"Урядова гаряча лінія"

В райдержадміністрації відбулася нарада з питань формування проектних меж при розробці генеральних планів населених пунктів

12 травня в залі засідань райдержадміністрації відбулася нарада з питань формування проектних меж при розробці генеральних планів населених пунктів.

Участь в нараді взяли голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрій Пряхін, заступник голови районної ради Іван Бугаєнко, заступник директора департаменту містобудування та архітектури КОДА Ольга Бакун, представник ТОВ «Проектгенплан» – розробника схеми планування Переяслав-Хмельницького району Олександр Драпіковський, член містобудівної ради при департаменті містобудування Ірина Іванова, архітектор, представник ТОВ «Укргруппроект» - розробника генеральних планів населених пунктів району Олексій Іванченко, економіст ТОВ «Укргруппроект» Леонід Тиква, директор ТОВ «АЛЬФА ГАРАНТ ЛЛС» Василь Слободян та сільські голови сільських рад Переяслав-Хмельницького району.

Детально обговоривши порядок розроблення містобудівної документації різного рівня, формування проектних меж населених пунктів при розробці їх генеральних планів учасники наради прийняли відповідні рішення.