Переяславщина інвестиційна

24 листопада 2014 року на терміналі ТОВ СП «НІБУЛОН» «Переяславський», який знаходиться на березі Дніпра поблизу річкового порту (Переяслав-Хмельницький район Київської області), в рамках другого раунду V Українського зернового конгресу відбувся виїзний «круглий стіл» з питань розвитку річкової зернової логістики. На ньому із доповідями виступили президент Української зернової асоціації Володимир Клименко, директор ТОВ «Гермес-Трейдинг» Юрій Скичко, асоційований партнер компанії Іnterlegal Артем Скоробагатов.
Екскурсію підприємством провів  Генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Герой України Олексій Вадатурський.
Хлібороб з діда-прадіда, Олексій Вадатурський все життя присвятив сільському господарству.  У 1991 році він разом із угорською фірмою  KOMBISEED KFT і англійською компанією Meridian Commodities Ltd    створив товариство «НІБУЛОН». Назва «НІБУЛОН» складається із перших букв назв міст-засновників (Миколаїв, Будапешт, Лондон).
На сьогоднішній день компанія розвинула свою структуру до 43 підрозділів у 12 областях України. Термінал «НІБУЛОН» на Переяславщині - один із підрозділів цієї потужної міжнародної компанії. У Переяслав-Хмельницькому районі саме на «НІБУЛОН» покладають великі перспективи у залученні інвестицій та створенні нових робочих місць.
Голова Переяслав-Хмельницької РДА Григорій Дубина, який побував того дня на «НІБУЛОНІ», зокрема, зазначив: «Для нас велика честь бути поряд з людьми, які творять історію України, адже вперше представник нашої держави - Герой України, генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський – став номінантом престижної Всесвітньої продовольчої премії. Це аналог «нобелівської» премії в аграрному секторі, яку вручають за видатні досягнення у розвитку сільського господарства не тільки в окремо взятій країні, а й у світі. Завдяки таким потужним підприємствам, як «НІБУЛОН» про аграрну Переяславщину знають в Європі. Отже, є надії на нові інвестиції для Переяславщини».
На фото: Герой України Олексій Вадатурський проводить екскурсію «НІБУЛОНОМ»