Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!ДТЕК Київські регіональні електромережі підключив два додаткові мобільні номери для звернень клієнтів

ДТЕК Київські регіональні електромережі турбується про своїх клієнтів та розширює канали комунікації з компанією. Відтепер для вирішення питань, що пов’язані з роботою оператора системи розподілу клієнти можуть зателефонувати ще на два додаткові мобільні номери. Для абонентів оператора мобільного зв'язку Lifecell це номер (093)495-70-40, а для Vodafone (099)495-70-40.

Щомісяця кол-центр ДТЕК Київські регіональні електромережі обслуговує близько 100 тисяч дзвінків. Більшість запитів стосуються обліку електричної енергії та забезпечення електропостачання. Завдяки розширенню каналів зв`язку мобільними номерами, мешканці області зможуть економити не тільки час, а й гроші, адже дзвінки на єдиний міський київський номер для них тарифікуються як міжміські.

«Покращуючи клієнтський сервіс ми орієнтуємося на потреби людей. Ми ставимо перед собою завдання збільшити кількість каналів взаємодії та підвищити їх зручність. Тому ми підключаємо ще додаткові нові телефонні лінії мобільних операторів, про які просили мешканці області. Оператори кол-центру працюють 24/7 та готові надати вичерпну відповідь на усі запитання клієнтів. Один фахівець відповідає мінімум на 160 звернень щодня. А з початку запровадження карантину оператори кол-центру обробили майже 700 тисяч дзвінків», зазначив генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.

У телефонному режимі можна передати покази лічильника, подати заявку на його розпломбування, залишити заявку на ремонт, проконсультуватися з питань приєднання до електромереж та з усього спектру послуг, які надає ДТЕК Київські регіональні електромережі (оператор системи розподілу). Всі ці послуги тепер доступні і за новими мобільними номерами: (099)495-70-40 (Vodafone) та (093)495-70-40 (Lifecell). Стаціонарний номер кол-центру (044)459-07-40 та мобільний (067)495-70-40 (Київстар) працюватимуть в звичному режимі.

Клієнтам ДТЕК Київські регіональні електромережі доступне також онлайн обслуговування. В компанії можна замовити онлайн 50% сервісів. На офіційному сайті дистанційно обрати день візиту електромонтера для перевірки, параметризації чи ремонту лічильників. Послуга вже доступна для перших 11-ти районів. Працює сервіс подачі заяв для приєднань до електромереж ДТЕК Київські регіональні електромережі через систему онлайн на сайті компанії. Також можна передати покази лічильника через мобільний додаток «Мережі онлайн». Додаток доступний у AppStore та Google Play Market. В мобільному додатку також можна дізнаватись про графік аварійних та планових робіт в електричних мережах та повідомляти компанію про помічені дефекти на електроустановках в Київській області.

24 листопада – Всеукраїнський онлайн-форум «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес»

24 листопада 2020 р. Держенергоефективності під егідою Міненерго ініціює широкомасштабний Всеукраїнський онлайн-форум «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес».

 

Здобуття енергонезалежності та сталий розвиток - один із пріоритетів України. Ключовими інструментами для цього є підвищення енергоефективності та розвиток «зеленої» енергетики.

 

Обраний курс відповідає світовим тенденціям, а також цілям Паризької кліматичної угоди, Директив ЄС та нової програми ЄС «European Green Deal», до реалізації якої також планує долучитися Україна.  

 

Потенціал «зеленого» фінансування в Україні, за оцінками IFC, може сягнути
70 млрд євро до 2030 року. Лише за останні 5 років залучено 6,7 млрд євро інвестицій в український ринок енергоефективності та «зелених» проєктів.

 

Заміщення імпорту газу залишається актуальним. У 2019 р. Україна спожила майже 30 млрд м3 газу. З них понад 14 млрд м3 газу імпортовано. На це витрачено близько 3 млрд доларів, які можна було б заощадити завдяки місцевому паливу.

 

Тож, у часи децентралізації усі ці напрями набувають ще більшої актуальності для голів громад. Адже широке впровадження енергоефективних і «зелених» проєктів – це:

-         активізація економічних процесів;

-         економія витрат на імпорт енергоресурсів завдяки розвитку біоенергетики;

-         нові робочі місця;

-         збільшення надходжень до бюджетів різних рівнів;

-         задоволення енергопотреб громади;

-         підвищення конкурентоздатності та інвестиційної привабливості;

-         успішне проходження опалювальних сезонів;

-         і,  головне, покращення добробуту людей.

 

Ключові теми, які буде обговорено під час онлайн-форуму:

 • пріоритети державної політики у сфері енергоефективності та «чистої» енергетики;
 • нові законодавчі ініціативи, участь в EU Green Deal, міжнародне партнерство;
 • біоенергетика як надійний шлях заміщення газу та вирішення енергетичних і екологічних питань громад;
 • енергоефективність як складова забезпечення енергонезалежності регіонів;
 • особливості реалізації та фінансування «зелених» проектів;
 • експрес-огляд успішних «зелених» проектів у регіонах.

Програма Форуму – на сайті Держенергоефективності: http://www.saee.gov.ua/uk/online-forum

 

Організатори – Держенергоефективності під егідою Міненерго.

 

Онлайн-форум проводиться спільно із партнерами:

-       Проєкт GIZ «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні»;

-       Українсько-данський енергетичний центр;

-       Представництво Фонду ім. Ф. Еберта в Україні;

-       PFAN;

-       Енергетична Асоціація «Українська Воднева Рада»;

-       Проєкт UNIDO-GEF.

 

Участь у Форумі безкоштовна.

 

Важливо! Для участі у Форумі необхідно обов’язково зареєструватись до
до 18 листопада 2020 року за посиланням:  https://forms.gle/TcomhwkMXLR2SwnQA

 

 

Трансляція Форуму відбудеться на Youtube-каналі Держенергоефектпвності:

https://www.youtube.com/channel/UCP_isNhCBbXJWPbL48vpl6g

 

Контактна особа - Анна Жукова (Департамент відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності): тел: +38 044 590-54-09, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Інформація щодо проведення ремонтних робіт на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення Т-1032

Відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації інформує, що станом на 05.11.2020 року, підприємством ДРП-5 виконуються роботи по ремонту дорожного полотна автомобільної дороги загального користування місцевого значення Т-1032 «Переяслав-Хмельницький-с.Переяславське». Інспектування ходу виконання робіт провели перший заступник голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Коркач А.Г. та начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля  Пурденко П.Л.

 

Держенергонагляд нагадує про необхідність дотримання правил електробезпеки

Держенергонагляд повідомляє, що повітряні лінії електропередачі та енергооб’єкти (трансформаторні підстанції, розподільчі пункти і пристрої) знаходяться під високою напругою. Слід пам’ятати, що електроенергія не тільки приносить користь людям, але й становить загрозу життю і здоров’ю. Щоб уберегти себе від нещасних випадків, слід дотримуватися правил електробезпеки. Пам'ятайте:

 • за несприятливих погодних умов значно підвищується загроза можливих масових обривів дротів повітряних ліній електропередачі, що перебувають під напругою;
 • у місці падіння дроту на поверхню землі можливе ураження електричним струмом високої напруги тих осіб, що опинилися поблизу. Тому наближатися до обірваного дроту ближче ніж на 8 метрів небезпечно для життя. Якщо ви опинилися у зоні поширення електричної напруги, слід негайно залишити її, рухаючись короткими кроками від обірваного дроту, не відриваючи ніг від поверхні землі та організувати охорону місця падіння дроту до приїзду енергетиків.

Крім того, в охоронних зонах повітряних і кабельних ліній, трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів та пристроїв категорично ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

 • перебувати стороннім особам на території та у приміщеннях вищезазначених об’єктів, відчиняти двері та люки цих споруд, здійснювати самовільне переключення електричних апаратів і підключення до електричних мереж;
 • накидати на струмопровідні частини об'єктів електричних мереж та наближати до них сторонні предмети, підніматися на опори повітряних ліній електропередачі, електрообладнання трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів і пристроїв, демонтувати їх елементи;
 • запускати спортивні моделі літальних апаратів  та повітряних зміїв;
 • влаштовувати спортивні майданчики для ігор, стадіони, ринки, зупинки громадського транспорту;
 • розпалювати багаття;
 • рибалити тощо.

Наслідком таких порушень можуть стати виникнення аварій з непередбачуваними наслідками, пожежі та нещасні випадки від впливу електричного струму.

У разі виявлення подібних ситуацій, прохання негайно звернутись до місцевого району електричних мереж або оператора системи розподілу.

Наголошуємо, лише неухильне дотримання елементарних правил електробезпеки може забезпечити нормальну експлуатацію об’єктів енергетичної інфраструктури та уникнення випадків від ураження електричним струмом.

Будьте обережними! Бережіть своє життя та здоров’я!

 

Інформація щодо виконання робіт з будівництва амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Черняховського, 113 у селі Пристроми Переяслав-Хмельницького району Київської області

Відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації інформує, що станом на 28.09.2020 року продовжуються будівельні роботи на об’єкті будівництва амбулаторії первинної медичної допомоги на по вул. Черняховського, 113 у селі Пристроми Переяслав-Хмельницького району Київської області.

На даний час виконавцем робіт ТОВ «АМК РЕМБУД» завершено внутрішні оздоблювальні роботи по механічному тінькуванню внутрішніх стін будівлі амбулаиорії. На наступному тижні заплановано влаштувати утеплення, гідроізоляцію та заливку підлоги приміщень та розпочати роботи з благоустрою території. Інспектування ходу виконання робіт провели перший заступник голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрій КОРКАЧ та начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля  Петро ПУРДЕНКО.

Інформація по виконанню ремонтних робіт у ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Пристроми Переяслав-Хмельницького району Київської області

Відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації інформує, що станом на 16.09.2020 у ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Пристроми проводиться заміна старих вікон на нові енергозберігаючі в кількості 20 шт., виконавець робіт - ТОВ «Будсервіс». Установку вікон заплановано виконати у найближчі вихідні дні, коли навчальний процес в школі не проводитиметься і діти перебуватимуть вдома. Інспектування ходу виконання робіт провели перший заступник голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрій Коркач та начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля  Петро Пурденко.
 

Інформація відділу ЖКГ, містобудування,
архітектури, інфраструктури та захисту
довкілля

Підготовка теплових господарств до опалювального періоду триває: Держенергонаглядом оглянуто понад 9 тис. об’єктів у сфері теплопостачання

З метою забезпечення надійного та сталого функціонування систем теплопостачання і теплоспоживання, Держенергонагляд проводить активну роботу щодо оцінки готовності енергетичних господарств суб’єктів відносин у сфері теплопостачання до роботи в опалювальний період 2020-2021 років (далі – ОП).

Так, станом на 11 вересня 2020 року, за зверненнями суб’єктів відносин у сфері теплопостачання, територіальними органами Держенергонагляду було оглянуто 686 джерел теплової енергії з приєднаними до них тепловими мережами та 8 652 системи теплоспоживання соціально важливих споживачів теплової енергії (закладів охорони здоров’я, освіти та дошкільної освіти).

За результатами проведених моніторингів з питань технічного стану, організації експлуатації теплових, тепловикористальних установок і мереж та  готовності до ОП виявлено 1 468 порушень вимог діючих норм і правил у сфері теплопостачання. Для прикладу, під час оглядів теплових об’єктів соціально важливих споживачів інспекторами зафіксовано такі порушення:

-  не проводиться промивання та гідравлічне випробування вузлів керування і систем опалення на щільність та міцність;

-  не відновлюється пошкоджене антикорозійне покриття та теплова ізоляція трубопроводів систем теплоспоживання, прокладених у теплових пунктах або неопалювальних підвальних приміщеннях, на горищах;

-  не проводиться промивання грязьовиків, встановлених на вузлах керування;

-  не усуваються витікання теплоносія з систем теплоспоживання через запірну арматуру;

-  не призначено особу, відповідальну за справний стан і безпечну та економічну  експлуатацію теплових установок і мереж;

-  не проводиться періодична перевірка знань персоналу вимог Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, виробничих інструкцій;

-  відсутні інструкції з експлуатації системи опалення, з обслуговування теплового пункту і наявного устаткування;

-  відсутні схеми теплових мереж;

-  відсутні принципові схеми теплових пунктів тощо.

Задля усунення порушень, керівникам суб’єктів господарювання надано рекомендації у вигляді довідок з переліком невідкладних заходів, які слід впровадити для належної підготовки енергетичних господарств до ОП. На даний час суб’єкти відносин у сфері теплопостачання усунули близько 600 порушень (42 %).

Крім того, від суб’єктів відносин у сфері теплопостачання до територіальних органів Держенергонагляду надійшло близько 3 300 звернень щодо участі у комісіях з перевірки готовності теплових господарств до роботи в ОП. В результаті проведених оглядів у складі відповідних комісій представниками інспекції підписано 8 287 Актів стану готовності до роботи в ОП по енергетичним об’єктам 3190 суб’єктів господарювання, а саме:

-         джерелам теплової енергії – 438 актів;

-         соціально важливим споживачам теплової енергії (закладів охорони здоров’я, освіти та дошкільної освіти) – 7 849 актів.

Також представники територіальних органів Держенергонагляду увійшли до складу 260 оперативних штабів органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з підготовки теплових господарств до роботи в ОП.

«Відповідно до Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду усі планові роботи на устаткуванні джерел теплової енергії, теплових мереж, теплових пунктів, системах опалення, вентиляції та гарячого водопостачання повинні бути закінчені до першого жовтня. Також до цього часу мають бути усунуті всі порушення і дефекти, виявлені в період підготовки до опалювального періоду», – наголошує т.в.о. Голови Держенергонагляду Роман Боднар.

 Довідково:

 Єдиний порядок підготовки теплових господарств до опалювального періоду встановлено Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду. Порядок поширюється на суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність з виробництва, постачання, транспортування теплової енергії та надання послуг з теплопостачання (опалення та ГВП), а також на споживачів теплової енергії незалежно від організаційно-правових форм та форм власності.