Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Виборцям з Донецької та Луганської областей

У зв’язку з неможливістю виконання окремими органами ведення Державного реєстру виборців, утвореними в Донецькій та Луганській областях, своїх повноважень через ситуацію, що склалася в указаних регіонах України, відповідно до Закону України "Про Державний реєстр виборців" та з метою забезпечення реалізації конституційних виборчих прав громадян України,  Центральною  виборчою комісією прийнята постанова  від 06 жовтня 2014 року № 1495 " Про деякі питання забезпечення ведення Державного реєстру виборців стосовно громадян України, виборча адреса яких належить до території Донецької та Луганської областей". Цією постановою органам ведення Державного реєстру виборців для забезпечення виконання вимог статей 19, 20 Закону України "Про Державний реєстр виборців"  надано  доступ у режимі записування до записів Реєстру стосовно виборців, виборча адреса яких належить до території, на яку поширюються повноваження органів ведення Реєстру Донецької та Луганської областей, що тимчасово не здійснюють ведення Реєстру:

- включення виборця до Державного реєстру виборців.

- зміни його персональних даних у Реєстрі.

 Заява виборця, виборча адреса якого відноситься до території Донецької та Луганської областей, щодо включення до Реєстру, зміни його персональних даних у Реєстрі приймається будь-яким органом ведення Реєстру, що здійснює ведення Реєстру, в установленому статтями 19 та 20 Закону України "Про Державний реєстр виборців"  порядку.

Орган ведення Реєстру, до якого надійшла заява виборця щодо включення до Реєстру чи внесення змін до його персональних даних у Реєстрі, здійснює її розгляд відповідно до Закону.

 

- зміну виборчої адреси виборця.

Для зміни виборчої адреси на нову, яка знаходиться за межами Донецької та Луганської областей, виборець звертається до органу ведення Реєстру за новою виборчою адресою. У разі визнання такої заяви обґрунтованою керівник органу ведення Реєстру приймає рішення про звернення засобами автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців"  до органу ведення Реєстру за попередньою виборчою адресою виборця стосовно необхідності внесення змін щодо його виборчої адреси.

Крім того слід зазначити, що виборці з Донецької та Луганської областей  із документом, що посвідчує особу, особисто можуть звернутися із запитом до органу ведення Реєстру за місцем перебування для роздруку персональних даних, що містяться у записі Державного реєстру виборців.

Досить часто такі письмові дані необхідні для оформлення виборцями з Донецької та Луганської областей паспортних документів в підрозділах Державної міграційної служби України. Також інформація про виборця може бути надана органом ведення Реєстру за зписьмовим запитом Державної міграційної служби. Тобто особистого візиту такого виборця до органу ведення Реєстру не потрібно.

 Нагадуємо тим, хто бажає перевірити свої дані в Державному реєстрі виборців або внести запис про себе до нього, що відділ ведення Державного реєстру виборців знаходиться на першому поверсі адмінбудинку районної державної адміністрації по вул.Богдана Хмельницького,  53 (тел.: 5-14-33).

До уваги виборців!

На 24 грудня 2017 року призначено вибори до Студениківської сільської ради об'єднаної територіальної громади (с.Козлів, с.Переяславське, с.Сомкова Долина, с.Соснівка, с.Соснова, с.Студеники). З метою підвищення якості і достовірності списків виборців просимо перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

 Особливо це стосується виборців:

 -         які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто;

 -         змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;

 -         мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли);

 -         виборців, колишніх військовослужбовців строкової чи контрактної служби;

     громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

 -         громадян, що були вимушені переселитись з окупованої Автономної Республіки Крим чи зони проведення АТО.

            Зробити це можливо:

 -         особисто завітавши до відділу ведення Державного реєстру виборців, який знаходиться в м.Переяслав-Хмельницький по вул. Богдана Хмельницького, 53 (в приміщенні РДА). Додаткова інформація за тел. 5-14-33;

 -         скориставшись сервісом “Особистий кабінет виборця” на сайті Державного реєстру виборців в мережі інтернет за прямим посиланням www.drv.gov.ua/apex/f?p=111:200. Після нескладної реєстрації (вказавши особисту електрону пошту, ПІБ, дату народження та адресу реєстрації) на вказану вами електронну пошту надійде відповідь з результатом перевірки. Додатковою перевагою цього сервісу є те, що в разі відсутності вас в Реєстрі, чи наявності помилок в ваших ідентифікаційних даних, вам не потрібно нікуди звертатись. Система автоматично сформує доручення відділу ведення ДРВ, за яким його працівники проведуть додаткову перевірку та внесуть необхідні виправлення до Реєстру.

      Звертаємо вашу увагу на те, що з 11 грудня безпосередньо на виборчих дільницях вище зазначених сіл можна буде ознайомитись з попереднім списком виборців та до 18 грудня включно подати до дільничної виборчої комісії або відділу ведення Державного реєстру виборців з обов'язковим пред'явленням паспорта заяву про включення до списку, зміну персональних даних.

        Наголошуємо, що відповідно до Закону України “Про місцеві вибори” право голосу на виборах депутатів місцевих рад та сільських голів мають громадяни України, які належать до відповідної територіальної громади. Належність громадянина до відповідної територіальної громади та проживання його на відповідній території визначається його зареєстрованим місцем проживання. Тобто на цих виборах не застосовується процедура тимчасової зміни місця голосування (за місцем перебування).

                                                                                    Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату РДА

Шановні виборці, будьте соціально активними, перевірте свої персональні дані у Державному реєстрі виборців !

На 29 жовтня 2017 року ЦВК призначила вибори до Дівичківської сільської ради об'єднаної територіальної громади. З метою підвищення    якості і достовірності списків виборців, запрошуємо  вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.
Особливо це стосується виборців:
- які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто;
-  змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;
- мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли);
-  виборців, колишніх військовослужбовців строкової чи контрактної служби;
-  громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;
- громадян, що були вимушені переселитись з окупованої Автономної Республіки Крим чи зони проведення АТО (попередньо можна звернутись за тел.5-14-33).
Зробити це можливо:
- особисто завітавши до відділу ведення Державного реєстру виборців, який знаходиться за адресою: м.Переяслав-Хмельницький, вул.Б.Хмельницького, 53 (в приміщенні РДА). Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 5-14-33. Також за цим телефоном можливо перевірити включення до Реєстру виборців та свої персональні дані;
- скориставшись сервісом “Особистий кабінет виборця”, на сайті Державного реєстру виборців в мережі інтернет за прямим посиланням www.drv.gov.ua/apex/f?p=111:200. Після нескладної реєстрації (вказавши особисту електрону пошту, ПІБ, дату народження та адресу реєстрації) на вказану вами електронну пошту надійде відповідь з результатом перевірки. Додатковою перевагою цього сервісу є те, що в разі відсутності вас в Реєстрі, чи наявності помилок в ваших ідентифікаційних даних, вам не потрібно нікуди звертатись. Система автоматично сформує доручення відділу ведення ДРВ, за яким ми проведемо додаткову перевірку та внесемо необхідні виправлення до Реєстру.
 
Відділ ведення ДРВ апарату
Переяслав-Хмельницької РДА
 

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

22 вересня ц.р. Верховною Радою України призначено позачергові вибори Улянівського сільського голови (Улянівська сільська рада Переяслав-Хмельницького району) на неділю 4 грудня ц.р. у зв’язку з достроковим припиненням повноважень сільського голови Шевченка Т.Г. ще навесні 2016 року. Розпочався і триває виборчий процес позачергових виборів. Ще в жовтні ц.р. розпочала роботу сільська територіальна виборча комісія, а в листопаді фактично на минулому тижні до виконання своїх обов’язків приступили і дільничні виборчі комісії на двох виборчих дільницях на постійній основі в с.Улянівка, с.Тарасівка. Сільською ТВК зареєстровано 4-ьох кандидатів на посаду сільського голови, зараз триває робота по замовленню бюлетенів для голосування. Для цього відділом ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації на виконання Закону України “Про місцеві вибори” надано офіційні відомості про кількість виборців на виборчих дільницях зазначених сіл.
18 листопада в приміщенні районної державної адміністрації відбулася передача органом ведення Реєстру виборчої документації на паперовому носії представникам дільничних виборчих комісій ― це попередні списки виборців, іменні запрошення виборцям та ін.. Вже наступного дня після отримання попереднього списку виборців ДВК звичайної виборчої дільниці надає його для загального ознайомлення у приміщенні ДВК. Не пізніше 23 листопада 2016 року ДВК повинна надіслати або доставити в інший спосіб кожному виборцю іменне запрошення. Заява про уточнення попереднього списку виборців (виправлення неточностей) може бути подана виборцем до 28 листопада 2016 року до ДВК або безпосередньо до органу ведення Реєстру.
 
Лідія Сахно,
начальник відділу ВДРВ
апарату райдержадміністрації

До уваги виборців!

Шановні виборці!

  На 25 жовтня 2015 року призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

   Звертаємо вашу увагу на те, що з 12 жовтня на виборчих дільницях Переяслав-Хмельницького району можна ознайомитись з попереднім списком виборців відповідної виборчої дільниці. Заяви громадян про включення до Реєстру, зміни персональних даних приймаються до 20 жовтня включно за наявності підтверджувальних документів, в т.ч. обов’язкового пред’явлення паспорта громадянина України.

Окремо наголошуємо, що згідно з ст. 3 Закону України "Про місцеві вибори" право голосу на виборах депутатів місцевих рад  та сільських, селищних, міських голів мають громадяни України, які належать до відповідної територіальної громади. Належність громадянина до відповідної територіальної громади та проживання його на відповідній території визначається його зареєстрованим місцем проживання. Тобто на цих виборах не застосовується процедура тимчасової зміни місця голосування (за місцем перебування).

 

Лідія Сахно,
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців
 апарату райдержадміністрації

Про місцеві вибори

На неділю 25 жовтня 2015 року постановою Верховної Ради України від 17 липня 2015 року №645-VIII призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, проведення яких регламентовано Законом України “Про місцеві вибори” від 14.07.2015 №595-VIII, що набув чинності 07 серпня ц.р..

Головною особливістю цієї виборчої кампанії є те, що виборці вперше будуть обирати кандидатів за новою пропорційною виборчою системою за відкритими партійними списками, яка раніше в Україні ніколи не застосовувалась. Зокрема, новий виборчий закон передбачає обрання депутатів обласних, районних, міських рад за пропорційною виборчою системою в багатомандатному виборчому окрузі за виборчими списками місцевих організацій політичних партій із закріпленням кандидатів за територіальними виборчими округами. Це означає, що виборці обиратимуть тільки за одним виборчим бюлетенем – одночасно одною галочкою голосуватимуть і за одну партію, і за одного лідера списку, і за одного кандидата в окрузі, якщо партією такий був висунутий.  Це виглядатиме так, – в бюлетені поруч з назвою партії будуть зазначені два кандидати. Перша особа – це загальний лідер списку, який буде вказаний в усіх бюлетенях на всіх округах. У випадку проходження партії він гарантовано стане депутатом. Друга особа – закріпляється за конкретним округом.

Вибори голів та депутатів сільських рад пройдуть, як і раніше за мажоритарною системою відносної більшості, яка діяла під час минулих місцевих виборів. Це ж стосується і мерів міст, де кількість виборців менша ніж 90 тис.

Відповідно до закону, щоб отримати представництво у відповідній місцевій раді політичним партіям доведеться подолати прохідний бар'єр, який складає 5%.

Кандидати у депутати обласних, районних та міських рад висуваються виключно через списки місцевих політичних партій. Право на самовисування мають кандидати на посаду сільських та міських голів, а також кандидати у депутати сільських рад.

Закон зазначає, що всі списки кандидатів повинен погодити центральний орган партії. За списками політичної партії балотуватися можуть виключно її члени або безпартійні громадяни.

У кожному територіальному виборчому окрузі по виборах депутатів обласної, районної чи міської ради політична партія може висунути не більше, ніж по одному кандидату (може й не висовувати жодного кандидата, тоді виборець голосує лише за партію та зазначеного у бюлетені першого номера – лідера списку).

Згідно з новим законом загальний склад (кількість депутатів) місцевих рад зазнає скорочення і залежатиме від кількості виборців:

 • до 1 тисячі виборців - 12 депутатів;
 • від 1 тисячі до 3 тисяч виборців - 14 депутатів;
 • від 3 тисяч до 5 тисяч виборців - 22 депутати;
 • від 5 тисяч до 20 тисяч виборців - 26 депутатів;
 • від 20 тисяч до 50 тисяч виборців - 34 депутати;
 • від 50 тисяч до 100 тисяч виборців - 36 депутатів;
 • від 100 тисяч до 250 тисяч виборців - 42 депутати;
 • від 250 тисяч до 500 тисяч виборців - 54 депутати;
 • від 500 тисяч до 1 мільйона виборців - 64 депутати;
 • від 1 мільйона до 2 мільйонів виборців - 84 депутати;
 • понад 2 мільйони виборців - 120 депутатів.

Для проведення виборів депутатів відповідної ради буде утворено одномандатні виборчі округи, кількість яких дорівнює кількості депутатських мандатів та з приблизно рівною кількістю виборців у кожному такому окрузі.

Особа не може бути висунута кандидатом у депутати у багатомандатному виборчому окрузі більше, ніж до однієї місцевої ради відповідного рівня (більше, ніж до однієї обласної, однієї районної, однієї міської, однієї районної в місті ради).

Іншими словами, одна людина може одночасно балотуватися до обласної, районної/міської/сільської рад, а також бути кандидатом на посаду мера/сільського голови. Також суб’єктом висування кандидата у ради різних рівнів може бути тільки одна політична партія.

Згідно з календарним планом проведення місцевих виборів для забезпечення належної організації та проведення виборів Центральною виборчої комісією до 7 вересня 2015 року повинні бути утворені обласна та районна територіальні виборчі комісії, які в свою чергу, до 13 вересня 2015 року повинні сформувати склад міської та сільських виборчих комісій. Починаючи з 10 жовтня 2015 року почнуть діяти вже дільничні виборчі комісії, які займуться питаннями підготовки та проведення голосування на виборчих дільницях.

У день виборів 25 жовтня 2015 року голосування проходитиме з 8 до 20 години без перерви.

Інші важливі нюанси:

1) Не мають права голосу на місцевих виборах: військовослужбовці ЗСУ строкової служби; громадяни України, що проживають за кордоном; особи, визнані судом недієздатними; громадяни України, які перебувають у місцях позбавлення волі.

2) Представництво осіб однієї статі у виборчих списках кандидатів у депутати місцевих рад має становити не менше 30% від загальної кількості кандидатів у виборчому списку. При цьому Закон не передбачає жодних санкцій за невиконання даної вимоги.

3) Участь блоків політичних партій заборонена.

4) Не можуть брати участь у виборах місцеві організації партій, які не відповідають вимогам Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”.

5) Громадські та міжнародні організації мають право лише спостерігати за виборчим процесом і днем голосування (на одну виборчу дільницю організація може делегувати не більше 2 осіб).

6) Підкуп виборців заборонений.

Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує п’яти відсотків розміру мінімальної заробітної плати – близько 61 грн.) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг.

Забороняється укладення з виборцями за рахунок коштів виборчого фонду оплатних договорів на проведення передвиборної агітації.

7) Вибори на окупованих територіях (АР Крим та неконтрольовані ділянки Донецької та Луганської областей) не проводяться.

                                                                                                                           

                                                                                                                                Лідія Сахно,

                                                                                                                                начальник відділу

                                                                                                                                ведення ДРВ апарату РДА                                                                 

 


                                                                                                                              
                                  

 

 

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ !

      На неділю 25 жовтня 2015 року постановою Верховної Ради України від 17 липня 2015 року №645-VIII призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації.

           

            Особливо це стосується виборців:

-         які досягли 18-річчя, проте були відсутні в списках, або голосуватимуть вперше;

-         колишніх військовослужбовців строкової служби;

-         громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

-         громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС;

-         які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

           

            Для зручності виборців службою розпорядника Реєстру виборців розроблено програмний ресурс «Особистий кабінет виборця». Для того щоб перевірити свої персональні дані необхідно зайти на офіційний сайт за посиланням www.drv.gov.ua, зайти на вкладку «Особистий кабінет виборця», зареєструватись, внести свої персональні дані і відправити запит, через певний час ви отримаєте інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців.

           

            Уточнити та внести зміни до своїх  персональних даних виборці Переяслав-Хмельницького району можуть за адресою: Переяслав-Хмельницька районна державна адміністрація, вул. Богдана Хмельницького, 53, кабінет 14 (перший поверх). Телефон для довідок 5-14-33.

           

            При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища– ще й документ, що підтверджує ці зміни.

           

            Прийом громадян здійснюється щоденно (понеділок-п’ятниця) з 8.00 год. до 16.00 год. Обідня перерва: 12.00 год.-13.00 год.

Шановні виборці Переяслав-Хмельницького району !

    Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації звертає Вашу увагу на те, що робота з уточнення персональних даних Державного реєстру  виборців проводиться на постійній основі.
     У першу чергу перевірити свої дані мають громадяни, які:
 • змінювали прізвище або інші персональні дані;

 • змінювали реєстрацію місця проживання;

 • досягли 18-річчя протягом 2013–2014 років;

 • ставали на консульський облік у відомчих установах Міністерства закордонних справ України;

 • проходили строкову військову службу та демобілізувалися на територію  Переяслав-Хмельницького району;

 • не знайшли себе або виявили неточності у персональних даних у списках виборців під час проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

        Виборці, які постійно нездатні самостійно пересуватися, можуть письмово уповноважити на звернення  до відділу ведення Державного реєстру виборців іншу особу, зокрема, соціального працівника, який здійснює обслуговування осіб, що потребують сторонньої допомоги.
     При собі обов'язково необхідно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства).

Шановні громадяни,

просимо Вас проявити свою громадську свідомість !