Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Інформація по виконанню ремонтних робіт у ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Пристроми Переяслав-Хмельницького району Київської області

Відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації інформує, що станом на 16.09.2020 у ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Пристроми проводиться заміна старих вікон на нові енергозберігаючі в кількості 20 шт., виконавець робіт - ТОВ «Будсервіс». Установку вікон заплановано виконати у найближчі вихідні дні, коли навчальний процес в школі не проводитиметься і діти перебуватимуть вдома. Інспектування ходу виконання робіт провели перший заступник голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрій Коркач та начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля  Петро Пурденко.
 

Інформація відділу ЖКГ, містобудування,
архітектури, інфраструктури та захисту
довкілля

Підготовка теплових господарств до опалювального періоду триває: Держенергонаглядом оглянуто понад 9 тис. об’єктів у сфері теплопостачання

З метою забезпечення надійного та сталого функціонування систем теплопостачання і теплоспоживання, Держенергонагляд проводить активну роботу щодо оцінки готовності енергетичних господарств суб’єктів відносин у сфері теплопостачання до роботи в опалювальний період 2020-2021 років (далі – ОП).

Так, станом на 11 вересня 2020 року, за зверненнями суб’єктів відносин у сфері теплопостачання, територіальними органами Держенергонагляду було оглянуто 686 джерел теплової енергії з приєднаними до них тепловими мережами та 8 652 системи теплоспоживання соціально важливих споживачів теплової енергії (закладів охорони здоров’я, освіти та дошкільної освіти).

За результатами проведених моніторингів з питань технічного стану, організації експлуатації теплових, тепловикористальних установок і мереж та  готовності до ОП виявлено 1 468 порушень вимог діючих норм і правил у сфері теплопостачання. Для прикладу, під час оглядів теплових об’єктів соціально важливих споживачів інспекторами зафіксовано такі порушення:

-  не проводиться промивання та гідравлічне випробування вузлів керування і систем опалення на щільність та міцність;

-  не відновлюється пошкоджене антикорозійне покриття та теплова ізоляція трубопроводів систем теплоспоживання, прокладених у теплових пунктах або неопалювальних підвальних приміщеннях, на горищах;

-  не проводиться промивання грязьовиків, встановлених на вузлах керування;

-  не усуваються витікання теплоносія з систем теплоспоживання через запірну арматуру;

-  не призначено особу, відповідальну за справний стан і безпечну та економічну  експлуатацію теплових установок і мереж;

-  не проводиться періодична перевірка знань персоналу вимог Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, виробничих інструкцій;

-  відсутні інструкції з експлуатації системи опалення, з обслуговування теплового пункту і наявного устаткування;

-  відсутні схеми теплових мереж;

-  відсутні принципові схеми теплових пунктів тощо.

Задля усунення порушень, керівникам суб’єктів господарювання надано рекомендації у вигляді довідок з переліком невідкладних заходів, які слід впровадити для належної підготовки енергетичних господарств до ОП. На даний час суб’єкти відносин у сфері теплопостачання усунули близько 600 порушень (42 %).

Крім того, від суб’єктів відносин у сфері теплопостачання до територіальних органів Держенергонагляду надійшло близько 3 300 звернень щодо участі у комісіях з перевірки готовності теплових господарств до роботи в ОП. В результаті проведених оглядів у складі відповідних комісій представниками інспекції підписано 8 287 Актів стану готовності до роботи в ОП по енергетичним об’єктам 3190 суб’єктів господарювання, а саме:

-         джерелам теплової енергії – 438 актів;

-         соціально важливим споживачам теплової енергії (закладів охорони здоров’я, освіти та дошкільної освіти) – 7 849 актів.

Також представники територіальних органів Держенергонагляду увійшли до складу 260 оперативних штабів органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з підготовки теплових господарств до роботи в ОП.

«Відповідно до Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду усі планові роботи на устаткуванні джерел теплової енергії, теплових мереж, теплових пунктів, системах опалення, вентиляції та гарячого водопостачання повинні бути закінчені до першого жовтня. Також до цього часу мають бути усунуті всі порушення і дефекти, виявлені в період підготовки до опалювального періоду», – наголошує т.в.о. Голови Держенергонагляду Роман Боднар.

 Довідково:

 Єдиний порядок підготовки теплових господарств до опалювального періоду встановлено Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду. Порядок поширюється на суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність з виробництва, постачання, транспортування теплової енергії та надання послуг з теплопостачання (опалення та ГВП), а також на споживачів теплової енергії незалежно від організаційно-правових форм та форм власності.


Київобленерго змінює назву на ДТЕК Київські регіональні електромережі

Київобленерго змінює назву. За результатами загальних зборів акціонерів компанії назву ПрАТ «Київобленерго» було змінено на ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі». Перейменування компанії – це частина плану ДТЕК із трансформації Київобленерго в сучасну сервісну компанію.

ДТЕК Київські регіональні електромережі й надалі виконуватиме функції оператора системи розподілу електроенергії (ОСР), серед яких: забезпечення населення якісним та надійним електропостачанням; управління системою розподілу (розподільчими пунктами, трансформаторними підстанціями, лініями електропередачі); приєднання об’єктів споживачів до мереж; ремонт електричних ліній та підстанцій; встановлення лічильників електроенергії та фіксування їх показів; обслуговування клієнтів з питань пов’язаних з електропостачанням.

«ДТЕК здійснює значний внесок у трансформацію енергетики. Київська область – регіон з величезною енергетичною інфраструктурою – понад 50 тис. км мереж та більше 1 млн клієнтів. Розуміючи потреби наших клієнтів ми оновлюємось, як зовнішньо, так і внутрішньо. Щоб стати сучасною сервісною компанію та надавати якісний сервіс та послугу електропостачання ми модернізуємо інфраструктуру електромереж та інвестуємо в цифровізацію сервісів», - прокоментував генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.

Нагадаємо, минулого року Київобленерго увійшов до складу ДТЕК Мережі. Тоді компанія проаналізувала стан мереж та розробила план якісного оновлення енергетичної інфраструктури Київської області.

Завдяки слідуванню цьому плану, середній час ліквідації аварій за рік скоротився вдвічі – з 5-8 до 2-4 годин, були реконструйовані дві великі підстанцій в Ірпені та Вишгороді, а також відремонтовані близько 4882 км ліній 0,4-110кВ. Крім того, ДТЕК у Київській області спростив процедуру приєднань. Як результат, тривалість виконання стандартних приєднань знизилась у 3 рази – з 63 днів у 2018 році до 26 днів у січні-травні 2020 року.

Значних змін зазнав й клієнтський сервіс. В компанії побудували проактивне інформування споживачів про планові та аварійні відключення, запустили мобільний додаток «Мережі онлайн», почали оновлювати ЦОКи та діджиталізувати сервіси. Так, якщо рік тому лише 20% популярних послуг можна було замовити онлайн, то зараз цей відсоток збільшився до 50%. І компанія продовжує працювати в тому ж напрямку.

 

Відділ комунікацій

ДТЕК Київські регіональні електромережі

 

Розпорядження №106 від 12.05.2020

Розпорядження №106 від 12.05.2020 "Про підготовку господарського комлексу об’єктів соціально-культурного призначення Переяслав-Хмельницького району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 року"

Переглянути тут

Про завершення опалювального сезону 2019/2020 року в населених пунктах Переяслав-Хмельницького району

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

14 квітня 2020 року                    м. Переяслав                          № 87

 

Про завершення опалювального

сезону 2019/2020 року в населених пунктах

Переяслав-Хмельницького району

 

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, п. 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 (із змінами), п. 4 розділу Х Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378, п. 7.9.4 Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 № 71 та у зв’язку із підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря вище 8 градусів тепла:

 1.Завершити з 14 квітня 2020 року опалювальний сезон 2019/2020 року у населених пунктах Переяслав-Хмельницького району.

 2. У разі зниження середньодобової температури продовжити опалення закладів охорони здоров’я та закладів соціального захисту згідно із заявами керівників таких установ, узгодженими з органами місцевого самоврядування.

 3. Закінчення опалювального сезону у селі Циблі, населених пунктах Дівичківської та Судениківської сільських рад завершити за рішеннями виконавчих комітетів сільських рад.

 4. Виконкомам сільських рад Переяслав-Хмельницького району, відділу освіти та культури Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, комунальним закладам Переслав-Хмельницької районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги», «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня» та Українському державному медико-санітарному центру ветеранів війни у с. Циблі забезпечити оперативне вирішення питань щодо завершення опалення підпорядкованих об’єктів.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Голова адміністрації                                                         Сергій ДЯЧЕНКО

 

 

У період карантину залишаймося здоровими в електрифікованих оселях!

У період оголошеного в Україні карантину, незважаючи на боротьбу із коронавірусом, помешкання клієнтів ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» забезпечені електричною енергією. Щоденна наполеглива праця робітників енергетичної галузі створює можливість комфортного перебування мешканців Київської області вдома, в т.ч. і на період карантину.

Щоб вся енергосистема України працювала і надалі, нам всім необхідно вчасно сплачувати за електроенергію та інші комунальні послуги, ресурсом для забезпечення якими також є електрична енергія.

Незважаючи на карантин, обов'язок платити за електроенергію зберігається!

ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК», як електропостачальник універсальної послуги, просить кожного клієнта – бути здоровим та не допускати накопичення заборгованості.  Пам’ятайте, несплата за електроенергію в одному місяці не звільнить від оплати в наступному, а лише призведе до накопичення заборгованості.

Ми вдячні кожному, хто своєчасно розраховується за електричну енергію і просимо з розумінням ставитися до ситуації, що склалася в країні. Запровадження Урядом карантинних заходів не звільняє нас від обов’язку проведення вчасних оплат за спожиту електроенергію. Вчасність проведення оплат є запорукою стабільної роботи системи електропостачання.

ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» просить громадян дотримуватися карантину. В умовах карантину заплатити за світло можна не виходячи з дому і не піддаючи себе ризику захворіти. Наразі функціонують дистанційні безготівкові канали оплати, які не потребують особистого візиту до банку:

-          он-лайн системи оплати PINbank, Portmone та Pay hab, посилання на які є на сайті
ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» http://koec.com.ua ;

-          Приват 24;

-          Сервіс ОЩАД 24/7

-          інші.

Якщо Ви не знаєте як користуватися особистим кабінетом або використовувати
он-лайн системи для оплати за електричну енергію, просимо зателефонувати до нашого
Кол-центру і ми Вам допоможемо: тел. 0800 30 49 09 (безкоштовний з будь-яких телефонів в Україні ).   

Також закликаємо свідому молодь, яка в умовах технічного прогресу володіє знаннями та навиками проведення оплат через інтернет-сервіси, допомогти своїм родичам, друзям та людям похилого віку оплатити за електроенергію онлайн! Поясніть їм як це зробити і чому це дійсно важливо для нас всіх. 

Залишаймося здоровими та відповідальними! Тільки спільна та злагоджена робота всіх громадян та суб’єктів господарювання допоможе швидше подолати загрозу, що нависла над країною, та зберегти стабільність енергосистеми.

Повна та своєчасна оплата за електричну енергію є основною умовою безперебійного електропостачання до Ваших помешкань та стратегічно важливих об’єктів України.

 

З повагою,

ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК»!

 

Оголошено двомісячник благоустрою 2020

 

 

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА

РАЙОННА  ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

  10 березня 2020 р                       м. Переяслав                         № 56

 

Про проведення в Переяслав-Хмельницькому районі двомісячника благоустрою населених пунктів

 

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про благоустрій населених пунктів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів». На виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 04.03.2020 № 121 «Про проведення в Київській області двомісячника благоустрою населених пунктів» з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення:

 

1. Провести з 16 березня по 16 травня 2020 року у Переяслав-Хмельницькому районі двомісячник благоустрою населених пунктів (далі – двомісячник благоустрою).

 

2. Утворити районний штаб з питань організації проведення у Переяслав-Хмельницькому районі двомісячника благоустрою (далі – районний штаб) у складі згідно з додатком 1.

 

3. Виконавчим комітетам сільських рад Переяслав-Хмельницького району:

1) утворити відповідні штаби з питань організації проведення двомісячника благоустрою;

2) забезпечити виконання комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, а саме: озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел тощо;

3) організувати ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, очищення від сміття та металобрухту лісосмуг уздовж доріг;

4) виконати запланований обсяг робіт щодо ремонту доріг, тротуарів, шляхових смуг, велосипедних доріжок, павільйонів на зупинках пасажирського транспорту;

 5) привести в належний санітарний та естетичний стан прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики, місця вигулу домашніх тварин (собак), інші об’єкти благоустрою населених пунктів;

6) провести у рамках двомісячника благоустрою 11 квітня 2020 року день благоустрою території, акції «Посади своє дерево» та «Зробимо Україну чистою»;

7) залучати до проведення заходів двомісячника благоустрою громадськість, учнівську та студентську молодь;

8) інформувати про хід проведення двомісячника благоустрою районний штаб через відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Переяслав-Хмельницької  районної державної адміністрації  до 27  березня  та 8 квітня, 30 квітня та 13 травня 2020 року.

 

4. З метою виконання заходів, визначених у підпунктах 3.2-3.7 пункту 3 цього розпорядження, відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації розбити територію району на чотири сектори та закріпити керівників груп відповідальних за організацію і контроль виконання заходів із благоустрою у сільських радах, що додається (додаток 2).

 5. Сектору документообігу організаційної та інформаційної роботи апарату адміністрації забезпечити широке інформування населення Переяслав-Хмельницького району про хід проведення двомісячника благоустрою шляхом розміщення на офіційному веб-сайті адміністрації.

 6. Рекомендувати редакції газети «Вісник Переяславщини», телерадіокомпанії «Альта» систематично інформувати населення Переяслав-Хмельницького району про хід проведення двомісячника благоустрою.

 7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Переяслав-Хмельницької адміністрації Коркача А.Г.

  Голова адміністрації                                                           Сергій ДЯЧЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

 

до розпорядження голови

адміністрації

         від 10.03.2020    № 56

                                                                                 

Склад

районного штабу з питань організації проведення

в Переяслав-Хмельницькому районі двомісячника благоустрою

 

Коркач

Андрій Григорович

 

 

–  перший заступник голови адміністрації, голова штабу;

 

–                   

Свищ

Інна Іванівна

– виконуюча обов`язки начальника відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля адміністрації, заступник голови штабу;

 

Акуленко

Наталія Іванівна

– провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля адміністрації, секретар штабу.

 

Члени штабу:

 

Бондаренко

Микола Михайлович

– начальник Переяслав-Хмельницької дільниціТрубізького міжрайонного управління водного господарства (за згодою);

 

Гончаренко

Олександр Миколайович

 

–  директор ТОВ «Агрошляхбуд» –  підприємства виконавця робіт з експлуатації доріг загального користування місцевого значення рацону (за згодою);

 

 

Даниленко

Борис Іванович

 

Дубина

Таміла Анатоліївна

 

–  директор державного підприємства «Переяслав-Хмельницький лісгосп» (за згодою);

 

–        начальник відділу освіти адміністрації;

 

 

 

Іваненко

Валентина Олександрівна

 

 

– голова районного споживчого товариства
(за згодою);

                                                            

 

Скидан  

Максим Вікторович

                    2

 

– начальник Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ НП у Київській області (за згодою);

 

 

Царенок

Наталія Петрівна

 

– директор  комунального некомерційного підприєвства Переяслав-Хмельницької районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги»

(за згодою).

 

 

 

 

 

Керівник апарату адміністрації                                              Валерій ПЕРЧУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Акуленко Н. (04567)50017

 

Додаток 2

 

до розпорядження голови

адміністрації

від 10.03.2020    № 56

 

 

Закріплення керівників груп та відповідальних за організацію і контроль виконання заходів з благоустрою у сільських радах району

 

№ сек-тору

 

Сільські ради

Відповідальні працівники райдержадміністрації

 

 

Керівник групи

 

Примітки

1

2

3

4

5

1

Гайшинська

Біденко В.І.

Коркач А.Г.

 

Строківська

Новородовська С.А.

 

П.Вергунівська

Осіпова С.П.

 

 

2

Гланишівська

Колесник Н.В.

Тищенко  С.Г.

 

Вовчківська

Розовик О.І.

 

Улянівська

Тищенко С.Г.

 

 

3

В.Каратульська

Дубина Т.А.

Дубина Т.А.

 

Пристромська

Свищ І.І.

 

 

 

 

 

 

4

Дем’янецька

Юрчишина Я.А.

Перчук В.М.

.

 

Мазінська

Акуленко Н.І.

 

 Керівник апарату адміністрації                                       Валерій ПЕРЧУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Акуленко Н. (04567)50017