Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!ЗАТВЕРДЖЕНО ПРОТИЕПІДЕМІЧНІ ЗАХОДИ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ

Уряд затвердив Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів.

Відповідним рішенням, прийнятим на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів 14 вересня, встановлено додаткові вимоги щодо протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину у зв’язку з поширенням на території України COVID-19.

Документ, зокрема, передбачає: проводитиметься опитування щодо наявності симптомів респіраторних захворювань та температурний скринінг усім особам, які заходять до приміщень для голосування та приміщень виборчих комісій.

На вході до приміщення виборчої комісії, приміщення для голосування повинні знаходитися антисептики для рук. Також мають бути обладнанні місця для централізованого збору та утилізації засобів індивідуального захисту.

У приміщеннях буде нанесена розмітка, що вказує на дотримання дистанції не менше 1 метра. Потоки виборців, на вхід та на вихід, повинні бути розділені. Крім того, рекомендується у приміщенні одночасне перебування виборців з розрахунку не більше трьох осіб на один стіл для видачі бюлетенів.

Стільці, столи, меблі, які використовуються виборчої комісією повинні бути виготовлені з матеріалів, які можна продезінфікувати. Використання тканини на столах не дозволяється.

Члени виборчої комісії повинні дотримуватись фізичного дистанціювання. Тобто сидіти на відстані не менше 1 метра один від одного, або застосовувати фізичні бар’єри, наприклад, прозорі екрани.

Протирання дверних ручок, поручнів, сидіння тощо дезінфікуючими засобами потрібно проводити не рідше одного разу на 2 години, а вологе прибирання приміщення – не рідше одного разу на 4 години. Оброблювати окремі частини виборчих скриньок також можна, але потрібно не допустити потрапляння речовини та засобів дезінфекції  усередину виборчої скриньки.

Виборці повинні дотримуватись протиепідемічних заходів, обробити руки дезінфікуючими засобами перед входом до приміщення,  перебувати у респіраторі або захисній масці. При цьому члени виборчої комісії можуть звернутися до виборців з проханням тимчасово зняти маску для підтвердження особи.

Рекомендовано не брати дітей до виборчих дільниць. І користуватися особистою ручкою.

Виборці, які перебувають на самоізоляції, можуть здійснювати голосування за місцем перебування. Для цього потрібно не пізніше 20 години останньої п’ятниці перед днем виборів подати заяву з доданою довідкою медустанови про стан здоров’я (перебування на самоізоляції). У день голосування таким виборцям необхідно самостійно, не передаючи в руки членам виборчої комісії, показати документ, який підтверджує особу та громадянство України. Члени комісії, які забезпечують голосування за місцем перебування мають бути в масках, рукавичках, захисному щитку. І після кожного відвідування проводити утилізацію засобів захисту.

Слід зазначити, що засоби захисту повинні мати усі члени виборчої комісії, офіційні спостерігачі, поліцейські, працівники органів, закладів, установ, на території яких розміщені приміщення для голосування та приміщення виборчих комісій.

У разі виявлення випадку COVID-19 в одного із членів виборчої комісії, всі інші члени виборчої комісії можуть продовжувати виконувати свої функції при відсутності симптомів респіраторних захворювань.

У разі наявності контакту з хворим без застосуванням засобів індивідуального захисту, такі члени виборчої комісії направляються на самоізоляцію в порядку, встановленому законодавством.

До роботи на спеціальних виборчих дільницях, утворених у стаціонарних закладах охорони здоров’я та в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах, членам виборчої комісії, офіційним спостерігачам, поліцейським рекомендується не пізніше ніж за 72 години до дня виборів пройти тестування на наявність COVID-19 методом ПЛР.

Після завершення підрахунку голосів, передачі протоколів та бюлетенів для голосування у приміщенні виборчої комісії проводиться заключна дезінфекція.

Крім того, прийнятим документом доповнюється перелік осіб, яким дозволений в’їзд на територію України на час дії карантину: офіційними спостерігачами від іноземних держав та міжнародних організацій, які вестимуть спостереження за ходом виборчого процесу відповідних виборів.

https://www.kmu.gov.ua/news/zatverdzheno-protiepidemichni-zahodi-pid-chas-provedennya-viborivДО ВІДОМА ВИБОРЦІВ - ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ 2020

         25 жовтня 2020 року відбудуться чергові місцеві вибори, у зв’язку з чим кожен громадянин України, якому на день голосування виповнилося 18 років і який, відповідно до статті 70 Конституції України має право голосу, буде мати можливість реалізувати своє виборче право.  

         Відповідно до Закону України «Про Державний реєстр виборців», згідно з статтею 8, керуючись пунктом третім та четвертим, та згідно з Постановою ЦВК № 88 від 18.05.2020 «Про порядок розгляду звернення виборців щодо зміни виборчої адреси відповідно до частини третьої статті 8 Закону України про «Державний реєстр виборців», зі змінами внесеними постановою ЦВК від 24 липня 2020 року № 145, кожен виборець, незалежно від реєстрації місця проживання, або відсутності відмітки про реєстрацію місця проживання, тобто (зняті з реєстрації місця проживання) зможе за власним зверненням звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців, стосовно зміни своєї адреси, за якою зареєстроване місце проживання (згідно з паспортом) на іншу адресу, або звернутись з заявою для визначення нової адреси, у разі, якщо громадянин знятий з реєстрації місця проживання, для визначення йому іншої адреси у межах території, на яку поширюються повноваження відділу ведення, у зв’язку з чим надається змога виборцям визначитися з їхніми новими адресами для голосування на момент проведення місцевих виборів. 

         Для зміни адреси,  яка згідно з відміткою в паспорті на даний час являється  зареєстрованим місцем проживання громадянина,  на іншу адресу,  яка буде новим місцем  фактичного проживання, а відтак і новим місцем  для голосування, громадянину необхідно буде  подати заяву до відділу ведення Державного реєстру виборців в паперовій або електронній формі до 10 вересня включно. Під час подання заяви в паперовій формі до органу ведення Державного реєстру виборців, особа повинна пред’являти паспорт громадянина України у вигляді паспортної книжечки або ID-картки з довідкою про реєстрацію місця проживання. Заява в паперовій формі може бути подана виборцем особисто, або через уповноважену особу, повноваження якої оформлено відповідно до законодавства.   Для зміни адреси, громадянам, які виявили бажання голосувати за іншою адресою, за якою фактично на даний час проживають, але мають відмітку в паспорті про зняття з попередньо зареєстрованого місця проживання, (зняті з реєстрації) необхідно подати заяву не пізніше ніж на п’ятий день з дня початку виборчого процесу, який розпочнеться за 50 днів до дня голосування, до відділу ведення Державного реєстру виборців в паперовій або електронній формі. У заявах потрібно вказувати адресу житла, за якою громадянин фактично проживає та яку просить визначити його новою адресою, відповідно до якої він визначає собі виборчу дільницю для голосування. Документи, що обгрунтовують визначення нової адреси, тепер до заяви додавати не потрібно.

         УВАГА Громадяни, яким на день проведення місцевих виборів буде визначено іншу адресу для голосування, ніж та адреса за якою зареєстроване їхнє місце проживання, згідно паспорту, зможуть звернутися до органу ведення Реєстру з новою заявою не раніше ніж через рік після дати внесення до Державного реєстру виборців останньої зміни адреси такого виборця. 

         За довідками можна звернутися по тел. (045 67) 5-14-33, до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації.  

 

До уваги ! Новини законодавства з питань Державного реєстру виборців

В червні ц.р.Центральна виборча комісія на виконання положень Виборчого кодексу України та у зв’язку з внесенням змін до Закону України “Про Державний реєстр виборців” ухвалила низку рішень щодо функціонування Державного реєстру виборців. Зокрема, відповідними постановами:

– затверджено Порядок доступу до відомостей Державного реєстру виборців представника політичної партії для здійснення нею публічного контролю за веденням Державного реєстру виборців;

– встановлено форми заяв та повідомлення про включення виборця до Державного реєстру виборців, заяв про внесення змін до персональних даних виборця у Державному реєстрі виборців;

– затверджено Порядок актуалізації бази даних Державного реєстру виборців стосовно записів про виборців, виборча адреса яких відноситься до території, на яку поширюються повноваження органу ведення Державного реєстру виборців, що тимчасово не здійснює ведення Державного реєстру виборців.

         Прийняті постанови набули чинності з 1 липня 2020 року, ознайомитися з ними можна на офіційному веб-сайті ЦВК.

         Зокрема, серед нового для виборців є можливим подання заяв до органу ведення Державного реєстру виборців онлайн через сайт drv.gov.ua з використанням електронного цифрового підпису.

         За довідками можна звернутися по тел. (045 67) 5-14-33, до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації.        

ДО ВІДОМА ВИБОРЦІВ — ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ !29 травня 2019 року Центральною виборчою комісією прийнято постанову № 910, якою внесено зміни до постанови Комісії від 13 вересня 2012 року № 893 "Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси".

Для тимчасової зміни місця голосування виборець може звернутися із відповідною заявою до органу ведення Державного реєстру виборців за вказаним у цій заяві місцем перебування виборця в день виборів (повторного голосування), референдуму чи місцезнаходженням виборчої дільниці, дільниці для голосування, яку він просить визначити місцем його голосування або до органу ведення Державного реєстру виборців за виборчою адресою заявника, яка визначається відповідно до статті 8 Закону України "Про Державний реєстр виборців".

Відтепер вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копії документів), які підтверджують необхідність такої зміни, скасовано.

Мотивація тимчасової зміни місця голосування зазначається лише у заяві виборця, примірний зразок якої встановлено у додатку 2 до постанови Комісії від 13 вересня 2012 року № 893. Зазначена мотивація може бути викладена, зокрема, у такій формі: "за сімейними обставинами", "у зв’язку з відрядженням", "у зв’язку з виробничою необхідністю", "за місцем роботи", "за місцем навчання", "за місцем фактичного проживання", "у зв’язку із відпусткою", "у зв’язку із санаторно-курортним лікуванням", тощо.

Начальник відділу ведення
Державного реєстру виборців                                                     Л. Сахно                                

 

До уваги виборців!

Підставою реалізації виборцем свого права голосу на виборах є його включення до списку виборців на виборчій дільниці.

Виборець, включений до списку виборців на звичайній виборчій дільниці, має можливість реалізувати право голосу на виборах Президента України шляхом отримання виборчого бюлетеня за умови пред'явлення одного з таких документів:

-         паспорта громадянина України у вигляді паспортної книжечки або у вигляді картки

-         військового квитка (виключно для військовослужбовців строкової служби)

-         тимчасового посвідчення громадянина України.

Наголошуємо, що вимагання членом дільничної виборчої комісії при видачі виборчого бюлетеня інших документів, крім зазначених вище, наприклад, довідки про реєстрацію місця проживання виборця; витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання; посвідчення, що підтверджує тимчасову зміну місця голосування виборця, тощо є неприпустимим.


Виборчий процес триває

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 26 листопада  2018 року №2631-VIII призначено чергові вибори Президента України на неділю,  31 березня 2019 року.

На сьогоднішній день  виборчий процес вже триває. Переяслав-Хмельницький район відноситься до одномандатного виборчого округу №98, центр якого є місто Яготин, вул.Незалежності, 81.

Отже, не пізніше, як за вісім днів до дня голосування всім виборцям району, які є зареєстровані, принесуть іменне запрошення на вибори. У цьому запрошенні Вам повідомлять про включення до попереднього списку виборців Вашої виборчої дільниці, адресу дільничної виборчої комісію, її номер телефону і розпорядок роботи, а також про час і місце голосування. Виборцям, щодо яких у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно (НСП), одночасно повідомляється, що їм буде надана можливість проголосувати за місцем перебування (вдома). Якщо Вас запросили і Ваші прізвище, ім'я, по батькові вказані правильно, значить все у Вас добре. А якщо Вас не запросили, це привід прийти самому і вияснити причину. Вас радо будуть чекати у виборчій  дільничній комісії та ми — відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації. Ми знаходимося у приміщенні Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, за адресою: Переяслав-Хмельницький, вул.Богдана Хмельницького, 53,телефон 5-14-33. Приходити потрібно з паспортом.

На виборчих дільницях будуть знаходитись попередні списки виборців, з якими Ви маєте право ознайомитися і перевірити правильність внесених до них відомостей. Ви, як виборець, можете звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців не пізніше 25 березня 2019 року із заявою про уточнення попереднього списку виборців, а також про включення або виключення зі списку себе або інших осіб.  Заяви подані пізніше не розглядатимуться.

Тим виборцям, які не здатні самостійно пересуватися, але в списках у них немає відмітки “НСП”, рішенням дільничної комісії на підставі їх заяви та довідки медичної установи про стан здоров'я надається можливість проголосувати за місцем перебування (вдома). Така заява разом з довідкою повинна бути надіслана поштою або передана іншими особами до дільничної комісії до 20 години останньої п'ятниці перед днем голосування.

Законодавство забезпечує можливість тимчасово змінити місце голосування за п’ять днів до виборів, не змінюючи виборчу адресу. Таке право є у  громадян, які в день голосування перебуватимуть далеко від свого місця проживання (відрядження, лікування тощо). Для цього необхідно звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців в місці свого тимчасового перебування з відповідною заявою. Цим виборцям буде змінено на час виборів місце їх голосування, а саме виборчу дільницю. У списках нової дільниці з'являться їхні прізвища із зазначенням номера посвідчення, виданого відділом ведення Державного реєстру виборців. Особливістю є те, що якщо приїжджий виборець змінив своє місце голосування, але все таки раптом вирішить голосувати вдома, то у нього це не вийде поки він не здасть видане йому посвідчення в той відділ, який його видав.Але знову ж таки все це можливо тільки до 25 березня, оскільки в цей день реєстр виборців починає формування уточнених списків за якими і буде проводитися голосування. Якраз в уточнений список виборців, включаються громадяни, що змінили місце голосування за власними заявами.

Всі члени дільничних  комісій, тобто до 25 березня 2019 року, подають заяви в наш відділ про тимчасову зміну місця голосування для включення їх до списку виборців на тій дільниці, де вони будуть працювати в день голосування.

Є гарантія, що на старому місці вони теж не проголосують. Зараз списки виборців практично формуються в ЦВК. Хоча органи ведення Реєстру виготовляють списки, але це лише їх матеріалізація на паперових носіях з електронних файлів, які формуються засобами автоматизованої системи Реєстру. Функціонуюча в Реєстрі підсистема виявлення «двійників» унеможливлює включення одного і того ж виборця до списків на різних дільницях.

Щоб не залишитися осторонь від виборів, і щоб Ваше ім'я було вписане  у  списки виборців потрібно зовсім небагато — перевірити себе і своїх близьких у цих списках. А це можна зробити вже сьогодні. Тим самим Ви внесете свій внесок в гідне проведення виборів Президента України. Ну і не забудьте, звичайно прийти проголосувати, адже результат виборів 31 березня 2019 року  залежить лише від Вас, шановний виборцю.

Відділ ведення Державного реєстру виборців
апарату райдержадміністрації

 

 

 

Шановні жителі Переяслав-Хмельницького району!

Як відомо, 31 березня 2019 року мають відбутися чергові вибори Президента України. З метою виготовлення якісних списків виборців Центральна виборча комісія пропонує перевірити дані про себе у Державному реєстрі виборців. Для цього на офіційному сайті ЦВК у розділі “Державний реєстр виборців” є закладка “Особистий кабінет виборця”. Зайдіть в нього, натисніть “реєстрація” і внесіть обов’язкову для заповнення поля інформацію. Через деякий час отримаєте відповідь на вказану вами електронну адресу.

Якщо немає доступу до інтернету, зверніться з паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації за адресою: м.Переяслав-Хмельницький, вул.Богдана Хмельницького, 53, кабінет №14.

         Довідки за телефоном 5-14-33.

         Скористайтесь своїм виборчим правом.

 

          

Шановні виборці Переяслав-Хмельницького району!

На неділю 31 березня 2019 року постановою Верховної Ради України від 26.11.2018 року №2631-VII   призначено чергові вибори Президента України. З метою підвищення    якості і достовірності списків виборців, запрошуємо  вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.
Особливо це стосується виборців: які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто; змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду; мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли); виборців, колишніх військовослужбовців строкової чи контрактної служби; громадян, що повернулися з місць позбавлення волі; громадян, що були вимушені переселитись з окупованої Автономної Республіки Крим чи зони проведення АТО.
Зробити це можливо:
-  особисто завітавши до відділу ведення Державного реєстру виборців, який знаходиться за адресою: м.Переяслав-Хм., вул.Б.Хмельницького, 53 (в приміщенні РДА) кабінет №14. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 5-14-33;
- скориставшись сервісом “Особистий кабінет виборця”, на сайті Державного реєстру виборців в мережі інтернет за прямим посиланням www.drv.gov.ua/apex/f?p=111:200. Після нескладної реєстрації (вказавши особисту електрону пошту, ПІБ, дату народження та адресу реєстрації) на вказану вами електронну пошту надійде відповідь з результатом перевірки. Додатковою перевагою цього сервісу є те, що в разі відсутності вас в Реєстрі, чи наявності помилок в ваших ідентифікаційних даних, вам не потрібно нікуди звертатись. Система автоматично сформує доручення відділу ведення ДРВ, за яким ми проведемо додаткову перевірку та внесемо необхідні виправлення до Реєстру.
Кожен виборець, який в день чергових виборів Президента України буде знаходитись поза межами населеного пункту, в якому зареєстроване його місце проживання, і не може проголосувати на тій виборчій дільниці, до якої відноситься його виборча адреса, може тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси.
Для цього необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати(проживати) виборець у день виборів. При собі потрібно мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України) та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування (наприклад: довідка з місця роботи, довідка сільської ради про місце проживання, документ про право власності на житло, виклик на заліково-екзаменаційну сесію тощо).
Для виборців, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях  у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, досить пред’явити тільки паспорт.
Заяви будуть прийматися відділом ведення Державного реєстру виборців з 31 грудня 2018 року.