Фонд районної бібліотеки для дітей поповнився новими книгами національно-патріотичної тематики

Центральна районна бібліотека та бібліотеки-філіали району запрошують читачів до знайомства з новинками літератури історичного, художнього та національно-патріотичного змісту, які нещодавно поповнили книжковий фонд Переяслав-Хмельницької централізованої бібліотечної системи. Адже книга - це джерело мудрості. І не зважаючи на те, що з розвитком інформаційних технологій будь-яку літературу можна знайти в Інтернеті, бібліотекарі впевнені, що ніщо не може замінити насолоду від читання книг.
Колектив Переяслав-Хмельницької ЦБС висловлюють вдячність керівництву району та депутатському корпусу за підтримку бібліотечної сфери та популяризацію друкованого слова.