ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРИЙНЯТОГО РІШЕННЯ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ СЕЛА СТУДЕНИКИ

Студениківською сільською радою Переяслав-Хмельницького району Київської області прийнято рішення № 162-ХVI-VII від 12 січня 2017 року «Про затвердження Генерального плану села Студеники Переяслав-Хмельницького району Київської області».

Витяг з рішення № 162-ХVI-VII Студениківської сільської ради «Про затвердження генерального плану села Студеники».

Розглянувши матеріали проекту нового Генерального плану села Студеники, з метою забезпечення планомірного, економічного, обґрунтованого і комплексного розвитку населеного пункту, підвищення рівня його благоустрою та створення сприятливих умов життєдіяльності населення, відповідно до ст. ст. 16, 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування», взявши до уваги протокол громадського обговорення Генерального плану села Студеники, протокол засідання архітектурно-містобудівної ради при департаменті містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації, Студениківська сільська рада

ВИРІШИЛА

1.  Затвердити містобудівну документацію «Генеральний план села Студеники Переяслав-Хмельницького району Київської області розроблений ТОВ «УКРГРУППРОЕКТ» із існуючою площею села Студеники Переяслав-Хмельницького району Київської області 812,00 га та проектною площею 1792,34 га.
  2. Вважати таким, що втратив чинність Генеральний план села Студеники Переяслав-Хмельницького району Київської області, який розроблений 1976 році ДП «УКРНДПІЦИВІЛЬСІЛЬБУД».
  3. Розробити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Студеники, Переяслав-Хмельницького району Київської області на основі затвердженого Генерального плану села Студеники із існуючою площею села 812,00 га та проектною площею села 1792,34 га.
  4. Замовити виготовити та погодити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Студеники Переяслав-Хмельницького району Київської області у відповідності до вимог чинного законодавства.
  5. Секретарю сільської ради оприлюднити дане через засоби масової інформації.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань благоустрою, комунального господарства та земельних відносин.

Сільський голова                                                                                        М.М. Гудзь