Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Соціальна підтримка жінок з родин ветеранів та загиблих учасників АТО/ООС Київської області

Враховуючи виклики сьогодення, пандемію COVID-19 та її можливо катастрофічні наслідки Всеукраїнська громадська організація «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» розпочала проект «Родина героя: своїх не лишаємо!» для жінок з родин ветеранів та загиблих учасників АТО Київської області.
Метою проекту є пом’якшення наслідків епідемії COVID-19 шляхом всебічної, адресної підтримки найбільш вразливих груп жінок ветеранської спільноти.
У рамках проекту жінки безкоштовно отримуватимуть комплексну адресну підтримку зокрема:

-         гуманітарну;

-         психологічну, як професійну так і за принципом «рівний-рівному»;

-         юридичні та правові консультації, за потреби допомогу в оформленні документів;

-         емоційну підтримку.

                    Долучатимуться до онлайн заходів:

-         з розвитку хобі;

-         додаткового заробітку в умовах карантину;

-         заходів для дітей та їх дозвілля.

           До реалізації Проекту  в якості інформаційного партнера долучається Департамент соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації. Кожна жінка з родин ветеранів та загиблих військовослужбовців Київської області матиме можливість взяти участь у проекті і отримати вищезазначені послуги безкоштовно.

ПОРЯДОК НАДАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ НА ДІТЕЙ ФОПІВ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ

На дітей віком до 6 років держава перерахує 1779 грн, на дітей до 10 років — 2218 грн.

22 квітня Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми» щодо надання додаткових соціальних гарантій на період дії карантину та на один місяць після дати його скасування для фізичних осіб-підприємців, в сім’ях яких виховуються діти віком до 10 років.

Право на отримання допомоги мають фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування та належать до першої і другої групи платників єдиного податку, за умови сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року з дати державної реєстрації як фізичної особи-підприємця.

У якому розмірі призначається допомога?

Допомога призначається з місяця звернення одному з батьків (опікуну), який зареєстрований як фізична особа-підприємець на кожну дитину до досягнення нею 10-річного віку (включно) та виплачується у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого на дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 року, а саме:

на дітей віком до 6 років — 1779 грн;

на дітей віком від 6 до 10 років — 2218 грн.

Як оформити допомогу?

Допомога призначається управліннями соціального захисту населення за місцем реєстрації або фактичним місцем проживання фізичної особи-підприємця.

Для призначення допомоги подаються наступні документи: заяву за встановленою формою;

Звертаємо увагу, що виплата допомоги проводиться лише через банківські установи, тому важливо у заяві зазначити банківські реквізити, на які будуть перераховуватись кошти. Банківський рахунок слід зазначати у форматі IBAN, що містить 29 символів.

копії свідоцтв про народження кожної дитини віком до 10 років;

довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу форми ОК−7).

Довідку ОК-7 можна отримати залишивши відповідну заяву у дистанційних скриньках розташованих безпосередньо в приміщеннях територіальних відділів Пенсійного фонду України або отримати через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України з використанням електронного підпису за посиланням;

копію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземців та особи без громадянства);

копія рішення про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

Управліннями соціального захисту населення рішення щодо призначення допомоги приймається по кожному зверненню окремо відповідно до норм постанови, перевіряється повнота сплати єдиного соціального внеску за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року з дати державної реєстрації як фізичної особи-підприємця.

Як подати документи?

Документи на призначення допомоги можна подати як в паперовому так і в електронному вигляді. В паперовому вигляді документи можна направити поштою або залишити їх у дистанційних скриньках розташованих безпосередньо в приміщеннях управлінь соціального захисту населення. В сільській місцевості та у разі утворення об’єднаної територіальної громади документи подаються через уповноважених осіб сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад.

Інформаційна платформа «Допомога поруч»

 

Міністерством соціальної політики запроваджено інформаційну онлайн-платформу «Допомога поруч» для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину.

Інформаційна платформа покликана допомогти тим, кому потрібна турбота. Кожен може зробити заявку про того, кому потрібна допомога. І всі небайдужі: бізнес, волонтери, благодійники, громадські організації, і Уряд, і місцева влада, всі разом будемо допомагати людям.

Відповідна допомога та соціальні послуги, перш за все надаватиметься, одиноким, одиноко проживаючим громадянам похилого віку, одиноким, одиноко проживаючим людям з інвалідністю, неповним сім’ям з дітьми до 14 років, у тому числі дітьми з інвалідністю та іншим соціально вразливим верствам населення.

Відповідальна особа Лавровський Дмитро Іванович, телефон гарячої лінії департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації +38 (095) 026-21-83.

УВАГА! Професійна адаптація учасників АТО та учасників Революції Гідності

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 № 432 затверджено Порядок організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (далі — Порядок).

Військовослужбовці, що приймали участь в АТО одночасно мають право на професійну адаптацію. Професійна адаптація — заходи, спрямовані на відновлення та вдосконалення професійних навичок і умінь учасників АТО шляхом професійного навчання, надання інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних послуг із зазначених питань, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Дію Порядку поширено на колишніх військовослужбовців, що приймали участь в АТО, і яким установлено один із таких статусів:

 • учасника бойових дій;
 • особи з інвалідністю внаслідок війни;
 • учасника війни;
 • постраждалого учасника Революції Гідності.

Професійну адаптацію учасників АТО за робітничими професіями здійснюється шляхом:

 • професійної орієнтації;
 • первинної професійної підготовки;
 • перепідготовки;
 • підвищення кваліфікації з урахуванням навичок, умінь та побажань.

Звертаємо увагу на отримання професійної адаптації учасники АТО можуть здійснювати навчання у професійно-технічних навчальних закладах, що функціонують в Київській області:

 1. ТОВ фірма «Адмінгран»

Підготовка водіїв автотранспортних засобів: «А1», «А», «В1», «В1», «С» та перепідготовку на категорії «С1», «С» , « Д1»,  «Д», « СЕ».

Контактна інформація: м. Переяслав, вул. Новокиївське шосе, 41, тел:  (04567) 5-15-30, (04567) 5-46-32.

 1. Переяслав-Хмельницький міський спортивно-технічний клуб Товариства сприяння обороні України

Підготовка водіїв автотранспортних засобів: «А1», «А», «В», «С1», «С»  та перепідготовку на категорії «СЕ».

Контактна інформація: м. Переяслав, вул. Шкільна, 49, тел: (04567)5-25-91.

 1. При Державному агентстві автомобільних доріг України діє Навчальний центр по підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації кадрів .

Як галузевий навчальний заклад, Центр веде підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітничих кадрів для підприємств, організацій дорожньої галузі, а також здійснює на договірній основі з підприємствами, Державною службою зайнятості і громадянами, професійне навчання громадян за професіями:

– водії транспортних засобів категорій «А1», «А», «В», «С1», «С», «Д1», «Д», «СЕ»;
– машиніст автогрейдера;
– машиніст екскаватора;
– машиніст котка самохідного з рівними вальцями;
– машиніст укладача асфальтобетону;
– машиніст бульдозера;
– машиніст змішувача асфальтобетону пересувного;
– стропальник;
– машиніст скрепера;
– електрогазозварник;
– секретар – друкарка.

Навчальний центр пройшов атестацію і отримав ліцензію Міністерства освіти і науки України серії АВ №529821 та пройшов акредитацію МВС України і отримав сертифікат серії МВС №000714, що дає право на підготовку водіїв автотранспортних засобів категорій А1, А, В, С та перепідготовку на категорії С1, Д1, Д, СЕ.

Контактна інформація: м. Біла Церква, вул. Київська, 113, тел: (04563) 5-22-91, (067) 509-03-43.

По всіх питаннях професійної адаптації звертайтесь за адресоюуправління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької РДА Київська область, м. Переяслав, вул. Богдана-Хмельницького, 95, поверх 3, каб. № 3.11,т. (04567)5-28-34

 

 

Психологічна реабілітація учасників АТО

 

     Управління соціального захисту населення Переяслав - Хмельницької

районної державної адміністрації  інформує  щодо проходження оздоровлення  за напрямком  "Психологічна реабілітація " учасників антитерористичної операції, учасників бойових дій та постраждалих учасників Революції Гідності, які мають статус учасника бойових дій чи особи з інваліда внаслідок війни (наявне відповідне посвідчення) з метою профілактики розвитку у них посттравматичних стресових розладів, дезадаптації, конфліктів з оточуючими, зміцнення їх особистісного та соціального статусу.    

Перелік реабілітаційних установ, які надають послуг з психологічної

реабілітації учасників антитерористичної операції (на  вибір)

 -  Дочірнє підприємство Санаторій  "Верховина" Закарпатська обл.,   

     Міжгірський р-н, с. Сойми -1.

- Дочірнє  підприємство  "Південь-Курорт-Сервіс " на базі санаторію    

    "Орізонт" (смт. Сергіївка,Одеська область).

- Дочірнє підприємство  "Санаторій для дітей з батьками"   «Скадовськ»   

    м. Скадовськ, Херсонська область.

- ТОВ"Пансіонат Ірбіс",м. Скадовськ,Херсонська область.

- Філія ПАТ"Клінічний санаторій "Великий Луг", м. Запоріжжя,Запорізька   

  Область.

   Для  вибору  реабілітаційної установи та одержання відповідного направлення необхідно звернутися до управління соціального захисту населення  Переяслав - Хмельницької  районної державної  адміністрації

(м.Переяслав, вул. Б.Хмельницького, 95, каб. 3.2, тел. (04567)5-28-34

 

 

В. о. начальника управління                                           Світлана ОСІПОВА

Інформація про проведення повідомної реєстрації колективних договорів (змін, доповнень)

Колективний договір – це основний інструмент захисту забезпечення прав та інтересів працівників. Він укладається на основі чинного законодавства, прийнятих сторонами зобов’язань з метою регулювання виробничих, трудових, соціально-економічних відносин і узгодження інтересів працівників та роботодавця.

Правові засади розроблення, укладання і виконання колективних договорів визначено Законом України «Про колективні договори і угоди». Норми цього Закону поширюються на підприємства, установи, організації незалежно від форм власності й господарювання, які використовують найману працю і мають права юридичної особи.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди», колективний договір підлягає повідомній реєстрації органами виконавчої влади (управлінням соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації).

 На виконання Кодексу законів про працю України, Закону України «Про колективні договори і угоди» пропонуємо керівникам підприємств, установ, організацій району усіх форм власності переглянути чинні колективні договори, з врахуванням змін трудового законодавства, або укласти нові, термін дії яких минув, а також укласти колективний договір на тих підприємствах, в яких він відсутній.

Протягом строку дії до колективного договору можуть вноситися зміни і доповнення за взаємною згодою сторін в порядку, визначеному колективним договором. Зміни і доповнення у колективний договір також підлягають повідомній реєстрації.

На підприємствах, в установах та організаціях району станом на 01.01.2020 року управлінням зареєстровано 127 колективних договорів (угод), якими охоплено 5554 працюючих, або 85,4 % від усієї кількості штатних працівників.

 

Перелік підприємств, організацій та установ усіх форм власності  району, які зареєстрували колективний договір  в управлінні соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації

протягом 2019 року

ТОВ «Пелском», СФГ «Арапин», Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Переяслав», Вовчківська сільська рада, ТОВ «Агро-Техно-Сервіс», Мазінська сільська рада, Пологи - Яненківська сільська рада, Дівичківське СТ, СП ТОВ «Нива Переяславщини», Комунальне підприємство «Господар», Дівичківська сільська рада, Виповзька сільська рада, Горбанівська сільська рада, ФГ «Колосок», ПОА «Україна», ПрАТ «Переяславський ЕКХП», ПП «Земля Переяславщини», ПП «Євро - Нива», ФГ «Калина», Пристромська сільська рада, ТОВ «Регіонземсервіс», ТОВ «Нива Фарм», ПП «Строкова - Агро», ТОВ «Гарант», ФГ «Геркулес», СПП «Київська Русь», ТОВ «Пелском» (зміни до кол. договору), ПП «Марценюк В.М.», СФГ «Наталка», ФГ «Бебешео В. І.», ДП «Переяслав-Хмельницьке лісове господарство» (зміни до кол. договору), ФГ «Калита», ТОВ СП «Нібулон» (зміни до кол. договору), Звіроплемгосп, Переяслав-Хмельницький районний територіальний центр соціального обслуговування(надання соціальних послуг), КОЦСПР дітей «Переяслав» (зміни до кол. договору), СП ТОВ «Нива Переяславщини» (зміни до кол. договору), ТОВ «Тіволі Фюр», ПрАТ «Переяславський ЕКХП» (зміни до кол. договору).

Проведено засідання робочих груп з питань дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати і легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення підприємствами, установами та організаціями району

21 листопада 2019 року відбулося чергове засідання робочих груп з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати і легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під керівництвом заступника голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Анни Скляренко за участю представників Пенсійного фонду, податкової,  управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Згідно порядку денного розглянуті питання дотримання законодавства про оплату праці, нарахування  заробітної плати в розмірі не менше мінімального.

 З метою вжиття дієвих заходів керівники підприємств, які нарахували заробітну плату найманим працівникам у розмірі нижче законодавчо встановленого мінімуму надали письмові пояснення щодо причин відповідного нарахування.

Прийнято рішення і надалі здійснювати моніторинг дотримання норм трудового законодавства суб’єктами господарської діяльності.

Інф. управління соціального захисту населення РДА

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ПЕРЕЯСЛАВ–ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ПИТАНЬ ПРИЗНАЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ, НАДАННЯ НАСЕЛЕННЮ ПІЛЬГ, ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ТА СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

19 листопада 2019 року під головуванням заступника голови адміністрації Анни Скляренко було проведено засідання комісії Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року №848 «Про спрощення порядку надання житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово–комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами), було розглянуто питання про надання житлової субсидії, а саме:

І. Про надання житлової субсидії сім`ям в складі яких є зареєстровані, але фактично не проживають – 79сім’ям.

ІІ. Про призначення житлової субсидії особам дохід яких менше мінімальної заробітної плати/не сплата ЄСВ - 41 сім’ям.

ІІІ. Про призначення житлової субсидії на підставі договору найму
–11 сім’ям.

ІV. Про призначення житлової субсидії у випадку коли особа або член домогосподарства надають соціальні послуги – 4 сім’ям.

V. Про надання житлової субсидії внутрішньо переміщеним особам (п.74 Положення  про порядок призначення та надання  населенню субсидій).- 3 сім’ям.

VІ. Про призначення житлової субсидії у разі коли особа або член домогосподарства перебувають у складних життєвих обставинах – 2сім᾽ям.

VІІ. Про надання житлової субсидії на понаднормову плащу житла – 17 сім’ям.

VIIІ. Про перевірку фактичного проживання та відомостей, наданих  внутрішньо переміщеним особам для призначення (відновлення) або відмову в призначенні соціальної виплати (в т.ч.пенсій).- 9сім’ям.

 ІХ. Про призначення соціальної допомоги малозабезпеченим сім»ям з врахування конкретних обставин, що склались в сім’ях заявників керуючись ст..23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України  «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2003р. №250 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім᾽ям».-3сім’ям.

Інф. управління соціального захисту населення РДА

Більше статей...

 1. ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ПЕРЕЯСЛАВ–ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ПИТАНЬ ПРИЗНАЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ, НАДАННЯ НАСЕЛЕННЮ ПІЛЬГ, ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ТА СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ
 2. Відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших грошових виплат
 3. Проведено засідання робочих груп з питань дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати і легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення підприємствами, установами та організаціями району
 4. ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ПЕРЕЯСЛАВ–ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ПИТАНЬ ПРИЗНАЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ, НАДАННЯ НАСЕЛЕННЮ ПІЛЬГ, ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ТА СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ