"Урядова гаряча лінія"

Шановні виборці Переяслав-Хмельницького району !

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації звертає Вашу увагу на те, що робота з уточнення персональних даних Державного реєстру  виборців проводиться на постійній основі.
     У першу чергу перевірити свої дані мають громадяни, які:
  • змінювали прізвище або інші персональні дані;

• змінювали реєстрацію місця проживання;

• досягли 18-річчя протягом 2013–2014 років;

• ставали на консульський облік у відомчих установах Міністерства закордонних справ України;

• проходили строкову військову службу та демобілізувалися на територію  Переяслав-Хмельницького району;

• не знайшли себе або виявили неточності у персональних даних у списках виборців під час проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

Виборці, які постійно нездатні самостійно пересуватися, можуть письмово уповноважити на звернення  до відділу ведення Державного реєстру виборців іншу особу, зокрема, соціального працівника, який здійснює обслуговування осіб, що потребують сторонньої допомоги.
     При собі обов'язково необхідно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства).

Шановні громадяни,

просимо Вас проявити свою громадську свідомість !