Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини! 

Проведено семінар

03.07.2019 року  в приміщенні Переяслав-Хмельницького МРВ з питань пробації  начальником та головним спеціалістом відділу «Переяслав-Хмельницьке бюро правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександром Задорожнім  та Олексієм Кучеренком  спільно з начальником Переяслав-Хмельницького міськрайонного відділу Василем Паламарчуком, представниками Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: начальником із соціальної роботи Іриною Пурденко, провідними фахівцями із соціальної роботи Катериною Кондратенко та Ларисою Бобровник, волонтером та викладачем кафедри психології ДПУ імені Григорія Сковороди Людмилою Хаметовою, провели семінар-лекцію для підоблікових осіб відділу пробації, на тему “Оформлення нових та відновлення втрачених/викрадених документів, що посвідчуюють особу”. В рамках даного заходу присутні отримали інформацію щодо процедури отримання паспорту, свідоцтва про народження та інших документів за якими можливо встановити особу, а також підстав та порядку відновлення зазначених втрачених/викрадених документів.

Окрім цього, учасників заходу ознайомлено із Всеукраїнським правопросвітницьким проектом Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО», надано інформацію про систему безоплатної правової допомоги та про можливість отримання безоплатної вторинної правової допомоги в  Переяслав-Хмельницькому бюро правової допомоги. Також поширено інформаційні буклети “Я МАЮ ПРАВО!”, та буклети безоплатної правової допомоги.

  

 

На Переяславщині відзначили День батька

13 червня 2019 року в  Переяслав-Хмельницькому районному будинку культури відбулися заходи з нагоди святкування Дня батька.

Організували це родинне свято служба у справах дітей та сім’ї, відділ культури Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації спільно з Переяслав-Хмельницьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Переяслав-Хмельницьким міжрайонним центром зайнятості, Переяслав-Хмельницьким ліцеєм-інтернатом «Патріот».

Під час заходу відзначено 4 татусів, які беруть активну участь у суспільному житті: Сергій Скляренко, Петро Савицький, Валерій  Кириченко та Євгеній Дудко. Вони прийняли до своїх родин дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Привітали нагороджених заступник голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Анна Скляренко, заступник голови Переяслав-Хмельницької районної ради Іван Бугаєнко, начальник служби у справах дітей та сім’ї РДА Світлана Бутник та директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Елла Смаль.

Провідний фахівець міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Оксана Мороз надала старшокласникам інформацію про Платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри, яка допоможе підліткам оцінити власні здібності, інтереси, можливості, та усвідомлено обрати майбутню професію.

Психологи ліцею-інтернату «Патріот» Наталія Павленко та Тетяна Карпушенко разом з прийомними сім'ями виконали вправи «Мій світ», «Лінія», «Знайомство з манкою», «Крапки» з метою розвитку особистісного потенціалу, підвищення самооцінки, самореалізації, формування довіри до оточуючих.

Святкового настрою додав концерт за участю талановитих виконавців районного будинку культури та виступів прийомних дітей.

Інф. служби у справах дітей та сімї РДА

 


      


  


Попередження правопорушень

11 червня 2019 року в приміщенні Переяслав-Хмельницького відділу поліції за участю директора Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елли Смаль, начальника відділу соціальної роботи Ірини Пурденко, старшого інспектора ювенальної превенції Переяслав-Хмельницького ВП ГУНП в Київській області Олександра Кірякова в присутності прийомного батька відбулася профілактична бесіда з дитиною, що проживає в прийомній родині. Під час зустрічі розглянуті питання щодо попередження проявів асоціальної поведінки, правопорушень в підлітковому віці, навчання та виховання дитини.

Інф. Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Літній відпочинок в Іспанії

Літо – це пора відпочинку і оздоровлення, якого з нетерпінням чекаємо ми всі, а особливо діти. Так з ініціативи Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та за підтримки «Благодійної Організації «НІДЕС» - допомога знедоленим дітям

м. Кабра» дві сім'ї, в яких виховується п’ятеро дітей днями вирушили на відпочинок до Іспанії.

БО «НІДЕС» взяла на себе фінансування перельоту в обидві сторони, оформлення закордонних паспортів та проживання.

Маємо надію, що діти Переяслав-Хмельницького району, перебуваючи в Іспанії не тільки відпочинуть, а й ознайомляться з іншою культурою, мовою та традиціями.

Інф. Переяслав-Хмельницького районного
центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

«Прийомна сім'я – батьківство в радість»

З метою розвитку сімейних форм виховання та патронату над дитиною,  сприяння створення умов для соціального та інтелектуального розвитку, надання психологічної та соціально-педагогічної підтримки прийомним родинам та патронатним вихователям 29 травня 2019 року Переяслав-Хмельницьким районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з Переяслав-Хмельницьким ліцеєм-інтернатом «Патріот» проведено другу зустріч групи взаємопідтримки «Прийомна сім'я – батьківство в радість».

Під час проведення заходу соціальний педагог Наталія Павленко та психолог Тетяна Карпушенко провели з прийомними батьками та дітьми тренінгові заняття «Мій світ», «Живий будинок», «Спина барабан». Для пошуку ресурсів самовдосконалення, розвитку емоційного інтелекту, чуттєвості методом ізотерапії було використано техніку малювання «Мандали».

Під час спільного чаювання учасники зібрання обговорили результати та вибудували план дій на наступну зустріч.

Інф. Переяслав-Хмельницького районного
центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

 


 

Інф. Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

22 травня 2019 року в приміщенні Пристромської сільської ради відбулася супервізія з питань сімей, що опинились у складних життєвих обставинах. Участь у заході взяли секретар Пристромської сільської ради Валентина Свириденко, начальник служби у справах дітей та сім'ї Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Світлана Бутник, головний спеціаліст служби у справах дітей Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Олег Юрченко,  директор  Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елла Смаль, провідний фахівець соціальної роботи  Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Катерина Кондратенко, старший інспектор ювенальної превенції Переяслав-Хмельницького ВП ГУНП в Київській області Олександр Кіряков.

На засіданні були розглянуті питання чотирьох сімей, що потребують надання соціальних послуг. Кожній родині були надані конкретні  пропозиції щодо виконання батьківських обов’язків, рекомендації щодо розвитку та виховання дітей, цільового використання державних коштів та працевлаштування. Під час засідання батьки отримали професійні поради від членів комісії щодо виховання дітей,  планування сімейного бюджету та здорового способу життя. 

По завершенню засідання члени комісії відвідали сім'ї з метою перевірки житлово-побутових умов проживання та дотримання санітарно-гігієнічних норм приміщення де виховуються діти.

Інф. Переяслав-Хмельницького районного центру
соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Проведено профілактичний рейд

16 травня  2019 року проведено профілактичний рейд, у якому взяли участь начальник служби у справах дітей та сім'ї Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Світлана Бутник, директор Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елла Смаль, старший інспектор ювенальної превенції Переяслав-Хмельницького ВП ГУНП Олександр Кіряков, сільський голова Улянівської сільської ради Петро Ємець та сільський голова Ташанської сільської ради Віктор Кужільний.

Під час рейду комісією були  проконтрольовані витрачання аліментів на дітей у багатодітній родині. Відвідані сім'ї, що перебувають у складних життєвих обставинах з метою контролю за належним вихованням дітей, виконання батьківських обов’язків, дотримання здорового способу життя та санітарно-гігієнічних норм приміщення, належного догляду за дітьми та піклуються про їхній фізичний, духовний та моральний стан.

В результаті проведеної роботи складено два протоколи про факт вживання алкогольних напоїв. Проведено профілактичні бесіди з батьками щодо виховання дітей та цільового використання державних коштів.

Інф. Переяслав-Хмельницького районного центру
соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

  

Профілактика правопорушень серед учнівської молоді

14 травня 2019 року в приміщенні Уляніської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся профілактичний захід з попередження правопорушень серед учнівської молоді.

У заході взяли участь: директор Улянівської ЗОШ (І-ІІІ ст.) Ігор Куртяк, старший інспектор ювенальної превенції Переяслав-Хмельницького ВП ГУНП в Київській області Олександр Кіряков, директор Переяслав-Хмельницького РЦСССДМ  Елла Смаль, заступник директора – начальник відділу соціальної роботи Переяслав-Хмельницького РЦСССДМ Ірина Пурденко, фахівець із соціальної роботи Переяслав-Хмельницького РЦСССДМ  Лариса Бобровник, вчителі та учні школи.

Мета заходу – профілактична діяльність, спрямована на запобігання вчиненню дітьми кримінальних і адміністративних правопорушень.

Під час зустрічі піднімалися питання:

-          булінгу в шкільному колективі, його причини та наслідки;

-          адміністративних правопорушень та відповідальність дітей, які вчинили адміністративні правопорушення, а також батьків або осіб, що їх замінюють, які не виконують передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх;

-         здорового способу життя та попередження негативних явищ серед дітей.

   По завершенню зустрічі учні мали можливість задати питання та отримати відповідь.