Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Збір ранньої групи сільськогосподарських культур

Станом на 10 липня 2019 року господарства Переяслав-Хмельницького району проводять збір ранньої групи сільськогосподарських культур.

Всього до збирання ранніх сільськогосподарських культур 15,3 тисячі гектарів,  в тому числі зернових 12,65 тисяч гектарів, та 2650 гектарів озимого ріпаку.

Зібрано ранніх зернових та зернобобових культур на площі 2900 гектарів (23%), валовий збір становить 10250 тонн при середній урожайності 35,3 ц/га:

- в тому числі горох 900 га -  намолочено 2250 тонн, урожайність 25 ц//га, озима пшениця 1000 га -  намолочено 5000 тонн, середня урожайність становить біля 50 ц/га, озимий ячмінь зібрано на площі 200 га, урожайність 30 ц/га,  ярий ячмінь зібрано  на площі 250 га -  намолочено 750 тонн,  урожайність 30 ц/га.

Крім цього зібрано 1500 га озимого ріпаку (57%), урожайність 30 ц/га.

Господарства для збору урожаю ранньої групи сільськогосподарських культур забезпечені паливо-мастильними матеріалами та технікою.

В господарствах району нараховується більше 150 комбайнів різних марок, з яких 89 знаходиться у великих сільськогосподарських підприємствах та 68 комбайнів мають фермерські господарства.

Комбайнів іноземного виробництва господарства району мають більше 50.

На зборі ранньої групи сільськогосподарських культур працює 62 комбайни.

Всі господарства району готові до приймання та доочистки зерна, для цього в районі є три елеватори, а саме:

- Перевантажувальний термінал Філія «Переяславська» товариства з обмеженою відповідальністю сільськогосподарського підприємства «Нібулон»;

- Приватне акціонерне товариство «Переяславський Експериментальний Комбінат Хлібопродуктів»;

- Товариство з обмеженою відповідальністю «Переяслав-Хмельницький комбікормовий завод», крім цього в господарствах є 16 сушильних комплексів.

Відбулося навчання з питань підвищення кваліфікації працівників сільськогосподарських підприємств району

4 квітня 2019 року представниками Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації в залі засідань адміністрації спільно з Переяслав-Хмельницьким районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області відбулося навчання з питань підвищення кваліфікації працівників сільськогосподарських підприємств району (СП ТОВ «Нива Переяславщини», ПО а/ф «Україна», ТОВ «Саланг-Агро», ПП «Євросем», ТОВ «Стейк Агро»), робота яких пов’язана з організації та безпосереднім проведенням робіт із транспортування, зберігання, застосування, торгівлі пестицидами та агрохімікатами.

Комісія в складі фахівців Валентини Неїжко, Олени Вовк та Володимира Безрука розглянула перелік документів, наданих суб’єктами господарювання району та провела навчання із працівниками.  

Відділ агропромислового розвитку
райдержадміністрації


Встановлення нерестова весняно-літня заборона

Розпорядженням Київської обласної державної адміністрації від              28 березня 2019 року № 195 затверджено План Заходів, щодо боротьби з порушенням правил рибальства та незаконним заняттям рибним або іншим добувним промислом водних біоресурсів у Київській області в нерестовий період 2019 року.

Так, з 29 березня 2019 року встановлюється нерестова весняно-літня заборона. Тривалість заборони відрізняється залежно від водойми. Так, у всіх водосховищах і озерах з затоками, протоками заборона триває по 6 червня (включно), у всіх річках та їх кореневих водах - по 17 травня, у новостворених водних об’єктах, а також у придатковій системі річок та інших водних об’єктах - по 26 червня.

У цей період забороняється пересування плавзасобів (човнів), промислове рибальство, здійснення підводного полювання, проведення днопоглиблювальних, вибухових та інших видів робіт, добування будівельних матеріалів у місцях масового нересту водних біоресурсів.

Дозволяється любительське та спортивне рибальство до 3 кг риби на одну особу, однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега у дозволених місцях.

З картою нерестовищ та з переліком місць, визначених для любительського та спортивного рибальства у період весняно-літньої заборони можна ознайомитись за наступним посиланням: https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=132aqm0JFNDX8bhi0Qee6aT7ApRU&ll=50.581668410442454%2C30.96920136468964&z=8

В.о.начальника відділу
агропромислового розвитку                                                      К. ТАРАСЮК
 

 

Внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства

Відділ агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 30.01.2019 № 91 внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.07.2005 № 587.
Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства. Документ розроблений Міністерством аграрної політики та продовольства України відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України.
Прийняття постанови дозволить удосконалитимеханізм використання коштів за бюджетною програмою 2801350 «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними», який на сьогодні потребує внесення відповідних змін з метою забезпечення своєчасного отримання суб’єктами господарювання бюджетних коштів.
За більш детальною інформацією звертатись до відділу фінансово-кредитного забезпечення департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації за телефоном (044) 234-45-87.
 

Внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва

Відділ агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 30.01.2019 № 110 викладено у новій редакції Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107..
Удосконалено та деталізовано механізм надання державної підтримки за напрямами, які фінансувались у попередньому році:
- збільшено розмір дотації за утримання корів з 750 до 900 гривень за одну голову (двічі на рік);
- надано можливість скористатись державною підтримкою за вирощування молодняку великої рогатої худоби, у тому числі й закупленого.
Крім цього доповнено новим напрямом державної підтримки, а саме:
- часткове відшкодування сільськогосподарським товаровиробникам вартості будівництва та реконструкції підприємств із зберігання та переробки зерна.
Пропозиція фінансування за цим напрямом обумовлена тим, що в Україні сьогодні існує брак потужностей із зберігання зерна. Загальний вал зерна, включаючи олійні культури, який підлягає зберіганню становить більше 90 млн. тонн, а сертифіковані зернові склади мають загальну потужність одночасного зберігання 42 млн. тонн зерна. Сільськогосподарські товаровиробники всіх форм власності мають додатково потужності одночасного зберігання зерна на 20 млн. тонн.
У зв’язку з цим існує необхідність у збільшенні потужностей із одночасного зберігання та переробки зерна безпосередньо у сільськогосподарських товаровиробників, що забезпечить створення у 2019 році додатково потужностей із одночасного зберігання зерна на 2 000 тис. тонн та на 5% збільшить існуючі потужності.
За більш детальною інформацією звертатись до відділу фінансово-кредитного забезпечення департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації за телефоном (044) 234-45-87.

До уваги сільгоспвиробників та експортерів рослинної продукції

Основними завдання служби в галузі фітосанітарії є охорона рослинних багатств країни та контроль фітосанітарного стану рослинної продукції, що вивозиться. Існує ряд міжнародних документів, що регулюють міжнародну торгівлю продукцією рослинного походження з метою запобігання розповсюдження особливо небезпечних шкідливих організмів.  
01 липня .2017 року набрали чинності рішення Ради Євразійської економічної комісії № 157 від 30.11.2016. «Про затвердження Єдиних карантинних фітосанітарних вимог, які пред’являються до підкарантинної продукції та підкарантинним об’єктам на митному кордоні та на митній території Євразійського економічного союзу», № 158 «Про затвердження єдиного переліку карантинних об’єктів Євразійського економічного союзу» та № 159 «Про затвердження Єдиних правил і норм забезпечення карантину рослин на митній території Євразійського економічного союзу». (з текстом цих документів  можна ознайомитись  на офіційному сайті Держпродспоживслужби в розділі міжнародне співробітництво-фітосанітарія-фітосанітарні вимоги країн, за посиланням: http://www.consumer.gov.ua/ContentPages/Fitosanitarni_Vimogi_Krain/89)
Однією з вимог ЄАЕС, яка ускладнює експорт з України певних рослин та продуктів рослинного походження, є вимога щодо походження цих продуктів із  зон вільних від певних організмів для певного об’єкта регулювання. Так, зокрема,  згідно з рішенням № 157 імпорт картоплі до країн ЄАЕС повинен здійснюватись відповідно до пунктів 22-24 розділу ІІІ та пункту 1 таблиці 2 Єдиних карантинних фітосанітарних вимог, які пред’являються до підкарантинної продукції та підкарантинних об’єктів на митному кордоні та на митній території Євразійського економічного союзу, а насіннєвої картоплі – відповідно до пунктів 18,19 та пунктів 13,14  таблиці 1 вказаних Єдиних карантинних фітосанітарних вимог. З огляду на вищезазначене, експорт картоплі до Республіки Білорусь повинен здійснюватись виключно із місць виробництва або виробничих ділянок вільних від картопляної молі (Phthorimaea operculella), картопляного жука блошки (Epitrix cucumensis), золотистої картопляної нематоди (Globodera rostohiensis), блідої картопляної нематоди (Globodera pallida) та інших карантинних шкідливих організмів передбачених вимогами.
При здійсненні експорту деревини до Туреччини враховуються вимоги  Положення Про карантин рослин Турецької Республіки, а саме походження  з виробничих ділянок вільних від вусачів ( Monochamus spp.), смолівок (Pissodes nemorensis, P. strobi, P. terminalis, P. Castaneus) та заболонників (Scolytus morawitzi).
 При намірах експортувати до Китаю зерно ячменю, сої, чи кукурудзи необхідно забезпечити виконання ряду фітосанітарних вимог зазначених в Протоколах фітосанітарних та інспекційних вимог, які були підписані між Генеральною адміністрацією  нагляду  за якістю, інспекції та карантину Китайської Народної Республіки та Міністерством аграрної політики та  продовольства України.
З метою врегулювання питання встановлення зон, ділянок та/або місць виробництва вільних від певних видів шкідливих організмів та відповідно до  ст.31 Закону України “Про карантин рослин” розроблено  “Порядок офіційного встановлення та/або підтримання статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів, позбавлення такого статусу, його поновлення та інші умови офіційного встановлення місця виробництва або виробничої ділянки”,  затверджений  наказом Міністерства аграрної політики та продовольства  України від 07.08.2012 за № 487.
З метою реалізації фітосанітарних вимог сільгоспвиробникам та експортерам пропонується провести роботу по встановленню ділянок та/або місць виробництва, вільних від конкретних шкідливих організмів для певного об’єкта регулювання, якщо такий захід вимагає країна імпортер. Форма заяви та процедура затверджена наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України, за посиланням: (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1444-12)
Для встановлення статусу місця виробництва або виробничої ділянки вільної від зазначеного шкідливого організму суб’єктом господарювання до територіального органу Держпродспоживслужби подається:
-           заява про встановлення та/або підтримання офіційного статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів (у додатковій інформації заяви необхідно зазначити перелік шкідливих організмів відносно яких планується офіційно встановити вільне місце виробництва або виробничу ділянку);
-           копія плану земельної ділянки (витягу з документації із землеустрою), на якій планується офіційне встановлення місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів;
-           копія документа, який засвідчує право власності або користування (у тому числі оренди) на земельну ділянку, на якій планується офіційне встановлення місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів;
-           документ, що підтверджує внесення плати за обстеження посівів сільськогосподарських культур, плодових культур, розсадників, промислових садів, присадибних ділянок та лісосмуг щодо виявлення карантинних організмів.
За результатами розгляду заяви та проведених заходів, що здійснюються протягом 10 робочих днів у вегетаційний період відповідним  наказом присвоюється та/або поновлюється офіційний статус місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів, відповідно до Порядку, присвоюється реєстраційного номера.
У наказі про присвоєння офіційного статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів, з переліком заходів, що підлягають обов’язковому виконанню для підтримання статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів, зазначаються:
-            реєстраційний номер місця виробництва або виробничої ділянки;
-            найменування (прізвище, ім’я, по батькові), місцезнаходження (місце проживання), код згідно з ЄДРПОУ (реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті) власника (користувача) місця виробництва та/або виробничої ділянки;
-           місцезнаходження та площа місця виробництва та/або виробничої ділянки;
-           перелік заходів, що підлягають обов’язковому виконанню особою для підтримання статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів.
 
Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області
провідний спеціаліст відділу карантину управління фітосанітарного контролю
Олег Кутовець

Семінар «Актуально про податково-облікові новації 2019року»

Відділ агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації повідомляє про те що З нагоди Міжнародного жіночого дня Інститут обліку і фінансів запрошує Вас на святковий семінар «Актуально про податково-облікові новації 2019 року» та дарує 80-відсоткову знижку!

Семінар відбудеться 4 березня 2019 року о 10:00год.

Місце проведення: актова зала Інституту аграрної економіки (м.Київ, вул. Героїв Оборони, 10, пов. 3, кім. 317)

Кількість місць обмежена! Встигніть зареєструватися!

Інститут обліку і фінансів

www.iaf.kiev.ua

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Моб           (093) 259-01-23

Тел/факс  (044) 259-01-24

                 (044) 259-01-25

НАЙМАШТАБНІШИЙ СЕМІНАР ВІД КОМПАНІЇ STOLER

Відділ агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації повідомляє про те, що компанія Stoler запрошує на наймаштабніший семінар на тему: «Фізіологія, живлення і біологія – 3 кити життя рослин», який відбудеться 20 лютого о 10:00  м. Київ, Броварський пр-т, 15, Міжнародний виставковий центр, конференц-зал №1 (2-й поверх, вхід 1А)

Реєстрація за посиланням: РЕЄСТРАЦІЯ