Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Розпорядження №106 від 12.05.2020

Розпорядження №106 від 12.05.2020 "Про підготовку господарського комлексу об’єктів соціально-культурного призначення Переяслав-Хмельницького району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 року"

Переглянути тут

Про завершення опалювального сезону 2019/2020 року в населених пунктах Переяслав-Хмельницького району

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

14 квітня 2020 року                    м. Переяслав                          № 87

 

Про завершення опалювального

сезону 2019/2020 року в населених пунктах

Переяслав-Хмельницького району

 

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, п. 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 (із змінами), п. 4 розділу Х Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378, п. 7.9.4 Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 № 71 та у зв’язку із підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря вище 8 градусів тепла:

 1.Завершити з 14 квітня 2020 року опалювальний сезон 2019/2020 року у населених пунктах Переяслав-Хмельницького району.

 2. У разі зниження середньодобової температури продовжити опалення закладів охорони здоров’я та закладів соціального захисту згідно із заявами керівників таких установ, узгодженими з органами місцевого самоврядування.

 3. Закінчення опалювального сезону у селі Циблі, населених пунктах Дівичківської та Судениківської сільських рад завершити за рішеннями виконавчих комітетів сільських рад.

 4. Виконкомам сільських рад Переяслав-Хмельницького району, відділу освіти та культури Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, комунальним закладам Переслав-Хмельницької районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги», «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня» та Українському державному медико-санітарному центру ветеранів війни у с. Циблі забезпечити оперативне вирішення питань щодо завершення опалення підпорядкованих об’єктів.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Голова адміністрації                                                         Сергій ДЯЧЕНКО

 

 

У період карантину залишаймося здоровими в електрифікованих оселях!

У період оголошеного в Україні карантину, незважаючи на боротьбу із коронавірусом, помешкання клієнтів ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» забезпечені електричною енергією. Щоденна наполеглива праця робітників енергетичної галузі створює можливість комфортного перебування мешканців Київської області вдома, в т.ч. і на період карантину.

Щоб вся енергосистема України працювала і надалі, нам всім необхідно вчасно сплачувати за електроенергію та інші комунальні послуги, ресурсом для забезпечення якими також є електрична енергія.

Незважаючи на карантин, обов'язок платити за електроенергію зберігається!

ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК», як електропостачальник універсальної послуги, просить кожного клієнта – бути здоровим та не допускати накопичення заборгованості.  Пам’ятайте, несплата за електроенергію в одному місяці не звільнить від оплати в наступному, а лише призведе до накопичення заборгованості.

Ми вдячні кожному, хто своєчасно розраховується за електричну енергію і просимо з розумінням ставитися до ситуації, що склалася в країні. Запровадження Урядом карантинних заходів не звільняє нас від обов’язку проведення вчасних оплат за спожиту електроенергію. Вчасність проведення оплат є запорукою стабільної роботи системи електропостачання.

ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» просить громадян дотримуватися карантину. В умовах карантину заплатити за світло можна не виходячи з дому і не піддаючи себе ризику захворіти. Наразі функціонують дистанційні безготівкові канали оплати, які не потребують особистого візиту до банку:

-          он-лайн системи оплати PINbank, Portmone та Pay hab, посилання на які є на сайті
ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» http://koec.com.ua ;

-          Приват 24;

-          Сервіс ОЩАД 24/7

-          інші.

Якщо Ви не знаєте як користуватися особистим кабінетом або використовувати
он-лайн системи для оплати за електричну енергію, просимо зателефонувати до нашого
Кол-центру і ми Вам допоможемо: тел. 0800 30 49 09 (безкоштовний з будь-яких телефонів в Україні ).   

Також закликаємо свідому молодь, яка в умовах технічного прогресу володіє знаннями та навиками проведення оплат через інтернет-сервіси, допомогти своїм родичам, друзям та людям похилого віку оплатити за електроенергію онлайн! Поясніть їм як це зробити і чому це дійсно важливо для нас всіх. 

Залишаймося здоровими та відповідальними! Тільки спільна та злагоджена робота всіх громадян та суб’єктів господарювання допоможе швидше подолати загрозу, що нависла над країною, та зберегти стабільність енергосистеми.

Повна та своєчасна оплата за електричну енергію є основною умовою безперебійного електропостачання до Ваших помешкань та стратегічно важливих об’єктів України.

 

З повагою,

ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК»!

 

Оголошено двомісячник благоустрою 2020

 

 

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА

РАЙОННА  ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

  10 березня 2020 р                       м. Переяслав                         № 56

 

Про проведення в Переяслав-Хмельницькому районі двомісячника благоустрою населених пунктів

 

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про благоустрій населених пунктів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів». На виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 04.03.2020 № 121 «Про проведення в Київській області двомісячника благоустрою населених пунктів» з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення:

 

1. Провести з 16 березня по 16 травня 2020 року у Переяслав-Хмельницькому районі двомісячник благоустрою населених пунктів (далі – двомісячник благоустрою).

 

2. Утворити районний штаб з питань організації проведення у Переяслав-Хмельницькому районі двомісячника благоустрою (далі – районний штаб) у складі згідно з додатком 1.

 

3. Виконавчим комітетам сільських рад Переяслав-Хмельницького району:

1) утворити відповідні штаби з питань організації проведення двомісячника благоустрою;

2) забезпечити виконання комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, а саме: озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел тощо;

3) організувати ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, очищення від сміття та металобрухту лісосмуг уздовж доріг;

4) виконати запланований обсяг робіт щодо ремонту доріг, тротуарів, шляхових смуг, велосипедних доріжок, павільйонів на зупинках пасажирського транспорту;

 5) привести в належний санітарний та естетичний стан прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики, місця вигулу домашніх тварин (собак), інші об’єкти благоустрою населених пунктів;

6) провести у рамках двомісячника благоустрою 11 квітня 2020 року день благоустрою території, акції «Посади своє дерево» та «Зробимо Україну чистою»;

7) залучати до проведення заходів двомісячника благоустрою громадськість, учнівську та студентську молодь;

8) інформувати про хід проведення двомісячника благоустрою районний штаб через відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Переяслав-Хмельницької  районної державної адміністрації  до 27  березня  та 8 квітня, 30 квітня та 13 травня 2020 року.

 

4. З метою виконання заходів, визначених у підпунктах 3.2-3.7 пункту 3 цього розпорядження, відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації розбити територію району на чотири сектори та закріпити керівників груп відповідальних за організацію і контроль виконання заходів із благоустрою у сільських радах, що додається (додаток 2).

 5. Сектору документообігу організаційної та інформаційної роботи апарату адміністрації забезпечити широке інформування населення Переяслав-Хмельницького району про хід проведення двомісячника благоустрою шляхом розміщення на офіційному веб-сайті адміністрації.

 6. Рекомендувати редакції газети «Вісник Переяславщини», телерадіокомпанії «Альта» систематично інформувати населення Переяслав-Хмельницького району про хід проведення двомісячника благоустрою.

 7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Переяслав-Хмельницької адміністрації Коркача А.Г.

  Голова адміністрації                                                           Сергій ДЯЧЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

 

до розпорядження голови

адміністрації

         від 10.03.2020    № 56

                                                                                 

Склад

районного штабу з питань організації проведення

в Переяслав-Хмельницькому районі двомісячника благоустрою

 

Коркач

Андрій Григорович

 

 

–  перший заступник голови адміністрації, голова штабу;

 

–                   

Свищ

Інна Іванівна

– виконуюча обов`язки начальника відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля адміністрації, заступник голови штабу;

 

Акуленко

Наталія Іванівна

– провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля адміністрації, секретар штабу.

 

Члени штабу:

 

Бондаренко

Микола Михайлович

– начальник Переяслав-Хмельницької дільниціТрубізького міжрайонного управління водного господарства (за згодою);

 

Гончаренко

Олександр Миколайович

 

–  директор ТОВ «Агрошляхбуд» –  підприємства виконавця робіт з експлуатації доріг загального користування місцевого значення рацону (за згодою);

 

 

Даниленко

Борис Іванович

 

Дубина

Таміла Анатоліївна

 

–  директор державного підприємства «Переяслав-Хмельницький лісгосп» (за згодою);

 

–        начальник відділу освіти адміністрації;

 

 

 

Іваненко

Валентина Олександрівна

 

 

– голова районного споживчого товариства
(за згодою);

                                                            

 

Скидан  

Максим Вікторович

                    2

 

– начальник Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ НП у Київській області (за згодою);

 

 

Царенок

Наталія Петрівна

 

– директор  комунального некомерційного підприєвства Переяслав-Хмельницької районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги»

(за згодою).

 

 

 

 

 

Керівник апарату адміністрації                                              Валерій ПЕРЧУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Акуленко Н. (04567)50017

 

Додаток 2

 

до розпорядження голови

адміністрації

від 10.03.2020    № 56

 

 

Закріплення керівників груп та відповідальних за організацію і контроль виконання заходів з благоустрою у сільських радах району

 

№ сек-тору

 

Сільські ради

Відповідальні працівники райдержадміністрації

 

 

Керівник групи

 

Примітки

1

2

3

4

5

1

Гайшинська

Біденко В.І.

Коркач А.Г.

 

Строківська

Новородовська С.А.

 

П.Вергунівська

Осіпова С.П.

 

 

2

Гланишівська

Колесник Н.В.

Тищенко  С.Г.

 

Вовчківська

Розовик О.І.

 

Улянівська

Тищенко С.Г.

 

 

3

В.Каратульська

Дубина Т.А.

Дубина Т.А.

 

Пристромська

Свищ І.І.

 

 

 

 

 

 

4

Дем’янецька

Юрчишина Я.А.

Перчук В.М.

.

 

Мазінська

Акуленко Н.І.

 

 Керівник апарату адміністрації                                       Валерій ПЕРЧУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Акуленко Н. (04567)50017

 

 

Київобленерго покращує клієнтський сервіс

Київобленерго покращує клієнтський сервіс та розширює способи комунікацій. Відтепер зателефонувати до кол-центру стало зручніше. Клієнти зможуть обрати – який спосіб зв'язку для них краще: стаціонарний або мобільний телефони.

У телефонному режимі можна передати покази лічильника, подати заявку на його розпломбування, залишити заявку на ремонт або приєднання до електромереж, проконсультуватися з усього спектру послуг, які надає Київобленерго (оператор системи розподілу). Всі ці послуги тепер доступні і по мобільному номеру Київстар: (067) 495-70-40. Стаціонарні номери кол-центру (044)459-07-40 (крім питань приєднань) та (044)494-43-20 (лише з питань приєднань) працюватимуть в звичному режимі.

Держенергоефективності презентувало переваги енергосервісу для термомодернізації об’єктів Держпродспоживслужби

Держенергоефективності продовжує цикл інформаційно-роз’яснювальних семінарів, присвячених особливостям впровадження ЕСКО-механізму на об’єктах міністерств і відомств.
 
Так, переваги ЕСКО-механізму розкрили представники Держенергоефективності на семінарі, організованому спільно з Регіональним представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні для фахівців Держпродспоживслужби та її територіальних підрозділів.
 
Держпродспоживслужба – одне із перших відомств, що уклало Меморандум про співпрацю із Держенергоефективності у сфері енергосервісу.
 
У рамках партнерства вже визначаються об’єкти Держпродспоживслужби, які можуть зацікавити ЕСКО-інвесторів (http://saee.gov.ua/uk/content/energoservis_1). Це будівлі територіальних підрозділів, ветеринарні лікарні, лабораторії тощо.
 
Вітаючи учасників спеціалізованого семінару, Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа наголосив на важливості використання ЕСКО-механізму, що дає широкі можливості впроваджувати енергоефективні заходи без значних бюджетних витрат і в перспективі заощаджувати на комунальних платежах.
 
У свою чергу, Юлія Блєсіус, директор Регіонального представництва Фонду ім. Ф. Еберта в Україні, також відзначила успіхи України у сфері енергосервісу і запевнила у готовності продовжувати співпрацю з Держенергоефективності щодо стимулювання розвитку цього напряму.
 
«Сьогодні ЕСКО-механізм стає все більш затребуваним. Чимало замовників переконалися в його ефективності. На сьогодні укладено 288 ЕСКО-договорів на суму контрактів більше 300 млн гривень. Зокрема, лише у 1-му кварталі ц.р. підписано 58 контрактів вартістю майже 80 млн гривень», - зауважив І. Горових заступник директора Департаменту стратегічного розвитку Держенергоефективності, та окреслив плани удосконалення законодавчої бази для збалансування інтересів замовників та інвесторів.
 
Детальну процедуру замовлення енергосервісу та укладання договорів із інвесторами представив О. Корчміт, радник Голови Держенергоефективності. За його словами, на сьогодні на ринку вже працює близько 25 компаній. Термін дії більшості договорів складає близько 5-7 років.
 
«Найважливіше те, що саме у рамках енергосервісу переможець тендеру обирається не за найменшою ціною договору, а за показником ефективності договору. Більше того, саме інвестор зацікавлений у досягненні економії енергоспоживання. У результаті після завершення проекту замовник отримує модернізовану будівлю, нове обладнання та економію на комунальних рахунках», - підкреслив О. Корчміт.
 
У свою чергу, ЕСКО-інвестори підтвердили, що економія енергоресурсів за різними проектами становить в середньому від 20% до 70%.
 
Також представники компаній повідомили про зацікавленість щодо подальшої реалізації нових проектів у цьому році.
 
 
Довідково:
 
Рекомендації у сфері енергосервісу надають експерти Всеукраїнського консультаційного центру за тел.: 063-419-39-37, 068-732-44-81.
 
Детальна інформація щодо енергосервісу на сайті Держенергоефективності: http://saee.gov.ua/uk/content/energoservis_1.
 
Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності
 
 
 
 
 
 

Сергій Савчук: Для учнів Малої академії наук України представили переваги генерації «зеленої» електроенергії із вітчизняної біомаси

У м. Корюківка на Чернігівщині Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом із керівництвом компанії «Кліар Енерджі», журналістами та учнями Малої академії наук України здійснили візит на успішно діючу ТЕС на біомасі з електричною потужністю 3,5 МВт.
 
Станція виробляє «чисту» електроенергію, якої достатньо для забезпечення річних потреб в електриці близько 3 тис. домогосподарств.
 
При цьому, ефективно використовується вітчизняна місцева сировина, а саме – відходи деревообробної промисловості.
 
Встановлення ТЕС також дозволило створити нові робочі місця та забезпечити надходження у місцевий бюджет близько 12 млн грн податків у рік.
 
Крім цього, варто зауважити, що подібні проекти можуть брати участь у балансуванні ринку електроенергії, який сьогодні досить швидко наповнюється СЕС і ВЕС.
 
Загальний обсяг інвестицій у ТЕС, встановлену компанією «Кліар Енерджі» (https://clearenergy.ua), склав близько 8 млн євро. З них частина –  це капіталовкладення європейських партнерів.
 
Як відомо, активізувати інвесторів у цій сфері вдалося завдяки ефективним законодавчим стимулам, що розроблено спільно з Держенергоефективності та прийнято Парламентом. Зокрема, мова йде про:
-       прив’язаний до курсу євро «зелений» тариф;
-       підвищений «зелений» тариф на електроенергію із біогазу та біомаси до 12,4 євроцентів/кВт*год;
-       можливість укладання довгострокових договорів на закупівлю/продаж «чистої» електроенергії.
 
Також С. Савчук нагадав про необхідність широкого впровадження біоенергетичних  проектів, адже для цього є значний ресурсний потенціал (агровідходи, енергокультури, сміття).
Особливу увагу учнівської молоді С.Савчук звернув на перспективи роботи саме у сфері «чистої» енергетики.
«Так, провідні країни світу (Китай, США, Німеччина та інші) інвестують мільярди доларів в «зелені» проекти. Ринок наповнюється інноваціями. Водночас зростає попит на висококваліфікованих фахівців у цій сфері», - повідомив Голова.
 
«Тому закликаю молодь досліджувати можливості «зеленої» енергетики. Це перспективна галузь, де можна використати свої знання та ідеї для розробки інноваційних рішень та технологій для енергонезалежності країни», - наголосив С.Савчук.
Управління комунікації та зв’язків з громадськістю
 
 

Сергій Савчук: Понад півмільйона сімей-учасників програми «теплих кредитів» вже заощаджують до 70% на комунальних рахунках

ТОП-3 області за найбільшим обсягом залучених «теплих кредитів»  населенням і ОСББ за 2014-2018 рр.:
-                        Київська –  560 млн грн;
-                        Львівська – 520 млн грн;
-                        Сумська – 400 млн гривень.
 
При цьому, рейтинг областей, де найактивніше утеплюються саме ОСББ, ще цікавіший:
  1. Рівненська –  94 млн грн;
  2. Запорізька – 71 млн грн;
  3. Київська (з м. Київ) – 69 млн гривень.
Як бачимо, «теплі кредити» популярні у різних регіонах країни.
Залучити кошти на енергоефективні заходи допомагає ще й місцева влада.
Нагадуємо, що сьогодні вже діє понад 100 програм додаткового відшкодування або відсотків, або частини суми «теплого кредиту».
«Водночас, звертаю особливу увагу родин, які отримують монетизовані субсидії, на можливості участі у програмі. Ви можете спрямовувати зекономлені кошти на утеплення осель, щоб ще більше заощаджувати», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.
Так, у рамках «теплих кредитів» відбувається ефективна синергія зусиль Уряду, місцевої влади та населення:
-         з одного боку держава надає співфінансування на енергоефективні заходи у рамках «теплих кредитів»;
-         з іншого боку – місцева влада;
-         з третього – сам споживач, у т.ч. завдяки зекономленим на енергоносіях монетизованим субсидіям.
Деталі дізнавайтеся у сюжеті ТРК «Україна» за підсумками прес-конференції: https://www.youtube.com/watch?v=m73O58ezBs0
Управління комунікації та зв’язків з громадськістю