"Урядова гаряча лінія"

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ВИБОРЦЯ !

Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії наофіційному веб-сайті  “Державний реєстр виборців ” (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує в тестовому режимі програмний ресурс “Особистий кабінет виборця”.
   Метою даної програми є отримання виборцем відповіді на запит про своє включення до Державного реєстру виборців.
     Уже сьогодні на сайті Ви можете дізнатися інформацію про Реєстр, виборчі округи та дільниці, а в період виборів – про виборчі комісії та самих кандидатів.
     Запрошуємо Вас взяти участь у випробуванні цього програмного ресурсу. Створіть свій власний кабінет виборця та перевірте себе в Державному реєстрі виборців. Для цього Вам потрібно мати вдома комп'ютер та доступ до глобальної мережі інтернет. Наступним етапом буде реєстрація на сайті, яка є доволі простою та не потребує багато часу.
    В особистому кабінеті виборця Ви зможете перевірити своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців. Щоб отримати дану інформацію, у розділі “Перевірити свої дані”заповніть всі поля у формі запиту достовірними даними про виборця. Відповідь на запит буде надіслана на Вашу електронну пошту. Звертаємо Вашу увагу на те, що протягом доби можна відправити лише один запит.
   У разі виявлення неточностей у Ваших персональних даних, Вам необхідно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації.
    Шановні виборці, незважаючи на наявність чи відсутність виборів, Державний реєстр працює для Вас постійно! Це потрібно для того, щоб Ви завжди були у списках виборців та змогли здійснити своє конституційне право ― право вибору!
     Звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Ви можете з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 16.00 (обідня перерва з 12.00 до 13.00) за адресою: м. Переяслав-Хмельницький, вулиця Богдана Хмельницького, 53, 1-й поверх, 14-й кабінет, телефон відділу 5-14-33.

Лідія САХНО,

начальник відділу ведення