"Урядова гаряча лінія"

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

22 вересня ц.р. Верховною Радою України призначено позачергові вибори Улянівського сільського голови (Улянівська сільська рада Переяслав-Хмельницького району) на неділю 4 грудня ц.р. у зв’язку з достроковим припиненням повноважень сільського голови Шевченка Т.Г. ще навесні 2016 року. Розпочався і триває виборчий процес позачергових виборів. Ще в жовтні ц.р. розпочала роботу сільська територіальна виборча комісія, а в листопаді фактично на минулому тижні до виконання своїх обов’язків приступили і дільничні виборчі комісії на двох виборчих дільницях на постійній основі в с.Улянівка, с.Тарасівка. Сільською ТВК зареєстровано 4-ьох кандидатів на посаду сільського голови, зараз триває робота по замовленню бюлетенів для голосування. Для цього відділом ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації на виконання Закону України “Про місцеві вибори” надано офіційні відомості про кількість виборців на виборчих дільницях зазначених сіл.
18 листопада в приміщенні районної державної адміністрації відбулася передача органом ведення Реєстру виборчої документації на паперовому носії представникам дільничних виборчих комісій ― це попередні списки виборців, іменні запрошення виборцям та ін.. Вже наступного дня після отримання попереднього списку виборців ДВК звичайної виборчої дільниці надає його для загального ознайомлення у приміщенні ДВК. Не пізніше 23 листопада 2016 року ДВК повинна надіслати або доставити в інший спосіб кожному виборцю іменне запрошення. Заява про уточнення попереднього списку виборців (виправлення неточностей) може бути подана виборцем до 28 листопада 2016 року до ДВК або безпосередньо до органу ведення Реєстру.

Лідія Сахно,
начальник відділу ВДРВ