Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!



21 травня 2020 року – День вишиванки

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.

Сьогодні всі українці відзначають День вишиванки - символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають. Вишиванка – не просте вбрання українців, це символічна річ для кожного з нас, адже в орнаменті можна побачити сліди історії нашої країни та історію свого роду. Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг! Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію.

Нехай це свято об’єднує українців по всьому світу,  а мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення на нові звершення.

Зі святом, шановні жителі Переяславщини!

 Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда

16 травня 2020 року – День Європи

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників.

Відзначення Дня Європи в Україні – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

З нагоди Дня Європи щиро бажаємо всім жителям України міцного здоров’я, щастя, добробуту, миру, злагоди і впевненості у завтрашньому дні.

 Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда

18 травня 2020 року - Міжнародний день музеїв

Шановні працівники музеїв!

Прийміть щирі вітання з Міжнародним днем музеїв!

Завдяки самовідданій творчій праці тих, хто присвятив своє життя розвитку музейної справи дбайливо зберігається й примножується історична спадщина, знаходить своє відображення сьогодення й створюється міцне підґрунтя майбутнього нашої держави.

Музейні заклади Переяславщини здійснюють благородну і водночас відповідальну місію, спрямовану на дбайливе збереження та популяризацію унікальних духовних надбань нашого народу його історико-культурних реліквій.

Щиро зичимо всім музейним працівникам успіхів у трудовій діяльності, нових цікавих ідей, поповнень музейних зібрань, розширення наукових та професійних доробок, щастя, здоров’я, миру та благополуччя.

 Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда

15 травня 2020 року - Міжнародний день сім’ї


Шановні жителі Переяславщини!

Прийміть найщиріші вітання з Міжнародним днем сім’ї!

Сім’я - найбільший скарб і найвища людська цінність. Вона дає прихисток та підтримку, дарує щастя материнства і батьківства, формує характер та життєві орієнтири.

Сім’я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій. Моральні якості закладаються саме в сім’ї. У ній дитині з народження прищеплюються відповідальність, порядність і любов до Батьківщини.

Щиро бажаємо кожній родині щасливої долі, міцного здоров’я, миру, злагоди та добробуту! Нехай ваші домівки завжди будуть зігріті теплом любові, щирості та взаєморозуміння!

 Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда

12 травня 2020 року - Всесвітній день медсестер

Шановні медичні сестри Переяславщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Всесвітнього дня медсестер!

Ваша професія – складна й багатогранна. Вона поєднує в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм, лишаючись при цьому ледве помітною, але вкрай значущою.

2020 рік видався для вас непростим. Ви знаходитеся на передовій в умовах пандемії, продовжуєте боротьбу з поширенням коронавірусу.

За Ваш невтомний труд, що межує з героїзмом – низький Вам уклін і найкращі побажання. За Вашу скромність і вірність обов’язку – честь і шана. За Ваші недоспані ночі нехай віддячить Вам доля сторицею радості, добра і любові. І нехай Ваша праця ніколи не буде непоміченою в суспільстві, якому Ви віддаєте роки свого життя і звитяжної праці.

Прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за повернуте здоров’я мешканців нашого району!

 

Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда

 

 

10 травня 2020 року – День Матері

Дорогі жінки Переяславщини!

Традиційно в кожну другу неділю травня українські родини відзначають День Матері. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері.

Низький уклін і щира подяка Вам, наші матері, за ласку, недоспані ночі, переживання і молитви, які допомагають нам в житті, за Ваші терпіння, витримку, мудрість і мужність, з якими Ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни.

Від щирого серця вітаємо всіх матерів зі святом! Бажаємо Вам щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра, впевненості в завтрашній день. Нехай тепло домашнього вогнища, створене Вашими лагідними серцями і дбайливими руками, зігріває Ваші родини повсякчас, а добро, що невтомно сієте довкола себе, повертається сторицею. Доземний Вам уклін, дорогі Матері, та щира подяка!

 

Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда

08 травня – День пам’яті та примирення, 09 - День Перемоги над нацизмом у Другій Світовій Війні

Дорогі ветерани! Учасники Другої Світової війни!

Шановні жителі Переяславщини!

Багато років минуло від травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, символом героїчного минулого.

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, а 9 травня – 75 річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні віддаємо данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах, хто віддав життя заради майбутнього прийдешніх поколінь.

Ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі. Віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму.

Щиро бажаємо Вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Велич Вашого подвигу непідвладна часові.

Доземний уклін живим і вічна пам’ять загиблим!

З Днем Перемоги, дорогі земляки!

 Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда

 

 

01 травня 2020 року – День праці


Шановні жителі Переяслав-Хмельницького району!

У ці весняні дні надзвичайно приємно привітати усіх, хто своєю щоденною працею створює завтрашній день, процвітання і благополуччя нашого краю та України в цілому. Чесна добросовісна праця - основа успішного розвитку будь-якого суспільства. Людина праці заслуговує найщирішої шани та захоплення.

Майбутнє нашого району, його соціальний і економічний розвиток залежать сьогодні від кожного з нас. І вирішити проблеми ми зможемо лише за допомогою повсякденної, ефективної праці та самовіддачі. Кожен із нас, хто відповідально, напружено, плідно працює у своїй галузі, зміцнює потенціал нашої держави в цілому.

В цей святковий день від щирого серця зичимо всім жителям району щастя, здоров’я, миру, благополуччя, трудових звершень і невичерпного оптимізму. Зі святом, шановні трудівники!

Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда