"Урядова гаряча лінія"

До уваги виборців!

Шановні виборці!

На 25 жовтня 2015 року призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Звертаємо вашу увагу на те, що з 12 жовтня на виборчих дільницях Переяслав-Хмельницького району можна ознайомитись з попереднім списком виборців відповідної виборчої дільниці. Заяви громадян про включення до Реєстру, зміни персональних даних приймаються до 20 жовтня включно за наявності підтверджувальних документів, в т.ч. обов’язкового пред’явлення паспорта громадянина України.

Окремо наголошуємо, що згідно з ст. 3 Закону України "Про місцеві вибори" право голосу на виборах депутатів місцевих рад  та сільських, селищних, міських голів мають громадяни України, які належать до відповідної територіальної громади. Належність громадянина до відповідної територіальної громади та проживання його на відповідній території визначається його зареєстрованим місцем проживання. Тобто на цих виборах не застосовується процедура тимчасової зміни місця голосування (за місцем перебування).

Лідія Сахно,
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців
 апарату райдержадміністрації