Новини Державного реєстру виборців

26 вересня 2018 року в місті Києві у рамках співпраці Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні відбувся тренінг “Взаємодія органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями”, в якому взяли участь працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації
   У ході заходу було розглянуто такі основні питання як, повноваження органів Державного реєстру виборців та виборчих комісій, засади та суб’єкти виборчого процесу, напрямки взаємодії органів Державного реєстру виборців та виборчих комісій, особливості передачі інформації до Центральної виборчої комісії під час підготовки та проведення місцевих виборів. Учасники навчання також взяли участь у моделюванні голосування, під час якого мали змогу детально ознайомитись з тим, як працює дільнична виборча комісія зі списком виборців у день голосування.
   За підсумками навчання працівники органів ведення Державного реєстру виборців отримали відповідні сертифікати.