Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!До уваги виборців!

Підставою реалізації виборцем свого права голосу на виборах є його включення до списку виборців на виборчій дільниці.

Виборець, включений до списку виборців на звичайній виборчій дільниці, має можливість реалізувати право голосу на виборах Президента України шляхом отримання виборчого бюлетеня за умови пред'явлення одного з таких документів:

-         паспорта громадянина України у вигляді паспортної книжечки або у вигляді картки

-         військового квитка (виключно для військовослужбовців строкової служби)

-         тимчасового посвідчення громадянина України.

Наголошуємо, що вимагання членом дільничної виборчої комісії при видачі виборчого бюлетеня інших документів, крім зазначених вище, наприклад, довідки про реєстрацію місця проживання виборця; витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання; посвідчення, що підтверджує тимчасову зміну місця голосування виборця, тощо є неприпустимим.


Виборчий процес триває

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 26 листопада  2018 року №2631-VIII призначено чергові вибори Президента України на неділю,  31 березня 2019 року.

На сьогоднішній день  виборчий процес вже триває. Переяслав-Хмельницький район відноситься до одномандатного виборчого округу №98, центр якого є місто Яготин, вул.Незалежності, 81.

Отже, не пізніше, як за вісім днів до дня голосування всім виборцям району, які є зареєстровані, принесуть іменне запрошення на вибори. У цьому запрошенні Вам повідомлять про включення до попереднього списку виборців Вашої виборчої дільниці, адресу дільничної виборчої комісію, її номер телефону і розпорядок роботи, а також про час і місце голосування. Виборцям, щодо яких у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно (НСП), одночасно повідомляється, що їм буде надана можливість проголосувати за місцем перебування (вдома). Якщо Вас запросили і Ваші прізвище, ім'я, по батькові вказані правильно, значить все у Вас добре. А якщо Вас не запросили, це привід прийти самому і вияснити причину. Вас радо будуть чекати у виборчій  дільничній комісії та ми — відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації. Ми знаходимося у приміщенні Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, за адресою: Переяслав-Хмельницький, вул.Богдана Хмельницького, 53,телефон 5-14-33. Приходити потрібно з паспортом.

На виборчих дільницях будуть знаходитись попередні списки виборців, з якими Ви маєте право ознайомитися і перевірити правильність внесених до них відомостей. Ви, як виборець, можете звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців не пізніше 25 березня 2019 року із заявою про уточнення попереднього списку виборців, а також про включення або виключення зі списку себе або інших осіб.  Заяви подані пізніше не розглядатимуться.

Тим виборцям, які не здатні самостійно пересуватися, але в списках у них немає відмітки “НСП”, рішенням дільничної комісії на підставі їх заяви та довідки медичної установи про стан здоров'я надається можливість проголосувати за місцем перебування (вдома). Така заява разом з довідкою повинна бути надіслана поштою або передана іншими особами до дільничної комісії до 20 години останньої п'ятниці перед днем голосування.

Законодавство забезпечує можливість тимчасово змінити місце голосування за п’ять днів до виборів, не змінюючи виборчу адресу. Таке право є у  громадян, які в день голосування перебуватимуть далеко від свого місця проживання (відрядження, лікування тощо). Для цього необхідно звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців в місці свого тимчасового перебування з відповідною заявою. Цим виборцям буде змінено на час виборів місце їх голосування, а саме виборчу дільницю. У списках нової дільниці з'являться їхні прізвища із зазначенням номера посвідчення, виданого відділом ведення Державного реєстру виборців. Особливістю є те, що якщо приїжджий виборець змінив своє місце голосування, але все таки раптом вирішить голосувати вдома, то у нього це не вийде поки він не здасть видане йому посвідчення в той відділ, який його видав.Але знову ж таки все це можливо тільки до 25 березня, оскільки в цей день реєстр виборців починає формування уточнених списків за якими і буде проводитися голосування. Якраз в уточнений список виборців, включаються громадяни, що змінили місце голосування за власними заявами.

Всі члени дільничних  комісій, тобто до 25 березня 2019 року, подають заяви в наш відділ про тимчасову зміну місця голосування для включення їх до списку виборців на тій дільниці, де вони будуть працювати в день голосування.

Є гарантія, що на старому місці вони теж не проголосують. Зараз списки виборців практично формуються в ЦВК. Хоча органи ведення Реєстру виготовляють списки, але це лише їх матеріалізація на паперових носіях з електронних файлів, які формуються засобами автоматизованої системи Реєстру. Функціонуюча в Реєстрі підсистема виявлення «двійників» унеможливлює включення одного і того ж виборця до списків на різних дільницях.

Щоб не залишитися осторонь від виборів, і щоб Ваше ім'я було вписане  у  списки виборців потрібно зовсім небагато — перевірити себе і своїх близьких у цих списках. А це можна зробити вже сьогодні. Тим самим Ви внесете свій внесок в гідне проведення виборів Президента України. Ну і не забудьте, звичайно прийти проголосувати, адже результат виборів 31 березня 2019 року  залежить лише від Вас, шановний виборцю.

Відділ ведення Державного реєстру виборців
апарату райдержадміністрації

 

 

 

Шановні жителі Переяслав-Хмельницького району!

Як відомо, 31 березня 2019 року мають відбутися чергові вибори Президента України. З метою виготовлення якісних списків виборців Центральна виборча комісія пропонує перевірити дані про себе у Державному реєстрі виборців. Для цього на офіційному сайті ЦВК у розділі “Державний реєстр виборців” є закладка “Особистий кабінет виборця”. Зайдіть в нього, натисніть “реєстрація” і внесіть обов’язкову для заповнення поля інформацію. Через деякий час отримаєте відповідь на вказану вами електронну адресу.

Якщо немає доступу до інтернету, зверніться з паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації за адресою: м.Переяслав-Хмельницький, вул.Богдана Хмельницького, 53, кабінет №14.

         Довідки за телефоном 5-14-33.

         Скористайтесь своїм виборчим правом.

 

          

Шановні виборці Переяслав-Хмельницького району!

На неділю 31 березня 2019 року постановою Верховної Ради України від 26.11.2018 року №2631-VII   призначено чергові вибори Президента України. З метою підвищення    якості і достовірності списків виборців, запрошуємо  вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.
Особливо це стосується виборців: які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто; змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду; мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли); виборців, колишніх військовослужбовців строкової чи контрактної служби; громадян, що повернулися з місць позбавлення волі; громадян, що були вимушені переселитись з окупованої Автономної Республіки Крим чи зони проведення АТО.
Зробити це можливо:
-  особисто завітавши до відділу ведення Державного реєстру виборців, який знаходиться за адресою: м.Переяслав-Хм., вул.Б.Хмельницького, 53 (в приміщенні РДА) кабінет №14. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 5-14-33;
- скориставшись сервісом “Особистий кабінет виборця”, на сайті Державного реєстру виборців в мережі інтернет за прямим посиланням www.drv.gov.ua/apex/f?p=111:200. Після нескладної реєстрації (вказавши особисту електрону пошту, ПІБ, дату народження та адресу реєстрації) на вказану вами електронну пошту надійде відповідь з результатом перевірки. Додатковою перевагою цього сервісу є те, що в разі відсутності вас в Реєстрі, чи наявності помилок в ваших ідентифікаційних даних, вам не потрібно нікуди звертатись. Система автоматично сформує доручення відділу ведення ДРВ, за яким ми проведемо додаткову перевірку та внесемо необхідні виправлення до Реєстру.
Кожен виборець, який в день чергових виборів Президента України буде знаходитись поза межами населеного пункту, в якому зареєстроване його місце проживання, і не може проголосувати на тій виборчій дільниці, до якої відноситься його виборча адреса, може тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси.
Для цього необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати(проживати) виборець у день виборів. При собі потрібно мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України) та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування (наприклад: довідка з місця роботи, довідка сільської ради про місце проживання, документ про право власності на житло, виклик на заліково-екзаменаційну сесію тощо).
Для виборців, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях  у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, досить пред’явити тільки паспорт.
Заяви будуть прийматися відділом ведення Державного реєстру виборців з 31 грудня 2018 року.
 
 

До уваги виборців з Луганської та Донецької областей!З метою забезпечення реалізації та захисту виборчих прав громадян України, виборча адреса (зареєстроване місце проживання) яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, враховуючи положення статті 1 Закону України “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях”, Закону України “Про Державний реєстр виборців” Центральна виборча комісія 05 вересня ц.р. своєю постановою за № 129 внесла зміни до Порядку тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси, затвердженого постановою ЦВК від 13 вересня 2012 року № 893 “Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси”.
Відповідно до зазначеної постанови виборці, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначаються Президентом України у порядку, передбаченому Законом України “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях”, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.
Громадяни України — переселенці з тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей, що проживають без реєстрації в Переяслав-Хмельницькому районі  можуть реалізувати свої виборчі права  на чергових виборах Президента України, проголосувати в день виборів шляхом звернення з паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації про зміну адреси місця голосування. Заяву можливо буде розглянути з дня початку виборчого процесу, а подати її до органу ведення Реєстру не пізніше, ніж за 5 днів до дня голосування. Зауважимо, що за результатом розгляду заяви про тимчасову зміну місця голосування виборцю видається посвідчення, що є підставою взяти участь у голосуванні на відповідній виборчій дільниці.
Телефон для довідок 5-14-33.
 
 
 
 

Про деякі питання забезпечення реалізації громадянами України права на отримання інформації з Державного реєстру виборців

З метою забезпечення реалізації права на отримання інформації з Державного реєстру виборців громадянами України, виборча адреса яких належить до території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, окремих територій Донецької та Луганської областей, де не функціонують органи ведення Державного реєстру виборців, Центральною виборчою комісією прийнято постанову від 20 травня 2016 року №125 “Про деякі питання забезпечення реалізації громадянами України права на отримання інформації з Державного реєстру виборців”. Даною постановою встановлено, що у разі особистого звернення громадянина України, виборча адреса якого належить до території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, окремих територій Донецької та Луганської областей, де не функціонують органи ведення Державного реєстру виборців, з письмовим запитом щодо змісту його персональних даних у Державному реєстру виборців у встановленому частинами першою або другою статті 21 Закону України “Про Державний рестр виборців” порядку до органу ведення Реєстру не за своєю виборчою адресою цей орган надсилає на всказану в запиті адресу персональні дані запитувача з дотриманням вимог частини третьої зазначеної статті;
у разі звернення такого громадяна згідно з пунктом 1 частини четвертої статті 21 Закону з письмовим запитом про надання інформації щодо персональних даних осіб, які внесені до Реєстру, повноваження якого не поширюються на територію, до якої належить зазначена виборча адреса, цей орган надсилає відповідь на запит  на вказаному в ньому адресу з дотриманням вимог частини третьої зазначеної статті 21 Закону;
у разі невідповідності зазначених у запиті ідентифікаційних персональних даних чи виборчої адреси суб'єкта звернення даним про нього у Реєстрі орган ведення Реєстру надсилає на вказану в запиті адресу відмову в задоволенні запиту із зазначенням підстави відмови.
Шановні виборці, звертаємо Вашу увагу, що на офіційному сайті (www.drv.gov.ua) функціонує програмний ресурс “особистий кабінет виборця”.
В особистому кабінеті виборця, Ви зможете перевірити інформацію про своє включення (не включення) до Державного реєстру виборців. Для цього, навіть, не потрібно виходити з власної оселі, за умови наявності доступу до глобальної інформаційної мережі Інтернет. Для цього у розділі “Перевірити дані у Реєстру” необхідно заповнити всі поля у формі запиту достовірними даними про виборця. Повідомлення щодо результатів Вашого запиту надійде на Вашу електронну пошту.
Також ви можете здійснити пошук виборчої дільниці за номером, фразою або адресою. Забезпечено зворотній зв'язок (повідомлення, запитання, побажання щодо роботи сервісу та повідомлення щодо неточностей в адресному реєстрі). Ви можете отримати інформацію про поштові адреси у форматі відкритих даних.
У разі зверненя до відділу при собі мати:
 паспорт громадянина України, або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа недавно набула громадянства України) та копії відповідних документів.
м.Переяслав-Хмельницький, вул.Богдана Хмельницького, 53
тел. 5-14-33

Відділ ведення ДРВ апарату
Переяслав-Хмельницької РДА


 

Новини Державного реєстру виборців

    26 вересня 2018 року в місті Києві у рамках співпраці Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні відбувся тренінг “Взаємодія органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями”, в якому взяли участь працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації
   У ході заходу було розглянуто такі основні питання як, повноваження органів Державного реєстру виборців та виборчих комісій, засади та суб’єкти виборчого процесу, напрямки взаємодії органів Державного реєстру виборців та виборчих комісій, особливості передачі інформації до Центральної виборчої комісії під час підготовки та проведення місцевих виборів. Учасники навчання також взяли участь у моделюванні голосування, під час якого мали змогу детально ознайомитись з тим, як працює дільнична виборча комісія зі списком виборців у день голосування.
   За підсумками навчання працівники органів ведення Державного реєстру виборців отримали відповідні сертифікати.

  

Виборцям з Донецької та Луганської областей

У зв’язку з неможливістю виконання окремими органами ведення Державного реєстру виборців, утвореними в Донецькій та Луганській областях, своїх повноважень через ситуацію, що склалася в указаних регіонах України, відповідно до Закону України "Про Державний реєстр виборців" та з метою забезпечення реалізації конституційних виборчих прав громадян України,  Центральною  виборчою комісією прийнята постанова  від 06 жовтня 2014 року № 1495 " Про деякі питання забезпечення ведення Державного реєстру виборців стосовно громадян України, виборча адреса яких належить до території Донецької та Луганської областей". Цією постановою органам ведення Державного реєстру виборців для забезпечення виконання вимог статей 19, 20 Закону України "Про Державний реєстр виборців"  надано  доступ у режимі записування до записів Реєстру стосовно виборців, виборча адреса яких належить до території, на яку поширюються повноваження органів ведення Реєстру Донецької та Луганської областей, що тимчасово не здійснюють ведення Реєстру:

- включення виборця до Державного реєстру виборців.

- зміни його персональних даних у Реєстрі.

 Заява виборця, виборча адреса якого відноситься до території Донецької та Луганської областей, щодо включення до Реєстру, зміни його персональних даних у Реєстрі приймається будь-яким органом ведення Реєстру, що здійснює ведення Реєстру, в установленому статтями 19 та 20 Закону України "Про Державний реєстр виборців"  порядку.

Орган ведення Реєстру, до якого надійшла заява виборця щодо включення до Реєстру чи внесення змін до його персональних даних у Реєстрі, здійснює її розгляд відповідно до Закону.

 

- зміну виборчої адреси виборця.

Для зміни виборчої адреси на нову, яка знаходиться за межами Донецької та Луганської областей, виборець звертається до органу ведення Реєстру за новою виборчою адресою. У разі визнання такої заяви обґрунтованою керівник органу ведення Реєстру приймає рішення про звернення засобами автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців"  до органу ведення Реєстру за попередньою виборчою адресою виборця стосовно необхідності внесення змін щодо його виборчої адреси.

Крім того слід зазначити, що виборці з Донецької та Луганської областей  із документом, що посвідчує особу, особисто можуть звернутися із запитом до органу ведення Реєстру за місцем перебування для роздруку персональних даних, що містяться у записі Державного реєстру виборців.

Досить часто такі письмові дані необхідні для оформлення виборцями з Донецької та Луганської областей паспортних документів в підрозділах Державної міграційної служби України. Також інформація про виборця може бути надана органом ведення Реєстру за зписьмовим запитом Державної міграційної служби. Тобто особистого візиту такого виборця до органу ведення Реєстру не потрібно.

 Нагадуємо тим, хто бажає перевірити свої дані в Державному реєстрі виборців або внести запис про себе до нього, що відділ ведення Державного реєстру виборців знаходиться на першому поверсі адмінбудинку районної державної адміністрації по вул.Богдана Хмельницького,  53 (тел.: 5-14-33).