не включення) до Державного реєстру виборців. Для цього, навіть, не потрібно виходити з власної оселі, за умови наявності доступу до глобальної інформаційної мережі Інтернет. Для цього у розділі “Перевірити дані у Реєстру” необхідно заповнити всі поля у формі запиту достовірними даними про виборця. Повідомлення щодо результатів Вашого запиту надійде на Вашу електронну пошту.
Також ви можете здійснити пошук виборчої дільниці за номером, фразою або адресою. Забезпечено зворотній зв'язок (повідомлення, запитання, побажання щодо роботи сервісу та повідомлення щодо неточностей в адресному реєстрі). Ви можете отримати інформацію про поштові адреси у форматі відкритих даних.
У разі зверненя до відділу при собі мати:
 паспорт громадянина України, або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа недавно набула громадянства України) та копії відповідних документів.
м.Переяслав-Хмельницький, вул.Богдана Хмельницького, 53
тел. 5-14-33

Відділ ведення ДРВ апарату
Переяслав-Хмельницької РДА


 

Новини Державного реєстру виборців

    26 вересня 2018 року в місті Києві у рамках співпраці Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні відбувся тренінг “Взаємодія органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями”, в якому взяли участь працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації
   У ході заходу було розглянуто такі основні питання як, повноваження органів Державного реєстру виборців та виборчих комісій, засади та суб’єкти виборчого процесу, напрямки взаємодії органів Державного реєстру виборців та виборчих комісій, особливості передачі інформації до Центральної виборчої комісії під час підготовки та проведення місцевих виборів. Учасники навчання також взяли участь у моделюванні голосування, під час якого мали змогу детально ознайомитись з тим, як працює дільнична виборча комісія зі списком виборців у день голосування.
   За підсумками навчання працівники органів ведення Державного реєстру виборців отримали відповідні сертифікати.

  

Виборцям з Донецької та Луганської областей

У зв’язку з неможливістю виконання окремими органами ведення Державного реєстру виборців, утвореними в Донецькій та Луганській областях, своїх повноважень через ситуацію, що склалася в указаних регіонах України, відповідно до Закону України "Про Державний реєстр виборців" та з метою забезпечення реалізації конституційних виборчих прав громадян України,  Центральною  виборчою комісією прийнята постанова  від 06 жовтня 2014 року № 1495 " Про деякі питання забезпечення ведення Державного реєстру виборців стосовно громадян України, виборча адреса яких належить до території Донецької та Луганської областей". Цією постановою органам ведення Державного реєстру виборців для забезпечення виконання вимог статей 19, 20 Закону України "Про Державний реєстр виборців"  надано  доступ у режимі записування до записів Реєстру стосовно виборців, виборча адреса яких належить до території, на яку поширюються повноваження органів ведення Реєстру Донецької та Луганської областей, що тимчасово не здійснюють ведення Реєстру:

- включення виборця до Державного реєстру виборців.

- зміни його персональних даних у Реєстрі.

 Заява виборця, виборча адреса якого відноситься до території Донецької та Луганської областей, щодо включення до Реєстру, зміни його персональних даних у Реєстрі приймається будь-яким органом ведення Реєстру, що здійснює ведення Реєстру, в установленому статтями 19 та 20 Закону України "Про Державний реєстр виборців"  порядку.

Орган ведення Реєстру, до якого надійшла заява виборця щодо включення до Реєстру чи внесення змін до його персональних даних у Реєстрі, здійснює її розгляд відповідно до Закону.

 

- зміну виборчої адреси виборця.

Для зміни виборчої адреси на нову, яка знаходиться за межами Донецької та Луганської областей, виборець звертається до органу ведення Реєстру за новою виборчою адресою. У разі визнання такої заяви обґрунтованою керівник органу ведення Реєстру приймає рішення про звернення засобами автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців"  до органу ведення Реєстру за попередньою виборчою адресою виборця стосовно необхідності внесення змін щодо його виборчої адреси.

Крім того слід зазначити, що виборці з Донецької та Луганської областей  із документом, що посвідчує особу, особисто можуть звернутися із запитом до органу ведення Реєстру за місцем перебування для роздруку персональних даних, що містяться у записі Державного реєстру виборців.

Досить часто такі письмові дані необхідні для оформлення виборцями з Донецької та Луганської областей паспортних документів в підрозділах Державної міграційної служби України. Також інформація про виборця може бути надана органом ведення Реєстру за зписьмовим запитом Державної міграційної служби. Тобто особистого візиту такого виборця до органу ведення Реєстру не потрібно.

 Нагадуємо тим, хто бажає перевірити свої дані в Державному реєстрі виборців або внести запис про себе до нього, що відділ ведення Державного реєстру виборців знаходиться на першому поверсі адмінбудинку районної державної адміністрації по вул.Богдана Хмельницького,  53 (тел.: 5-14-33).

До уваги виборців!

На 24 грудня 2017 року призначено вибори до Студениківської сільської ради об'єднаної територіальної громади (с.Козлів, с.Переяславське, с.Сомкова Долина, с.Соснівка, с.Соснова, с.Студеники). З метою підвищення якості і достовірності списків виборців просимо перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

 Особливо це стосується виборців:

 -         які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто;

 -         змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;

 -         мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли);

 -         виборців, колишніх військовослужбовців строкової чи контрактної служби;

     громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

 -         громадян, що були вимушені переселитись з окупованої Автономної Республіки Крим чи зони проведення АТО.

            Зробити це можливо:

 -         особисто завітавши до відділу ведення Державного реєстру виборців, який знаходиться в м.Переяслав-Хмельницький по вул. Богдана Хмельницького, 53 (в приміщенні РДА). Додаткова інформація за тел. 5-14-33;

 -         скориставшись сервісом “Особистий кабінет виборця” на сайті Державного реєстру виборців в мережі інтернет за прямим посиланням www.drv.gov.ua/apex/f?p=111:200. Після нескладної реєстрації (вказавши особисту електрону пошту, ПІБ, дату народження та адресу реєстрації) на вказану вами електронну пошту надійде відповідь з результатом перевірки. Додатковою перевагою цього сервісу є те, що в разі відсутності вас в Реєстрі, чи наявності помилок в ваших ідентифікаційних даних, вам не потрібно нікуди звертатись. Система автоматично сформує доручення відділу ведення ДРВ, за яким його працівники проведуть додаткову перевірку та внесуть необхідні виправлення до Реєстру.

      Звертаємо вашу увагу на те, що з 11 грудня безпосередньо на виборчих дільницях вище зазначених сіл можна буде ознайомитись з попереднім списком виборців та до 18 грудня включно подати до дільничної виборчої комісії або відділу ведення Державного реєстру виборців з обов'язковим пред'явленням паспорта заяву про включення до списку, зміну персональних даних.

        Наголошуємо, що відповідно до Закону України “Про місцеві вибори” право голосу на виборах депутатів місцевих рад та сільських голів мають громадяни України, які належать до відповідної територіальної громади. Належність громадянина до відповідної територіальної громади та проживання його на відповідній території визначається його зареєстрованим місцем проживання. Тобто на цих виборах не застосовується процедура тимчасової зміни місця голосування (за місцем перебування).

                                                                                    Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату РДА

Шановні виборці, будьте соціально активними, перевірте свої персональні дані у Державному реєстрі виборців !

На 29 жовтня 2017 року ЦВК призначила вибори до Дівичківської сільської ради об'єднаної територіальної громади. З метою підвищення    якості і достовірності списків виборців, запрошуємо  вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.
Особливо це стосується виборців:
- які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто;
-  змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;
- мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли);
-  виборців, колишніх військовослужбовців строкової чи контрактної служби;
-  громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;
- громадян, що були вимушені переселитись з окупованої Автономної Республіки Крим чи зони проведення АТО (попередньо можна звернутись за тел.5-14-33).
Зробити це можливо:
- особисто завітавши до відділу ведення Державного реєстру виборців, який знаходиться за адресою: м.Переяслав-Хмельницький, вул.Б.Хмельницького, 53 (в приміщенні РДА). Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 5-14-33. Також за цим телефоном можливо перевірити включення до Реєстру виборців та свої персональні дані;
- скориставшись сервісом “Особистий кабінет виборця”, на сайті Державного реєстру виборців в мережі інтернет за прямим посиланням www.drv.gov.ua/apex/f?p=111:200. Після нескладної реєстрації (вказавши особисту електрону пошту, ПІБ, дату народження та адресу реєстрації) на вказану вами електронну пошту надійде відповідь з результатом перевірки. Додатковою перевагою цього сервісу є те, що в разі відсутності вас в Реєстрі, чи наявності помилок в ваших ідентифікаційних даних, вам не потрібно нікуди звертатись. Система автоматично сформує доручення відділу ведення ДРВ, за яким ми проведемо додаткову перевірку та внесемо необхідні виправлення до Реєстру.
 
Відділ ведення ДРВ апарату
Переяслав-Хмельницької РДА
 

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

22 вересня ц.р. Верховною Радою України призначено позачергові вибори Улянівського сільського голови (Улянівська сільська рада Переяслав-Хмельницького району) на неділю 4 грудня ц.р. у зв’язку з достроковим припиненням повноважень сільського голови Шевченка Т.Г. ще навесні 2016 року. Розпочався і триває виборчий процес позачергових виборів. Ще в жовтні ц.р. розпочала роботу сільська територіальна виборча комісія, а в листопаді фактично на минулому тижні до виконання своїх обов’язків приступили і дільничні виборчі комісії на двох виборчих дільницях на постійній основі в с.Улянівка, с.Тарасівка. Сільською ТВК зареєстровано 4-ьох кандидатів на посаду сільського голови, зараз триває робота по замовленню бюлетенів для голосування. Для цього відділом ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації на виконання Закону України “Про місцеві вибори” надано офіційні відомості про кількість виборців на виборчих дільницях зазначених сіл.
18 листопада в приміщенні районної державної адміністрації відбулася передача органом ведення Реєстру виборчої документації на паперовому носії представникам дільничних виборчих комісій ― це попередні списки виборців, іменні запрошення виборцям та ін.. Вже наступного дня після отримання попереднього списку виборців ДВК звичайної виборчої дільниці надає його для загального ознайомлення у приміщенні ДВК. Не пізніше 23 листопада 2016 року ДВК повинна надіслати або доставити в інший спосіб кожному виборцю іменне запрошення. Заява про уточнення попереднього списку виборців (виправлення неточностей) може бути подана виборцем до 28 листопада 2016 року до ДВК або безпосередньо до органу ведення Реєстру.
 
Лідія Сахно,
начальник відділу ВДРВ
апарату райдержадміністрації

До уваги виборців!

Шановні виборці!

  На 25 жовтня 2015 року призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

   Звертаємо вашу увагу на те, що з 12 жовтня на виборчих дільницях Переяслав-Хмельницького району можна ознайомитись з попереднім списком виборців відповідної виборчої дільниці. Заяви громадян про включення до Реєстру, зміни персональних даних приймаються до 20 жовтня включно за наявності підтверджувальних документів, в т.ч. обов’язкового пред’явлення паспорта громадянина України.

Окремо наголошуємо, що згідно з ст. 3 Закону України "Про місцеві вибори" право голосу на виборах депутатів місцевих рад  та сільських, селищних, міських голів мають громадяни України, які належать до відповідної територіальної громади. Належність громадянина до відповідної територіальної громади та проживання його на відповідній території визначається його зареєстрованим місцем проживання. Тобто на цих виборах не застосовується процедура тимчасової зміни місця голосування (за місцем перебування).

 

Лідія Сахно,
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців
 апарату райдержадміністрації