Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!До уваги роботодавців!Змінено річну форму звіту про працевлаштування осіб з інвалідністю!

Змінено річну форму звіту про працевлаштування осіб з інвалідністю!

З 27 жовтня 2020 року набрав чинності Наказ Міністерства соціальної політики №591 від 27.08.2021 року «Про затвердження форми звітності №10-ПОІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю» та Інструкції щодо її заповнення.

Форму звітності №10-ПОІ (річна) подають не пізніше ніж 1 березня року, наступного за звітним, підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства, організації громадських організацій осіб з інвалідністю, фізичні особи, що використовують найману працю, - відділенню Фонду соціального захисту інвалідів за своїм місцезнаходженням.

 

За більш детальною інформацією  звертайтеся до Переяслав – Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості за адресою: м. Переяслав, вул. Шевченка, 23, каб. № 14,11  телефони для довідок (04567)5-17-54, (04567)5-16-82

Військова частина А0409 запрошує безробітних Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості на службу за контрактом

18 січня 2021 року в Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості відбулася презентація  Військової частини А0409 30 окремої механізованої бригади.

Старший інструктор відділення рекрутингу та комплектування Переяслав-Хмельницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки сержант Юрій Овдій та представник Військової частини А0409 30 окремої механізованої бригади молодший сержант Роман Шаповал  ознайомили присутніх з переліком вакантних посад, які на сьогодні потребують укомплектування, зі специфікою роботи, особливостями прийому на службу, вимогами до кандидатів, умовами праці,  розміром грошового забезпечення, графіком роботи та соціальним пакетом.  

Учасники заходу цікавились деталями прийому на службу та мали можливість отримати індивідуальні консультації з питань, які їх цікавили.

 

Всіх бажаючих, яких зацікавила дана інформація запрошуємо до Переяслав – Хмельницької міськрайонної філії КОЦЗ за адресою: м. Переяслав, вул. Шевченка, 23, каб.№ 14, телефони для довідок (04567)5-16-82, (04567)5-53-95


Семінар «Генеруй бізнес - ідею та розпочни свій бізнес»

В  новому році продовжується робота в  Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості. 13січня 2021року відбувся інформаційний семінар на тему : «Готуємося до відкриття власної справи» в якому взяли участь сім безробітних, яких цікавить започаткування власної справи.

На заході було розглянуто поняття підприємницької діяльності та бізнес-ідеї, перспективні можливості розвитку підприємництва в регіоні, ключові поняття бізнесу, покрокове планування підприємницької діяльності. Надано детальну інформацію про послуги служби зайнятості, що надаються на всіх етапах започаткування власного бізнесу.

Під час спілкування безробітним презентували корисні інтернет-ресурси з підтримки та розвитку підприємницької ініціативи,  на яких можна пройти тестування, більш ширше ознайомитись з веденням підприємницької діяльності, підвищити свої знання. Всі представлені інтернет-ресурси допоможуть підготуватись до започаткування власного бізнесу та сприятимуть його розвиткові.

Центр розвитку підприємництва знаходиться за адресою:

вул. Шевченка, 23, м. Переяслав, Переяслав-Хмельницька міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості.

телефони для довідок (04567) 51682, 55395.

Бажаєте розпочати власну справу?

Тоді реєструйтеся на онлайн тренінги «Розпочни свій бізнес» від Міжнародної організації праці

Проект «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який здійснюється Міжнародною організацією праці за фінансування уряду Данії, підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, а також участі Офісу розвитку малого і середнього підприємництва (SMEDO), запрошує майбутніх підприємців та підприємців початківців здобути унікальні знання і навички ефективного ведення підприємницької діяльності на онлайн тренінгу «Розпочни свій бізнес» за програмою Міжнародної організації праці та дізнатися більше про залучення фінансування від представників банків-партнерів державної програми доступних кредитів 5-7-9 та експертів SMEDO.

Програма онлайн тренінгу включає такі теми: бізнес-план, маркетинг, робота з персоналом, закупівлі, розрахунок собівартості, фінансове планування, стартовий капітал.

Додатково буде презентовано державну програму доступних кредитів 5-7-9% та важливі аспекти планування власної справи для залучення зовнішнього фінансування.

Онлайн-тренінг складається з п’яти групових двогодинних сесій, які проводяться сертифікованими Міжнародною організацією праці тренерами, а також індивідуальних консультацій щодо розроблення бізнес-плану.

Початок онлайн-тренінгів «Розпочни свій бізнес» заплановано на третю декаду січня 2021 року. Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму. Дедлайн - 15 січня 2021 року.

https://gurt.org.ua/news/trainings/65724/bull/

 

 

 

 

До уваги суб’єктів господарювання – юридичні особи!!

У разі якщо на Вашому підприємстві після впровадження карантинних обмежень скорочується тривалість робочого часу працівників, у тому числі через простій, ви маєте змогу звернутися до Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії КОЦЗ, та отримати одноразову допомогу для виплат її працівникам.

         Такі виплати передбачені ст. 3 Закону України №1071-IX від 04.12.2020 р. «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2» та регламентується Порядком надання одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання, розрахунку її розміру, стягнення, повернення невикористаної її суми, з яким ви можете ознайомитися на сайті державної служби зайнятості  https://is.gd/iijaDW

 

Хто має право на отримання одноразової матеріальної допомоги?

Юридичні особи (роботодавці), які використовують працю найманих працівників. Важливо: основний вид економічної діяльності таких роботодавців не входить до Переліку видів економічної діяльності щодо яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи, визначеного Кабінетом Міністрів України.

Як подати необхідні для отримання одноразової допомоги документи?

Юридичні особи (роботодавці) можуть надати пакет документів в один із способів

Безпосередньо до центру зайнятості;

На електронну адресу центру (скановані копії).

Важливо! Пакет документів можна подати до центру зайнятості до 21 грудня 2020 року включно.

Перелік необхідних документів

заява за формою згідно з додатком 1 Порядку;

копія наказу про скорочення чи можливе скорочення тривалості робочого часу;

копія відомостей про найманих працівників за формою згідно з Додатком 2 до Порядку.

До вашої уваги інфографіка “Як суб’єкту господарювання отримати одноразову матеріальну допомогу” https://is.gd/HbMQXN

покрокова інструкція щодо отримання такої допомоги https://is.gd/5kXXs1

бланк заяви тут https://is.gd/iijaDW

бланк відомості про найманих працівників тут https://is.gd/iijaDW

 

За більш детальнішою інформацією звертатися до Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії КОЦЗ: вул. Шевченка, 23, м. Переяслав та за телефонами (04567)51754, 51682, 55395 електронна адреса: p_hmelnickiy@koblcz.gov.ua

Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості!!!

02 листопада 2020 року, згідно рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30 жовтня 2020 року та наказу Державного центру зайнятості від 16.09.2020 року №62 для Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії КОЦЗ встановлено певні обмеження. Вхід до приміщення клієнтам служби зайнятості тимчасово заборонено.

ðРеєстрація осіб, які шукають роботу, відбувається дистанційно, шляхом подання особами відповідних заяв через портал державних послуг «ДІЯ».

ð  Безробітним, у яких заплановано наступні прийоми у фахівців, необхідно зв’язатись з ними у телефонному режимі:

рм №3, №4 тел. (04567)5-53-87

рм №5, №8  тел. (04567)5-14-25

рм №10, №11 тел. (04567)5-15-82

каб.№6 (рм №12, №13) тел. (04567)5-36-09

диспетчер:(04567)5-16-49

ðДодаткову інформацію та актуальні вакансії можна переглянути на офіційному веб-сайті Державної служби зайнятості:

https://www.dcz.gov.ua/

ПРОВЕДЕНО ВІДВІДУВАННЯ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

 З метою детінізації відносин у сфері зайнятості населення 09 вересня 2020 року фахівцем Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості  спільно з  інспектором праці відділу з питань охорони праці Управління соціального захисту населення Переяславської міської ради та представниками  Переяславського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській області, було проведено відвідування 22 суб’єктів господарювання. В ході відвідувань була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, переваги офіційного працевлаштування та ризики незадекларованої праці.


ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКРАЙОННОЇ ФІЛІЇ КОЦЗ!!!

 

     На виконання наказу директора Київського обласного центру зайнятості від 6 серпня 2020 р. № 174/01-28.01 з 13 серпня 2020 року Переяслав-Хмельницька міськрайонна філія КОЦЗ  відновлює прийом клієнтів безпосередньо у приміщенні центру зайнятості.

     Прийом відвідувачів буде здійснюватись із дотриманням санітарних норм, визначених чинним законодавством.

    Нагадуємо, що безробітним, які зареєструвалися в період карантину, під час наступного відвідування центру зайнятості, необхідно подати оригінали документів, визначених пунктами 17-19 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 19.09.2018 р. № 792.

    У разі виникненні питань телефонуйте за номерами:  (04567) 51649, 51582, 51425, 55387