Переяслав-Хмельницький район відправив допомогу військовослужбовцям в зону АТО

23 грудня, з Київщини вирушила колона з 44 вантажних автобусів технічної допомоги бійцям АТО на лінію фронту. Голови райдержадміністрацій особисто доставили у військові частини зібрану допомогу. Колону очолив голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган. Зібрану допомогу Переяслав-Хмельницького району для військовослужбовців особисто передав голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Андрій Пряхін.

До збору гуманітарної допомоги активно долучилися небайдужі жителі Переяслав-Хмельницького району, зокрема: Саєнок Володимир Володимирович (ФГ «Світ ланів»), Павлушко Юрій Іванович (ПП «Соснова»), Колихалов Ігор Іванович (СП ТОВ «Саланг Агро»), Порало Григорій Степанович (ПО а/ф «Україна»), Дубина Григорій Іванович (ФГ «Дубина Г.І.), Ярема Володимир Сергійович (ПП «Строкова Агро»), Шеремета Віктор Васильович (ФГ «Геркулес»), Чернюк Михайло Васильович (ПП «Євросем»), Григоренко Василь Миколайович ( СГ «Альта»), Ярема Олександр Григорович (ПП «Земля Переяславщини»), Шеляга Григорій Іванович (ФГ «Долина»), Біленко Віталій Григорович (ПП «Агротрейд груп»), Дікун Микола Сергійович (ТОВ «Стейк Агро»), Доброскок Сергій Гигорович (ВКФ «укрпромпостач-95»), Бірюліна Олена Валеріївна, Ломака Ігор Олексійович (ТОВ «Гарант»), Ткаченко Олександр Іванович (СГ ТОВ «Промінь»), Видолоб Володимир Олексійович (ТОВ «Ніка»), Арапин Микола Григорович (ФГ «Арапин»), Палатай Володимир Олександрович (ДСП ГСЦУ), Кулик Олександр Петрович (ТОВ «Євроагромаркет»), Черненко Євгеній Вікторович (ТОВ «Єрківці»), жителі усіх населених пунктів та навчальні заклади району.

Керівництво Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації та військовослужбовці 43 окремої артилерійської бригади ОП РВГК висловлюють щиру вдячність всім хто долучився до збору допомоги військовослужбовцям в зоні АТО.