Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини! 

СІМ’Ї, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ, ДНЯМИ ОТРИМАЮТЬ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Сьогодні жителі Переяслав-Хмельницького району, як і вся Україна, продовжують жити в умовах карантинних обмежень, запроваджених для боротьби з поширенням коронавірусної інфекції Covid-19.

Тож, карантинні обмеження вплинули і на новий навчальний рік, який нещодавно розпочався.

З метою виконання учнями правил безпечної епідповедінки Переяслав-Хмельницький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді закупив для 150-ти дітей з сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах захисні багаторазові маски та антисептики для рук.

Засоби захисту придбані за кошти районної соціальної програми «Добробут» та будуть надані школярам найближчими днями.

 

ВІДВІДУВАННЯ СІМЕЙ, ЩО ОПИНИЛИСЬ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

30 липня 2020 року провідні фахівці із соціальної роботи Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Катерина Кондратенко, Марина Пурденко та Лариса Бобровник здійснили виїзд в сім'ї району, що потребують соціальної підтримки.

Під час виїзду було охоплено 6 сімей із Малої Каратулі, Великої Каратулі, Помоклів, Строкови.

Перевірено умови проживання та виховання дітей. Батькам надано рекомендації щодо формування відповідального ставлення до батьківства попередження вживання алкогольних напоїв, виховання дітей в багатодітних сім'ях, дотримання санітарно-гігієнічних умов в помешканнях. Також,  старшокласників поінформовано про особливості вступної кампанії у 2020 році.

 Інформація Переяслав-Хмельницького районного
центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді


ВИЇЗД В СІМ'Ї РАЙОНУ, ЯКІ ОТРИМУЮТЬ СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ

23 липня 2020 року директор Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елла Смаль, заступник директора  Ірина Пурденко та провідний фахівець із соціальної роботи Катерина Кондратенко здійснили виїзд в сім'ї району, що отримують соціальні послуги.
Під час виїзду проведено супервізію з прийомною сім'єю Сугак щодо адаптації прийомного сина, налагодження емоційного мікроклімату між членами родини, підтримки стосунків з біологічними родичами вихованців. Надано методичні рекомендації  з питань формування та розвитку навичок спілкування, ігрової та навчальної діяльності дитини.

Також відвідано 6 родин, що проживають у селах Дем'янці, Вовчків, Пристроми та перебувають у складних життєвих обставинах. Батькам надано консультації щодо оформлення соціальних виплат, поради по розвитку новонародженої дитини, формування позитивних стосунків в багатодітних родинах, соціально-медичної реабілітації дитини, працевлаштування батьків, проведення косметичних ремонтів в помешканнях.

 Інформація Переяслав-Хмельницького районного центру

соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

ЗДІЙСНЕНО ВИЇЗД У СІМ'Ї ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

20 липня 2020 року фахівцями Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснено виїзд у сім'ї Переяслав-Хмельницького  району, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Під час візиту було охоплено 3 сім'ї. Перевірено умови проживання, забезпечення харчування дітей та належного догляду. Батькам надано рекомендації щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм у будинку, розвитку навичок відповідального ставлення до батьківства, попередження потрапляння дітей в інтернатні заклади, профілактики вживання алкогольних напоїв.

Також одній родині, де виховується п’ятеро дітей, надані ліжка, дитячий одяг, іграшки та постільна білизна. Батьки отримали  соціальні послуги щодо медичного обстеження,  оформлення державних соціальних допомог, формування відповідального ставлення до материнства.

Гуманітарна допомога родинам передана від небайдужих жителів міста Переяслава.

Солодкі подарунки до Новорічних та Різдвяних свят

Кожен новий рік – це маленька казка, в яку потрапляють діти, ну а яке свято без солодких новорічних подарунків? Солодощі стали вже певною традицією, додатком до святкування Нового року, так як вони дарують багато веселощів, відчуття тепла і неймовірного щастя.

З нагоди відзначення Новорічних та Різдвяних свят cпеціалісти Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді вручили солодкі подарунки у  вигляді тортів та рулетів 27 сім’ям, де виховується 78 дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах та багатодітним родинам Переяслав-Хмельницького району.

Кошти були виділені із районної соціальної програми вдосконалення соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю, збереження та підвищення рівня розвитку соціальної сфери у Переяслав-Хмельницькому районі «ДОБРОБУТ» на 2018-2022 роки.

Інф. Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

 

Тренінг «Послуга сімейного патронату в Переяслав-Хмельницькому районі»

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року №148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною» 23-24 грудня 2019 року з ініціативи представників Київського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, національних тренерів з підготовки кандидатів у патронатні вихователі Наталії Боровко і Лесі Кучинської, а також за сприянням Переяслав-Хмельницької служби у справах сім'ї та молоді, Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбувся дводенний тренінг «Послуга сімейного патронату в Переяслав-Хмельницькому районі».

У заході взяли участь: заступник голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Анна Скляренко, начальник служби у справах дітей та сім'ї Світлана Бутник, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Елла Смаль, заступник директора по дитинству та пологовій допомозі КЗ «Переяслав-Хмельницький центр первинної медико-соціальної допомоги» Антоніна Бєлущенко, фахівці служби, центру, представники відділу освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, ювенальної превенції, патронатний вихователь та його добровільний помічник.

Метою заняття було ознайомлення присутніх з алгоритмом надання послуги патронату над дитиною, принципами та правилами ефективної роботи міждисциплінарної команди, оформленням документації, веденням випадку та прийняття рішень в найкращих інтересах дитини.

Інф. районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

  


 

Новорічні та Різдвяні свята в Іспанії

15 грудня 2019 року з ініціативи Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та за підтримки «Благодійної Організації «НІДЕС» - допомога знедоленим дітям м. Кабра» троє дітей із  сімей Переяслав-Хмельницького району вирушили на відпочинок до Іспанії.

Відпочивати діти будуть в іспанських сім’ях з якими познайомилися цього року під час літніх канікул.

БО «НІДЕС» взяла на себе фінансування перельоту в обидві сторони, відпочинку та проживання. Діти із задоволенням відгукнулися на пропозицію відпочити за кордоном. Тож, маємо надію що різдвяно-новорічні свята для них пройдуть яскраво та цікаво.

 

Рейд у сім’ї, що перебувають у складних життєвих обставинах

10 грудня 2019 року фахівцями Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з дільничним офіцером поліції Переяслав-Хмельницького ВП ГУНП  у Київській області старшим лейтенантом поліції Ярославом Якименко  та фельдшером Циблівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Юрієм Ступаковим здійснено виїзд у сім'ї, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Під час рейду було охоплено 3 сім'ї. Перевірено умови проживання, забезпечення харчування дітей та належного догляду, підготовки до опалювального сезону. Батькам надано рекомендації щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм у будинку, розвитку навичок відповідального ставлення до батьківства, попередження потрапляння дітей в інтернатні заклади, профілактики вживання алкогольних напоїв.

Перевірено цільове використання коштів при народженні дитини у трьох родинах.

Також проведено роботу з вагітною мешканкою села Циблі та надано соціальні послуги щодо медичного обстеження та взяття на облік у жіночій консультації,  оформлення державних соціальних допомог, формування відповідального ставлення до материнства.

Інф. Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді