Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!У СУБ’ЄКТІВ ДЕКЛАРУВАННЯ З’ЯВИЛАСЬ МОЖЛИВІСТЬ ПОДАВАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВІДКРИТТЯ ВАЛЮТНОГО РАХУНКА В УСТАНОВІ БАНКУ-НЕРЕЗИДЕНТА В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОГРАМНИХ ЗАСОБІВ РЕЄСТРУ

Шановні колеги!

 Інформуємо Вас про те, що тепер у суб’єктів декларування з’явилась можливість подавати повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента в електронному вигляді за допомогою програмних засобів Реєстру.

   Завдяки модернізації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (Реєстру декларацій) відтепер суб’єкти декларування можуть подавати повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента ними або членами їхньої сім’ї не тільки в паперовому, але й в електронному вигляді (наказ від 17.12.2020 № 574/20).

    Така можливість уже передбачена в особистому кабінеті в Реєстрі декларацій.

Інформування Національного агентства про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента передбачено  ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції».